Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak to vidí chlap: ŠOK jménem ranní probuzení

Jak to vidí chlap: ŠOK jménem ranní probuzení

Jak to vidí chlap: ŠOK jménem ranní probuzení

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Martišková | vydáno 22. 08. 2016

Co si budeme namlouvat, někdy to tak prostě bývá: Party se skvěle vydaří, alkohol teče proudem a všude je tolik vzrušujících objektů, z nichž mužnost vyzařuje na všechny strany, že prostě podlehneme pokušení. Probudit se ráno vedle cizího chlapa, to je superrychlé vystřízlivění, ale jak to mají muži? Zeptali jsme se jich!

Zatímco pro nás může být šokem jeho zabordelařený byt, nebo společné bydlení s rodiči navzdory dávno překročené hranici třiceti let, případně domácí mazlíček, který se spokojeně uvelebil na tvé hrudi, pro něj je šoků většinou mnohem víc.

Tady máš názory mužů, co se ráno probudili vedle neznámé a byli šokováni. Čím?

Nepoznal jsem ji!

 „Tehdy to byla opravdu velkolepá párty,“ vzpomíná Petr (25 let). „Tančilo se, pilo, dívky tam byly naprosto kouzelné a neskutečně vzrušující. K celému sexuálnímu napětí přispěla hudba i vyzývavé oblečení dam. S přibývajícím alkoholem navíc některé ztrácely zábrany a tak se objevil celkem slušný striptýz i tanec u tyče. Nebylo divu, že se společnost za chvilku rozpárovala a zmizela v ložnicích i koupelnách. Já jsem si vyhlídnul sexy blondýnku, která byla až neuvěřitelně krásná. Ty její oči mě prostě dostaly.

Ale ranní probuzení bylo řádným šokem. Když vylezla z koupelny bez tlusté vrstvy make-upu a silného líčení, tak jsem ji nejen nepoznal, ale i jsem ji slušně pozdravil dobrý den. Ta holka z pařby byla pryč a byla tu obyčejná tuctovka s akné. Jasně, že se děsně urazila a prchla pryč. Ale tohle je prostě podvod na nás chlapy!“ uzavírá Petr a my souhlasíme. Na party líčení ok, pro vztah raději přirozený look. 

Měla otřesné spodní prádlo!

Jako dneska si vybavuji sex s nádhernou holkou, kterou jsem sbalil v baru.“ Směje se David (32 let). „Měla dokonalou figuru a vypasované minišaty, takže ji očima svlíkal celý bar. Připadal jsem si jako hrdina, když jsem si ji za závistivých pohledů odváděl z baru k sobě domů.

Byl jsem namol, ale přesto jsem si už večer všimnul, že ta nádherná sexy kočka má na sobě něco, co nápadně připomínalo spodní prádlo mojí babičky. Nevěnoval jsem tomu pozornost, prostě jsem jí z toho vysoukal a náležitě si užil. Jenže ráno jsem se probudil dřív než ona a její ohromné spoďáry na mě zíraly z podlahy, navíc nebyly úplně… no, jak to říct… čisté. Hnus. Kdybych nebyl doma, dávno bych utekl, takhle jsem ji rychle probudil, vymluvil se na schůzku a vypakoval ji z bytu kosmickou rychlostí. Fuj.“

To si snad David dělá srandu. Do baru v hnusném prádle? Nene! To by snad žádná holka nedala. Nebo jo?

Fuj! Špindíra!

Opilý si domů už žádnou holku nepřivedu,“ baví se Patrik (30 let). „Jedna zkušenost mi bohatě stačila. Holka, kterou jsem dlouho sledoval v práci, byla naprosto nádherná. Měla skvělý, dlouhý vlasy, ohromný prsa a dobrou postavu. Byl jsem rád, když jsme se na jedné firemní akci zpili do němoty a skončili spolu v posteli. Sex byl úžasný, ale ranní probuzení šok. Ty její úžasné vlasy byly slepené v jeden chumel, měla špinavé nehty na nohou a okousané nehty na rukou. Celkově vypadala, že právě přišla z bramborové brigády, než z firemního večírku. Přiznám se bez mučení, že jsem z jejího pokoje zbaběle zdrhnul a už nikdy se k ní nepřiblížil.“ Když nad tím tak přemýšlíme, tak ten make-up není zase to nejhorší, co myslíš? :-)

I když klamat teda dokážeme znamenitě. Podívej se do naší galerie, jak se dokážeme proměnit díky líčení. A pak se nemá chlap ráno leknout. :-)

Foto: shutterstock.com, facebook.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
23. 08. 2016 Viky17 - (reakcí: 0)
23. 08. 2016 stana1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

27. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Pokud tě trápí zdravotní problémy, zajdi pro jistotu k lékaři. Může jít o banalitu, ale také o vážný problém, který j... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist