Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak si užít sex i s postavou XXL

Jak si užít sex i s postavou XXL

Jak si užít sex i s postavou XXL

Magazín: Sex a vztahy | autor: Markéta | vydáno 30. 01. 2015

Trápíte se pro drobné nedokonalosti, které vám berou chuť na sex a celkově vás odrazují od milostného dovádění? Máte nějaké to kilo navíc a stydíte se při sexu? Poradíme vám, jak na tento svízel vyzrát.

V žádném případě byste však neměla zapomenout na to, že milování je nutné si pořádně užít a procítit ho každou buňkou našeho tělo, protože pak nás orgasmus nenechá ve štychu a dorazí s plnou parádou tak, jak to máme rády. Tyto účinné triky pro vás vypracovala Markéta, která sama nemá dokonalou figuru, za to pořádně šťavnaté, ženské tvary.

Mějte se ráda taková, jaká jste

Klíčem ke všem nedostatkům, co máme, je začít se brát taková, jaká jste. Pokud máte pár kilo navíc, nebo „zdobí“ vaše pozadí celulitida, nezoufejte si a začněte na sobě milovat každý centimetr vašeho těla. Tím, že si budete připadat absolutně nepřitažlivá, utrží vaše sebedůvěra pořádnou ránu a rázem můžete upadat do deprese. Je jasné, že udržet si zdravý nadhled je těžké, v časopisech vídáme nádherné ženy a televize je plná krasavic, ale na druhou stranu si řekněte, že kdybyste měla tak báječný servis, co se týká vizážistky, kadeřníka a stylistky, tak by do toho magazínu museli vyfotit vás. Každá žena je krásná svým způsobem, proto se začněte milovat za váš originální půvab. 

Tip: Pokud od svého okolí slýcháte, že byste měla začít cvičit, držet dietu nebo kdoví co ještě, nedělejte to, dokud to stejně tak necítíte i vy sama. Tyto vnitřní změny by měly vycházet z vašeho nitra, protože jedině tehdy je začnete brát vážně.

O slovo se hlásí korzet. Dejte mu šanci, nezklame vás!

O slovo se hlásí korzet. Dejte mu šanci, nezklame vás!

Jestli ženy po něčem už po staletí opravdu touží, tak po svůdném útlém pase. Ne každé z nás je ov...

Vybavte se spodním prádlem

Padnoucí spodní souprava dokonale zpevní a zkrásní tělo ženy. Ňadra, jež byla namáhána kojením, krásně podpoří podprsenka s vycpávkou. Skvělý efekt má korzet a báječně vypadá i podvazkový pás s punčoškami. Bujným křivkám lahodí i korzet, tak ho v žádném případě neignorujte, to by totiž byla naprostá škoda. Ihned, jak do něj vklouznete, se budete cítit jako bohyně.

Tip: A kdo říká, že si s milým nemůžete užít rychlovku za předpokladu, že vám ňadra pouze vyloupne z podprsenky a nestrhne ji z vás celou. 

Chlap vidí vaši krásu a je z ní celý paf, nic jiného ho v tu chvíli nezajímá

Pokud mu dovolíte, aby vás měl možnost vidět nahou, nebude mít prostor na vás hledat byť jedinou chybičku. Neřešte, že máte tady a tam špíček, užijte si jeho polibky, jeho zájem, prostě naprosto všechno, co vám nabízí. Vykašlete se na vymýšlení pozic, ve kterých váš zadeček vypadá svůdněji než obvykle. Užijte si všechno, co máte ráda, zasténejte mu do ouška, pochvalte jeho výkon a sneste si jedno vyvrcholení za druhým. 

A jak to máte vy? Stydíte se při sexu za své křivky, nebo si ho umíte užít i navzdory velikosti XXL?

Foto zdroj:

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
03. 02. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
31. 01. 2015 kamyk33 kila (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

23. 03. 2017 Horoskop Váhy

Přicházíš do nového životního cyklu, který je velmi tvůrčí a energeticky náročný, což je pro tebe výzva, ke které se ... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist