Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jaký je v posteli a hodíte se k sobě vůbec? Podívej se, jak sedí!

Jaký je v posteli a hodíte se k sobě vůbec? Podívej se, jak sedí!

Jaký je v posteli a hodíte se k sobě vůbec? Podívej se, jak sedí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 29. 06. 2015

Je opálený, charismatický a ty k němu cítíš nespoutanou přitažlivost. Ještě než mu pod nohy hodíš svoje srdce, ověř si, jestli se k sobě hodíte! Jak? Odhadni ho podle způsobu, jakým sedí!

Neverbální komunikace prozradí mnohem víc než tisíc slov. Řeč těla se totiž vědomě moc ovládat nedá. Nauč se ji číst a poznáš, nejen jakou má tvůj idol povahu, ale i jaký bude v posteli. A to se zvlášť v létě, kdy hodláš procestovat Čechy i cizinu, hodí. Takže, jak snadno si natestuješ, jestli se k tobě hodí, aniž by ses musela donekonečna ptát nebo randit od rána do večera? Mrkni se pod stůl. Nic víc nepotřebuješ.

Kolena a nohy u sebe

Má chodidla úhledně položená na zemi? Podle britské sexuoložky Tracey Cox je ztělesněním dokonalosti. Chodí vždy včas, dbá o sebe a patří mezi puntičkáře. 

Poznámka pod čarou: V ložnici je s ním nuda a jeho kreativita končí kdesi mezi misionářskou polohou a jeho velmi tichým orgasmem. 

Co s ním?Znala jsem jednoho takového, který si zakládal na elegantním způsobu sezení i elegantní mluvě. Nejdřív se mi to líbilo, ale po pár schůzkách mi začal připadat jako škrobený panák,“ vypráví čtenářka Linda, podle které se tento typ muže hodí spíš pro single život. „Své osobní zájmy staví před ostatní,“ myslí si. 

Kolena a palce u sebe, paty od sebe

Je právě tohle nejběžnější posed tvého nového objevu? Jestli ano, můžeš být v klidu. Pravděpodobně patří mezi fajn chlapy, akorát mu déle trvá, než se otrká. Je nesmělý a nervózní, potřebuje čas.

Poznámka pod čarou: Když ho odzbrojíš svojí upřímností a živočišností, v posteli ti předvede hotové rodeo.

Co s ním?Kousal si nehty a seděl nějakým takovým podobným způsobem,“ směje se Adriana, která si muže s nálepkou „nesmělý“ vzala. „Nelituji. Je pracovitý a má svoje zásady. Vážím si ho a vím, že za svoje hradby nepustí jen tak někoho. Včetně jiných žen,“ dodává Adriana. To ale neznamená, že její manžel nedělá to samé, co ostatní muži. Schválně, víte, čím se muži baví, když jsou sami doma?

Nohy překřížené v kolenou

Horní noha se mu mírně pohupuje nahoru a dolů? Sexuoložka Tracey Cox takového muže hodnotí jako klidného, vypočítavého, přemýšlivého a ctižádostivého. Můžeš ho přistihnout, jak tě hodnotí skrz svá přivřená víčka.

Poznámka pod čarou: Co chce, to taky dostane. Bude tě dobývat tak dlouho, dokud mu nepodlehneš, nebo ho velmi důrazně nepošleš do háje.

Co s ním?Můj kamarád je ten typ. Někdy z něj rostu,“ popisuje Diana, která zná flirtovací techniky svého přítele. „Trochu se tahá za ušní lalůček, svoji oběť propichuje pohledem a zároveň pohupuje tou nohou. Vychází mu to, ale musím říct, že v tomhle směru je tak trochu hajzlík. Když narazí na méně silnou osobnost, vydrží to jen do prvního sexu,“ krčí rameny. Upřímně? Někdy je to o prsa. Mimochodem, umíš s těmi tvými tohle?

Natažené nohy, jedno chodidlo opřené o druhé

Bezprizorně sedí u stolu způsobem, který připomíná spíš plážového hocha bez starostí? Cítí se uvolněný, a to je pro tebe dobrá zpráva. Akorát se musíš dostat přes tu jeho sebejistotu, která z něj srší. 

Poznámka pod čarou: V posteli i mimo ni se musí tento typ muže trochu umravnit, ale platí, že pokud má motivaci a „tvrdší ruku“ nad sebou, je poměrně krotký. 

Co s ním? „Já osobně radím, nechat si ho pro zábavu a v prvních dnech nebo týdnech radši nic nečekat,“ doporučuje čtenářka Alice s tím, že tento typ „surfaře“ se charakterově vybarvuje pozvolna. 

Tak co, zkusíš tenhle malý testík?  

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
30. 06. 2015 jana22 chybí (reakcí: 0)
29. 06. 2015 adesione chybí kolena od sebe, paty u sebe? (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

24. 03. 2017 Horoskop Býk

Příliš často na tebe dotírají myšlenky, že jsi k ničemu, že tě nic nebaví. Než se propadneš do úplné deprese, zkus lé... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist