Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak se k sobě hodí Lev a …

Jak se k sobě hodí Lev a …

Jak se k sobě hodí Lev a …

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 26. 07. 2013

Silné a sebevědomé znamení Lva může být požehnáním pro partnerský vztah, ale také doslova ničivým tajfunem. Naštěstí síla Lvů je čitelná již od prvního rande a tak je tohle jedno ze znamení, které zas tak často vedle nešlape. A kdy už, rozchází se jako přátelé…

S Beranem   
Tady panuje celkem silná vzájemná přitažlivost a jakési hlubší souznění. Je-li Lvicí žena, obvykle po Beranovi skočí kosmickou rychlostí a extáze – nejen ta milostná – přichází velice rychle. Pokud ve vztahu Beranice nebude moc flirtovat s jinými, je tohle ideální spojení. Štěstí na věky!

S Býkem
Tady se trošku střetávají dvě tvrdohlavé povahy. Jeden je ctižádostivý, druhý (Býk) má zase rád domácí pohodu, ze které se nedá vyrušovat. Kupodivu právě tyto jiskry dodávají šťávu postelovým hrátkám, a pokud ti dva tohle vše zvládnou, je to dobré partnerství. Lepší je, když je Býčicí žena, umí lépe pohladit a ukonejšit Lví hřívu.

S Blížencem
Tihle dva mají mnoho společného. Od smyslu pro rodinu i zábavu až po sexuální představy. Jedno z nejlepších možných spojení, ve kterém si užijí i haldu smíchu: pokud se ti dva sobě omrzí a rozchází se, pak v míru a jako přátelé.

Móda v malíčku? Ne vždycky! Největší módní úlety celebrit

Móda v malíčku? Ne vždycky! Největší módní úlety celebrit

Že mají celebrity módní trendy v malíčku, když mají za zády zástup stylistů? I mistr tesař se něk...

S Rakem
Račice milují Lvy, protože přesně splňují jejich představy o otcovském vzoru a mužném princi z pohádky. Dokonalé. A i opačně to funguje, ve Lvici umí Rak probudit pěknou dávku něhy, a pokud každý trošku ubere na své vlastní sobeckosti, mohou vytvořit krásný, tvořivý a láskyplný vztah.

Se Lvem
Tak tady to asi nejvíce bouří v posteli. Dvě obrovské síly! Tam jeden druhému stačí. V běžném životě už takový žár může spalovat nebo se vztah může stát bojem o moc. Jistě budou spolu řešit nejrůznější, i závažné problémy plynoucí z jejich povah, a pokud se nerozejdou, potom mohou být velmi trvanlivým párečkem.

S Pannou
Lvice neskutečně vzrušuje muže v Panně. Je jí doslova posedlý a bude dělat jen to, co jí na očích vidí. Jeden druhým jsou opojeni a je to tak dobře. Co nemá jedno znamení, doplňuje jemně a citlivě to druhé – vzájemně se uzemňují a užívají si vyváženého života. Chcete-li spokojené partnerství bez výkyvů, pak je Lev a Panna dokonalost sama!

S Váhami
Tady to přetéká tvůrčí a pracovní energií. Jako pracovní dvojice a tvůrčí tým jsou naprosto nepřekonatelní! I v posteli to klape, nehrají mezi sebou žádné hry a jdou vždycky rovnou na věc. Pokud si budou vzájemně dostatečně vyjadřovat dost uznání, je to skvělá sehraná parta! Jedno z nejlepších spojení.

Se Štírem
Trochu Itálie. Trochu dost. Oba jsou výbušní a jedovatá Štíří klepeta nemají Lvi moc v lásce. Či spíše, umí se jim bránit. Vycení zuby spíše, než aby před jedovatými štípanci uhýbali a dělali, že se vlastně vůbec nic nestalo. Co se jim však musí nechat, v posteli je to jedna velká šaráda a pravděpodobně se klepe zem i pod jejich sousedy.

Kosmetika – kdy se dá chemie nahradit přírodou?

Kosmetika – kdy se dá chemie nahradit přírodou?

V létě si kromě jiného dopřáváme především důkladný odpočinek. Dopřejte odpočinek také své pleti,...

Se Střelcem
Dalo by se říci, že tohle je kolosální pár! Oba jsou vstřícní a naladěni na podobnou notu. Dvě silné osobnosti, přesto však každá trošku jiným směrem a tak mezi nimi nevznikají třecí plochy. V posteli je to o vstřícnosti a síle, kterou si navzájem předvádí. Jejich energie je nevyčerpatelná.

S Kozorohem
Svým způsobem si tihle dva mohou rozumět, mají obyčejně velmi podobné představy o životě a sdílí stejné životní hodnoty. Kde se neshodují, jsou city. Jeden pro druhého se stávají trošku neprůhlední a problémem je tu spíš Kozoroh, v pozici muže je příliš majetnický, žena Kozorožka zase přivádí Lva k nepříčetnosti svou náladovostí.

S Vodnářem
Tady je naprosto úžasný sex, prodchnutý něčím, co u jiných znamení nenajdete – vzájemnou úctou. Pokud oba touží po vyrovnaném vztahu, který je zavede až do hloubavých hloubek jejich vlastních duší, potom je to ideální spojení. Toužíte-li ale po akčním a extrovertním životě, pak by se měli tihle dva sobě raději vyhnout.

S Rybami
Lvi muži obyčejně rádi podléhají kouzlu ženy v Rybách. Pokud to není leklá rybička, rádi si z ní udělají jakousi bohyni, kterou uctívají a hýčkají. Tuší v ní tu lehkou ženskou sílu, která mužného Lva neskutečně fascinuje. Pokud je Lvem žena, potom je to opět ona, která nadšeně odkrývá složitou povahu Rybího muže a jde do toho s obrovskou vervou. A to i v posteli, milování je jemné i vášnivé.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
30. 07. 2013 andy lev a jina znameni (reakcí: 0)
30. 07. 2013 andy lev a vodnar (reakcí: 0)
27. 07. 2013 viki11 ... (reakcí: 0)
26. 07. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
26. 07. 2013 glady .. (reakcí: 0)
26. 07. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

30. 03. 2017 Horoskop Panna

Nezadaná má šanci potkat novou lásku. Vyraž na večírek nebo kamkoliv jinam do společnosti, pokud budeš sedět doma, se... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist