Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak si užít rychlovku


Jak si užít rychlovku


Jak si užít rychlovku


Magazín: Sex a vztahy | autor: Wanda | vydáno 09. 03. 2012

Ať už prožíváte čerstvý nebo několikaletý vztah, divoká a nespoutaná „rychlovka“ oživí milostný život každému. Spontánní výbuch hormonů a emocí v podobě vášnivého sexu chtějí občas prožít muži i ženy. Nebraňte se tomu, a naučte se, jak si takový okamžik pořádně užít!

Proč je to tak lákavé?
Důvod, proč je představa žhavé sexuální „rychlovky“ tak atraktivní je v tom, že jde o čistě pudovou záležitost. Je to okamžik, kdy můžete odhodit veškeré sebeovládání a vypustit „z klece“ i tu nejpotlačovanější část sebe sama.

Také originalita každé „rychlovky“ je to, co nás tak svádí. Zastavený výtah, kapota auta v podzemních garážích nebo třeba divoký sexík na minigolfu ve stínu jedné ze šikovně schovaných atrakcí – pokaždé to může být jiné, ale vždy si to dokonale užijete.

Čtěte: Šest tipů na vzrušující sexuální hrátky

Není se čeho bát!
Při pomyšlení na takzvanou „rychlovku“ mají obavy muži i ženy. Pánové se bojí, že nás při takovémto vášnivém vzplanutí nedokážou uspokojit – což je hloupost. Obavy něžného pohlaví zase pramení z jakýchsi morálních mantinelů – co když někdo přijde, vždyť ta zem je špinavá,  na sex se musí člověk přece připravit.... Zase špatně!

Čím zdlouhavější aranžování „milostného hnízdečka“ je, tím méně touhy ve vašem partnerovi i ve vás nakonec zůstane. V momentě, kdy vycítíte, že právě pro takovou rychlovku nadešel ten správný okamžik, vykašlete se na to, že nemáte své sexy spodní prádlo, nebo že máte doma ještě připravit prezentaci na zítra do práce. Poddejte se emocím a svému partnerovi zašeptejte do ucha, „...vem si mě...“.

U rychlovky je pravděpodobné, že nebudete mít dost času se vyšplhat až do dalekých výšin orgasmu. Zvlášť, když se budete moc snažit. Udělejet to přesně naopak. Tady jde o vzrušení z momentální situace. O pudové jednání. O chtíč a žádostivost, která zrovna vytryskla. Takový pocit je ohromně příjemný a uspokojující sám o sobě. Když jej necháte sebou proudit, možná budete překvapená, že jako takový vám dokonale postačí. A když se mu nebudete bránit, může se stát, že nakonec budete v extázi mnohem dřív, než jste zvyklá :-)

A když ne, tak to berte prostě jako skvělou předehru. On bude štěstím u vytržení, a přitom dostatečně uspokojen, aby se, až přijdete domů, mohl zase plně věnovat vám...


Přepadovka – vyšší level rychlovky
Že už jste v „rychlosexu“  ostřílení mazáci? Tak proč nevyzkoušet její vyšší stupeň „obtížnosti“? Je to snadné, jen to chce dobře se informovat... Pro „přepadovku“ se například dokonale hodí situace, kdy je váš partner dlouho do noci v práci a vy si můžete být stoprocentně jistá, že bude v kanceláři sám.

Čtěte: Sexuální fantazie aneb sex bez zábran

Počkejte si na pozdější hodinu, kdy je jasné, že váš milý bude již totálně znuděn pracovními povinnostmi a překvapte ho. Jednoduše vtrhněte do jeho kanceláře v oblečku, který nebude při svlékání klást větší odpor. Pokud patříte mezi odvážné dračice, vezměte si na sebe jen sexy spodní prádélko a hezký kabát (v tomto případě si ale radši zavolejte z domova taxi :-) ).

Ještě než se váš partner zmůže na pozdrav a dotazy typu, „miláčku...co tady děláš..?“,  dojděte rázným krokem k němu a začněte ho vášnivě líbat. Nemusíte mít obavy, že by se „nechytl“.  Neuplyne ani minuta a vy už budete jedním prudkým pohybem ruky shazovat všechny věci ze stolu jeho šéfa, bez ohledu na to, jak křehké cennosti to mohou být.

Když vás partner sám „nehodí“ a mahagonovou desku šéfova stolu, vyskočte si tam sama a přitáhnete si toho svého překvapeného chlapíka za kravatu. Vykašlete se na to, kolik vás ta košile, kterou má na sobě stála, když jste mu ji kupovala k narozeninám a se zvířecí dravostí mu ji doslova servěte.  Uvidíte, že po takovém gestu se už nebude zdráhat projevit své vášně ani ten nejstydlivější chlap. Možná vás dokonce překvapí, jaké divoké zvíře se v něm ukrývá...

Další články z rubriky

Komentáře (20)

Datum Autor Nadpis
13. 05. 2012 helenadon rychlovka (reakcí: 0)
22. 03. 2012 Werushka7 :-) (reakcí: 0)
21. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
11. 03. 2012 manislava rychlovky (reakcí: 0)
10. 03. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
09. 03. 2012 Alma ... (reakcí: 1)
09. 03. 2012 Daniela76 Rychlovka (reakcí: 0)
09. 03. 2012 pepina . (reakcí: 0)
09. 03. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
02. 02. 2012 reg ha (reakcí: 1)
28. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
29. 07. 2011 Lafik :-) (reakcí: 2)
27. 07. 2011 kralicek rychlovky (reakcí: 2)
26. 07. 2011 11789 :-) (reakcí: 0)
22. 07. 2011 soffie každý (reakcí: 2)
21. 07. 2011 jade23 Rychlovka (reakcí: 0)
20. 07. 2011 manislava rychlovky (reakcí: 0)
20. 07. 2011 weronika9 rychlovky (reakcí: 1)
20. 07. 2011 helenadon sex (reakcí: 1)
20. 07. 2011 doublefantasy :D (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

27. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Veškeré záležitosti, které se týkají peněz, raději odlož na pozdější dobu. Není vhodná doba na uzavírání nových smluv... Celý horoskop

Karta dne

Královna pentaklu
Dnešek bys měla zaměřit na péči o své zdraví a tělo. Pokud již delší dobu přemýšlíš nad změnou stravovacích zvyků a láká tě být na chvíli vegetariánem nebo přejít na r...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist