Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jaký je? To prozradí jeho spodní prádlo!

Jaký je? To prozradí jeho spodní prádlo!

Jaký je? To prozradí jeho spodní prádlo!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 29. 08. 2014

Ráda byste se o svém novém muži dozvěděla víc? Jsou sice věci, které ukáže jenom čas, ale něco málo se dá zjistit už teď! Stačí se podívat, co skrývají jeho kalhoty! Podle spodního prádla se dá odhadnout povaha majitele!

Pánské spodní prádlo se od dob, kdy se nosily pouze modrobílé, pruhované trenýrky sahající skoro až ke kolenům, hodně změnilo! Dnes mají pánové na výběr daleko víc variant a možností. Někdo rád slipy, jiný zase trenýrky. Co se stane, když spojíte prádlo a charakterové vlastnosti? Vyjde vám jedno. Podle toho, do čeho muž rád halí svoje nádobíčko, bezpečně poznáte, jaký je! Takže co rád nosí ten váš? 

1. Boxerky 

Takový muž o sebe dbá. Nikdy ho neuvidíte s neučesanými vlasy, nebo nedej Bůh, s neostříhanými nehty na nohách. Móda pro něj rozhodně není cizí slovo. Umí sladit barvy, hezky se obléká. Občas si sice trochu „zabordelaří“ a neustele postel, ale ve skříni má všechno srovnané do komínků. 

Je velmi společenský, sportovně založený a charismatický. Miluje, když se ženám líbí. A když se o něm mluví. Ale může se z něj vyklubat metrosexuál, na to pozor! Přece se nechcete každé ráno dožadovat toho, aby vás už konečně pustit do koupelny, na kterou máte nárok stejně jako on!  

2. Slipy 

Tenhle typ muže má rád pořádek. U něj v bytě bude vždycky naklizeno a všechno srovnáno do posledního detailu. Je cílevědomý, chytrý a překvapí vás svojí spolehlivostí a dochvilností. Je tak trochu puntičkář, ale ví, co chce a jde si za tím. 

Konfrontace s ním může vzniknout v případě, že vyhodíte papír do odpadkového koše určeného pro plasty. (On totiž třídí odpad a leží mu na srdci dobro celé planety.) Pokud budete pobývat převážně u něj, připravte se na hru podle jeho pravidel. Chcete dobrou radu? Občas ho pozvěte i k sobě domů, protože jedině tak můžete být, aspoň na chviličku, svým vlastním pánem. 

Dráždivá příchuť luxusu: Spodní prádlo pro náročné ženy

Dráždivá příchuť luxusu: Spodní prádlo pro náročné ženy

Již po staletí milují ženy krásné spodní prádlo a muži jejich touhu zahalovat se do těch nejsvůdn...

3. Trenýrky 

To je gentleman ze staré školy! Spolehněte se na to, že vám vždy podrží dveře, pomůže vám usadit se ke stolu a vysvléct se z kabátu. Je to romantik tělem i duší. Občas vás překvapí květinou či jinou roztomilou pozorností. Budete se s ním cítit jako princezna, protože je velice ohleduplný a upřednostňuje vaše zájmy před jeho vlastními. Má za cíl rozmazlovat vás! Jenže všeho moc škodí! 

Bude nutné ho občas ho upozornit, že máte i svůj život a potřebujete si někdy vyrazit sama s kamarádkami. A odpočinout si. I od něj. Jestli to pochopí, budete se k němu vždy ráda vracet. 

4. „Dole bez“ 

Ten, kdo si na prádlo moc nepotrpí, si nepotrpí ani na vážný vztah. Proč? Je to totiž bohém a dobrodruh, který se nechce nechat svazovat - ničím. Má rád volnost a trpí panickou hrůzou ze závazků. Jinak se s ním velká legrace, mezi lidmi je oblíbený, pro přátele obětavý, a když se někdo z jeho blízkých ocitne v nouzi, neváhá se mu vydat na pomoc. 

Ale čeho se u něj pravděpodobně nikdy nedočkáte, je žádost o ruku. Svatba je pro něj noční můrou! On chce být starý, svobodný mládenec, který má svůj klid. (Jen si vzpomeňte na Charlieho Sheena v seriálu Dva a půl chlapa. To je přesně on.) Nenechá se do ničeho tlačit. A nejdůležitější názor? Pouze jeho vlastní. 

Tak co si o tom myslíte? A jaký druh prádla máte na mužích nejraději vy? Napište nám o tom pod článek.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (14)

Datum Autor Nadpis
15. 12. 2016 Tina Boxerky od maminky (reakcí: 0)
17. 10. 2016 Staša taky (reakcí: 0)
16. 10. 2016 Alinda Kalhotky (reakcí: 0)
15. 10. 2016 Petra já (reakcí: 0)
27. 09. 2016 Ňaďa muj (reakcí: 0)
23. 09. 2016 Liliana ... (reakcí: 0)
19. 09. 2016 Alaaaa rrr (reakcí: 0)
16. 02. 2015 Anna Prádlo pro pány (reakcí: 0)
29. 10. 2014 Mimi Polo (reakcí: 0)
01. 09. 2014 glady ... (reakcí: 0)
31. 08. 2014 lotinka Dole bez (reakcí: 0)
31. 08. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
30. 08. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
30. 08. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

28. 02. 2017 Horoskop Střelec

Návštěva, která se nečekaně objeví u tvých dveří, v tobě vyvolá mnoho rozporuplných pocitů. Nakonec strávíte velmi př... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist