Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak poznat toho pravého

Jak poznat toho pravého

Jak poznat toho pravého

Magazín: Sex a vztahy | autor: Adéla Seidlová | vydáno 11. 06. 2010

Sníte o princi na bílém koni, o úžasném chlapovi, co vás bude ochraňovat, se vším pomáhat a milovat vás takovou, jaká jste? Navíc bude vtipný, chytrý, tolerantní a samozřejmě taky sexy. A hezká sumička na jeho kontě by také neškodila, co? Tak to bude asi ten pravý.

 

Ovšem kde takoví muži rostou? Zaručeně v pohádkách ale z těch už jsme trochu vyrostly. Nemůžeme čekat, že k nám přikluše chrabrý hrdina na koni i když Matěji Stropnickému v Máji to v sedle náhodou seklo... Náš vysněný muž asi jezdí autem nebo na kole, jenže na čele mu nápis „Pan Božský“ blikat určitě nebude. Jak potom poznat, že to je on?

SMÍCH A SEX

Určitě netoužíte věčně se dívat na protáhlý a kyselý obličej svého partnera. Proto muž, který vás dokáže rozesmát stojí minimálně za pozornost. Navíc ten, kdo má smysl pro humor se jen tak nekácí z každého problému a nerozbrečí se, když se mu to někdy v posteli nepovede. A pokud se mu navíc v posteli ještě daří, můžete mu připsat další plus. Samozřejmě, že nejde jen o to... Ale ruku na srdce, žít celý život jako vyprahlá Sahara se dá velmi těžko.

MÍT NĚCO SPOLEČNÉHO

Jasně, zní to jako klišé. Společné zájmy, názory a povahové rysy... Jenže ono opravdu nestačí mít jenom společný majetek nebo psa. Když s jedním šijou všichni čerti, nemá stání na jednom místě a pořád by něco podnikal, zatímco druhý by nejradši sledoval v klidu pěkný film, může to být kámen úrazu. Nemusíte dělat všechno stejně, ale určitě vám bude líp s někým, s kým se můžete podělit o společné zážitky.

HLAVNĚ NE NĚKOHO JAKO TÁTA

Možná to znáte, vždycky jste si říkala, že si nikdy nenajdete někoho, kdo by byl jen za mák podobný vašemu tátovi. A najednou je to tady. Má přesně ty nerudné chlapské vlastnosti jako on. Umírá, když má rýmičku a nechává rozházené ponožky po obýváku. Jestli ho ale milujete, není co řešit!

PAN DOKONALÝ


Už jste určitě velké holky, takže vám můžeme prozradit tajemství. Pan Dokonalý neexistuje a je to dobře. Kdyby měl tak extrémně nadpozemské vlastnosti, byla by s ním hrozná nuda. Jen si to představte – dokázal by číst myšlenky, na všechno kývnul, plnil veškerá přání, každý den nosil květiny, luxoval by, chodil s košem.. Žádné vzrůšo. Dejme tedy těm našim normálním chlapům s jejich chybami a nedostatky šanci. Stojí to za to.

TEN PRAVÝ NEDOKONALÝ

Zdá se, že je to docela jednoduché. Stačí poslouchat svoje srdce a to vám docela dobře napoví. Zase klišé? Ano, ale je to prostě tak. Ten pravý je ten, na kterého se těšíte i když jste spolu nějaký ten pátek a on na vás taky. Člověk, který vás poslouchá i když mu vyprávíte holčičí nesmysly a nosí svetr, který jste mu darovala i když měl rád svoji vytahanou mikinu. Muž, který vám přinese čokoládu, protože jste se zmínila, že máte výročí a pohlídá vám psa, přestože trpí alergií na chlupy. Když ale dávají v televizi fotbal, nikam ho nedostanete a s kamarády na pivo prostě taky někdy vyrazí. Ale je vám s ním dobře? Tak co si pak víc přát?

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
16. 05. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
19. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

XPel Hydratační mýdlo na ruce Coconut Water

Intenzivně hydratuje...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 17. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

19. 02. 2017 Horoskop Blíženec

Pozor na falešné kamarádky, které se kolem tebe točí a jediné, co chtějí, je zničit tvůj poklidný rodinný přístav. Ro... Celý horoskop

Karta dne

Devět pohárů
Život k tobě začíná být velmi láskyplný, sny se ti pomalu ale jistě začínají plnit a tvé srdce bije radostí s touhou sdílet šťastné chvíle s ostatními. Tvé vztahy s ro...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Týden ve znamení lásky na Femině!

Ať už se ti to líbí nebo ne, už v úterý nás čeká Valentýn. Jedni tento svátek milují a nedají na něj dopustit, druzí ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist