Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak udělat striptýz a nepřipadat si jako kráva...

Jak udělat striptýz a nepřipadat si jako kráva...

Jak udělat striptýz a nepřipadat si jako kráva...

Magazín: Sex a vztahy | autor: Elen | vydáno 11. 01. 2011

Každý muž (ano, každý) touží vidět striptýzové představení od své přítelkyně. Většinou se však jeho přemlouvání nesetká s úspěchem, ba co víc, začne být otravné. Zkuste tomu předejít tím, že ho tím sexy striptýzem překvapíte.

Stripýz je v podstatě pomalý tanec na emotivní píseň. Toliko definice. Praxe však mnohdy vypadá poněkud jinak. Co si budeme vyprávět, když je člověk nervózní, tak se tělo jen těžko dá nutit do elegantních pohybů. Potom takový tanec spíš vypadá jako záchvat po kousnutí tarantule, než jako sexy erotická předehra.

Jak to tedy udělat, abyste si nepřipadala jako naprosté pako až před svým drahým vystoupíte v sexy prádélku s příslibem vášnivé předehry v podobě sexy striptýzu? Pojměte to jako bojový úkol, na který je nutné se předem připravit. Vyzkoušejte si několik základních pohybů a gest před zrcadlem, abyste získala představu, jak při nich vypadáte. Jakmile uděláte pohyb, při němž nedostanete sama záchvat smíchu, zapamatujte si ho. V mém případě byla už tato fáze během na dlouhou trať, neboť jsem při tomto nácviku dostala chronický záchvat smíchu, který by se dal směle označit slovem „výtlem“.

Soustřeďte se zejména na práci boků, které při striptýzu působí mimořádně eroticky. Zvolte pro své vystoupení vhodné světlo, v němž bude vypadat vaše kůže leskle, opáleně a nikoli nazelenale. Neustále mějte na paměti, že váš partner vaše tělo zná a i v případě, že máte nějaký ten faldík, nemusíte se obávat, že by jej to nějak pohoršilo. Ani si toho nevšimne! Tedy pokud nepodceníte roli smyslného spodního prádla. Podle výzkumů muže příliš nebere bílé prádlo a to ani v případě, že je celé krajkové.

Raději vsaďte na černou nebo červenou krajku či satén, jež působí hříšně a svůdně. Cítíte-li se na to, převlečte se za zdravotní sestru, letušku, školačku, paní učitelku nebo do jakékoliv jiné uniformy. Aby se vaše vystoupení nezměnilo v grotesku, během níž budete zápasit s knoflíky, přezkami, háčky a dalšími záludnostmi, sáhněte po minisukni, blůze a vysokých podpatcích, nemůžete udělat chybu. Jistota je jistota!

V průběhu tance udržujte oční kontakt s divákem. Nezapomeňte, že mu tak dáváte najevo svůj zájem a můžete k němu vysílat erotické signály. Vaše pohyby by měly být pomalé a plynulé. V každém okamžiku svého vystoupení se snažte co nejvíc "prodat" své tělo. Ale opět zde platí, že za zkoušku nic nedáte. Pozvěte si domů kamarádku a předveďte jí oblečenou verzi svého sexy tanečku. Zeptejte se na její názor. Možná se bude ze začátku chichotat, ale pokud uvidíte, že chichotání po chvilkce ustalo, máte jistotu, že je vaše vystoupení dobré.

Pamatujete na Hříšný tanec? Jak se Baby poprvé učila kroutit boky? Přesně tohle je pro striptýz zásadní. Stačí se chvíli takhle uvolněně svůdně pohybovat, lehce se pohladit na těch správných místech, pomalu se otočit zády, aby si vás mohl hezky prohlédnout, pak se na něj usmát, něco odhodit, prohrábnout si vlasy, dotknout se rtů, no a je to :-)

Jakmile pak budete mít před premiérou, nebojte se, dát si něco ostřejšího, co vás trochu „hodí do pohody“. Navíc sama uvidíte, že jakmile svého milého chytnete za límec už ve dveřích, po příchodu domů z práce, odvlečete si jej do ložnice, kde jím mrštíte do postele a pustíte hudbu, dostaví se onen kýžený pocit, že jej máte v hrsti. Pak tréma opadne a možná se sama budete divit, jak to umíte rozbalit.

Další články z rubriky

Komentáře (11)

Datum Autor Nadpis
30. 04. 2013 lidka2 + (reakcí: 0)
14. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
04. 01. 2012 doublefantasy a u nás (reakcí: 0)
24. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
01. 08. 2011 Alia Vyzkoušeno (reakcí: 0)
10. 07. 2011 helenadon striptýz (reakcí: 0)
28. 06. 2011 mipal ... (reakcí: 1)
21. 06. 2011 lakaca Dobrá rada nad zlato (reakcí: 0)
15. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 01. 2011 jana díky (reakcí: 0)
11. 01. 2011 Danča to byl průser!! :-) (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 03. 2017 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist