Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jaký bude v posteli? Poznejte to z jeho gest.

Jaký bude v posteli? Poznejte to z jeho gest.

Jaký bude v posteli? Poznejte to z jeho gest.

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 19. 04. 2013

Temperamentní milenec, nebo leklá ryba? Odhadnout, jaký sex vás čeká, není vůbec tak těžké, jak se zdá. Chce to jen špetku pozorovacího talentu. Gesty toho člověk totiž vyjádří mnohem více než slovy. Všímejte si tedy především jeho neverbální komunikace – třeba způsobu, jak vám podává ruku, či jak se baví s ostatními.

Jak jí

Nejlepší milenci jsou zpravidla hedonisté, tedy dovedou si život náležitě vychutnat.To se projevuje nejzřetelněji třeba ve způsobu, jak jedí. Obrazně řečeno, jsou dvě kategorie lidí: ti, kteří jedí, aby žili, a ti, kteří žijí, aby jedli. Dobrý apetit zpravidla znamená také výraznější libido. Vášnivý milenec zpravidla rád zkouší nové chutě. Takže pokud se v jídle nimrá a pravidelně si dává třeba dušená kuřecí prsa, je velmi nepravděpodobné, že s vámi bude chtít vyzkoušet všechny polohy Kámasútry.

Jak mluví

Pokud mluví stylem uspávače hadů a výraz ve tváři změní maximálně jednou za hodinu, bude zřejmě velmi nudný i v posteli. Naopak člověk, který mává rukama a důrazně se dožaduje pozornosti číšníka, má potenciál vášnivého milence.

Jak je společenský

I tady platí jednoduchá rovnice – čím raději chodí do společnosti, tím je větší pravděpodobnost, že bude v posteli jako uragán. Všimněte si, zda dokáže navazovat kontakty s lidmi, jak s nimi komunikuje – pokud mu komunikace nečiní žádné problémy, znamená to, že podobné to bude i při milování. Bez obtíží s vámi dokáže souznít.

Jak sedí

Všimněte si, jaké si v restauraci vybral místo. Sedí-li čelem k vám a ke zdi, máte vyhráno. Nechce totiž pozorovat okolí, protože ho zajímáte jen a jen vy.

Jak se dotýká druhých

Lidé, kteří důrazně dbají na dodržení tazkvané diskrétní zóny, tedy k protějšku se nepřiblíží na menší vzdálenost, než je délka ramene, mají zpravidla problémy s navázáním intimního vztahu. Čím méně vyjadřuje srdečnost, tím je menší šance, že projeví své emoce v posteli.

Jak vás bere za ruku

Pokud s vámi proplétá prsty, znamená to jediné: tohoto muže opravdu baví erotika. Pokud se dotýká každé části vaší ruky, značí to, že s vámi chce být spojen nejen fyzicky, ale také duševně. Naopak marné je začít si něco s člověkem, jenž vám podá jen špičky prstů. Klasický úchop, tedy dlaň v dlani, znamená náklonnost, nicméně také to, že se žádného velkého překvapení v posteli nedočkáte.

Jak líbá

Polibek je základem všeho. Je-li vám líbání s ním nepříjemné, zpravidla se asi ani nebudete pokoušet o milování. Muži, kteří se při polibku dotýkají vašeho obličeje, jsou romantici plní vášně. Pokud mu to chvíli trvá a pak cítíte jeho jazyk skoro až v krku, máte před sebou muže, jenž rozhodně nezanedbá předehru.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
24. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
22. 04. 2013 Astonka Blbost (reakcí: 0)
22. 04. 2013 Omi Něco na tom je, (reakcí: 0)
21. 04. 2013 :D :D (reakcí: 0)
21. 04. 2013 Kamila Vse (reakcí: 0)
20. 04. 2013 viki11 muž (reakcí: 0)
20. 04. 2013 viki11 milenec (reakcí: 0)
19. 04. 2013 lidka2 + (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist