Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak poznat toho pravého

Jak poznat toho pravého

Jak poznat toho pravého

Magazín: Sex a vztahy | autor: Adéla Seidlová | vydáno 11. 06. 2010

Sníte o princi na bílém koni, o úžasném chlapovi, co vás bude ochraňovat, se vším pomáhat a milovat vás takovou, jaká jste? Navíc bude vtipný, chytrý, tolerantní a samozřejmě taky sexy. A hezká sumička na jeho kontě by také neškodila, co? Tak to bude asi ten pravý.

 

Ovšem kde takoví muži rostou? Zaručeně v pohádkách ale z těch už jsme trochu vyrostly. Nemůžeme čekat, že k nám přikluše chrabrý hrdina na koni i když Matěji Stropnickému v Máji to v sedle náhodou seklo... Náš vysněný muž asi jezdí autem nebo na kole, jenže na čele mu nápis „Pan Božský“ blikat určitě nebude. Jak potom poznat, že to je on?

SMÍCH A SEX

Určitě netoužíte věčně se dívat na protáhlý a kyselý obličej svého partnera. Proto muž, který vás dokáže rozesmát stojí minimálně za pozornost. Navíc ten, kdo má smysl pro humor se jen tak nekácí z každého problému a nerozbrečí se, když se mu to někdy v posteli nepovede. A pokud se mu navíc v posteli ještě daří, můžete mu připsat další plus. Samozřejmě, že nejde jen o to... Ale ruku na srdce, žít celý život jako vyprahlá Sahara se dá velmi těžko.

MÍT NĚCO SPOLEČNÉHO

Jasně, zní to jako klišé. Společné zájmy, názory a povahové rysy... Jenže ono opravdu nestačí mít jenom společný majetek nebo psa. Když s jedním šijou všichni čerti, nemá stání na jednom místě a pořád by něco podnikal, zatímco druhý by nejradši sledoval v klidu pěkný film, může to být kámen úrazu. Nemusíte dělat všechno stejně, ale určitě vám bude líp s někým, s kým se můžete podělit o společné zážitky.

HLAVNĚ NE NĚKOHO JAKO TÁTA

Možná to znáte, vždycky jste si říkala, že si nikdy nenajdete někoho, kdo by byl jen za mák podobný vašemu tátovi. A najednou je to tady. Má přesně ty nerudné chlapské vlastnosti jako on. Umírá, když má rýmičku a nechává rozházené ponožky po obýváku. Jestli ho ale milujete, není co řešit!

PAN DOKONALÝ


Už jste určitě velké holky, takže vám můžeme prozradit tajemství. Pan Dokonalý neexistuje a je to dobře. Kdyby měl tak extrémně nadpozemské vlastnosti, byla by s ním hrozná nuda. Jen si to představte – dokázal by číst myšlenky, na všechno kývnul, plnil veškerá přání, každý den nosil květiny, luxoval by, chodil s košem.. Žádné vzrůšo. Dejme tedy těm našim normálním chlapům s jejich chybami a nedostatky šanci. Stojí to za to.

TEN PRAVÝ NEDOKONALÝ

Zdá se, že je to docela jednoduché. Stačí poslouchat svoje srdce a to vám docela dobře napoví. Zase klišé? Ano, ale je to prostě tak. Ten pravý je ten, na kterého se těšíte i když jste spolu nějaký ten pátek a on na vás taky. Člověk, který vás poslouchá i když mu vyprávíte holčičí nesmysly a nosí svetr, který jste mu darovala i když měl rád svoji vytahanou mikinu. Muž, který vám přinese čokoládu, protože jste se zmínila, že máte výročí a pohlídá vám psa, přestože trpí alergií na chlupy. Když ale dávají v televizi fotbal, nikam ho nedostanete a s kamarády na pivo prostě taky někdy vyrazí. Ale je vám s ním dobře? Tak co si pak víc přát?

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
16. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
19. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist