Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Jak ozdravit a rozvášnit vztah za 6 týdnů

Jak ozdravit a rozvášnit vztah za 6 týdnů

Jak ozdravit a rozvášnit vztah za 6 týdnů

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 15. 07. 2013

Chybí vám něco ve vašem sexuálním životě? Chcete mít k sobě s partnerem blíž? A jste ochotni věnovat 30-60 minut svého času 2x - 3x týdně po dobu dvaačtyřiceti dnů? Pokud ano, připravte se na hotovou smršť nových emocí a pocitů, které restartují váš milostný život, vztah i tělo!

Něha, laskání, elektrizující napětí, vášeň…Kam se to všechno podělo? A dá se to vrátit? Pokud ano, tak během šestitýdenního sexuálního cvičení, které sestavila dvojice amerických lékařů, William Masters a Virginia Johnsonová. Několikaletý výzkum chápání lidské sexuální reakce a přímého pozorování 382 žen a 312 mužů se pro tyto dva odborníky stal podnětem k sestavení programu, jež je uznáván pro slibné výsledky! Co obnáší? 

Série úkolů je postavena na principu zkoumání doteku a vyhýbání se pohlavním orgánům, což přispívá k nápravě problémů od předčasné ejakulace, po absenci orgasmu až po špatnou komunikaci. Opravdu to funguje? „Za sebe mohu doporučit. S manželem jsme to zkusili a oběma nám to otevřelo oči. Už se na sex nedíváme jako na pouhou rutinu, ale na něco krásného a posvátného, co nás sbližuje. Naše milování je o dost krásnější a vřelejší,“ sděluje svoji zkušenost s programem Mária, členka jedné komunitní skupiny. Dosáhněte podobného úspěchu i vy! 

Mačingová dieta – hubnutí pro lenochy?

Mačingová dieta – hubnutí pro lenochy?

Potřebujete zhubnout do plavek a nedokážete se přinutit cvičit? Co takhle vyzkoušet dietu, podle ...

Jak začít?

Máte místnost, kde vás nikdo nerozptyluje? Výborně, pasujte ji na vlastní rituální místo. Psa nechte venku, dětem zařiďte hlídání. Dál zmírněte osvětlení, vypněte počítače a mobily, zapalte svíčky, popřípadě zapněte tlumenou hudbu, připravte si k ruce voňavý masážní olejíček, který pohladí vaše smysly, obklopte se měkoučkými polštáři a dohodněte se, jak budete během cvičení oblečeni. Pohodlná košile? Nahota? Záleží jen na vás. A pak? Odpočítávejte! 

1. a 2. týden 

Jeden z vás bude „dárce“, druhý „přijímající“. Jako dárce se dotýkáte partnera, poskytujete mu masáž obličeje, hlavy, přejíždíte konečky prstů po jeho krku, klíční kosti, ramenou…Tímto způsobem ho hýčkáte asi 30 minut. Pak se role obrátí. Přijímající se pokusí relaxovat a soustředí se na to, co mu dělá dobře. Je zakázáno dráždit pohlavní orgány. A mluvit spolu taky můžete až později, no ne? 

3. týden

Ano, předchozí dny bez sexu s vámi mohly zacloumat, ovšem nenechte se vyvést z míry a opakujte pokyny z předchozí fáze. Tentokrát ale přijímající sděluje dárci nahlas, co cítí, jak se mu laskání líbí, co by si přál. Povolen je i lehký „průlet“ po prsou a pánevní oblasti, ale ne s úmyslem zbavit druhého rozumu, nýbrž poukázat na přítomnost slabin. Ještě vydržte!

4. týden

Držte si klobouky, prozatímní sexuální půst zintenzivní to, co je předepsáno pro týden čtvrtý! Doteky se opakují, ale můžete prozkoumávat ňadra i oba klíny důkladněji, i když bez penetrace. Orgasmus není cílem a ani by o něj nemělo být usilováno. Stejně jako ve druhém týdnu přijímající informuje dárce o svých dojmech. Do toho!

8 super tipů na letní líčení

8 super tipů na letní líčení

Léto by mělo být obdobím plným radosti a potěšení. Nicméně roztékající se make-up, rozmazaná řase...

5. a 6. týden

V této závěrečné fázi pár úročí to, co se doteď naučil. Sexuální masáž, pohlavní styk, orgasmus podle potřeby? Nebojte se naplno projevit a plnými doušky vychutnávat nově nabité sebevědomí! Pro jeho maximální vzrůst se řiďte následujícími pokyny.

Tipy pro úspěšný výsledek

 • Opravdoví mistři poctivě dokončí předchozí fázi, než se pustí do další, takže vydržte i vy.
 • Nezapomínejte se vyhýbat genitáliím a ňadrům ve dvou prvních týdnech.
 • Je vhodné, aby se dárce naučil používat k dotekům i svoji méně dominantní ruku, tedy tu, kterou nepíše. 
 • Nespěchejte, nechte čas plynout pomalu. 
 • Rozhodně se milování neoddávejte vždy po skončení milostné seance, jinak úspěch celkové sexy ozdravné kúry nelze zaručit. 
 • Je možné zapojit do cvičení i erotické hračky. (Zvolte raději nějaké méně výkonné, zbytečně by vás přiváděly k šílenství.)
 • Zdržte se rozhovoru mezi sebou, mluvte až poté, co ukončíte milostné setkání.
 • Podle potřeby cvičení za nějaký čas zopakujte. 

Jste skeptičtí? Myslíte, že tahle vzdělávací zkušenost vám k ničemu nebude? Kdo nevyzkoušel, neuvidí. A ani nezažije. Nechť tedy promluví výsledky a vaše zkušenosti. Tak sem s nimi, čekáme na názory!

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
16. 07. 2013 Bobina1 - (reakcí: 1)
16. 07. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Orientálně-květinová vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 24. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 01. 2017 Horoskop Blíženec

Stres a nervové napětí uvolníš procházkou v přírodě, pokud nestíháš, otevři si alespoň okno a zhluboka dýchej. Nechej... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist