Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Ideální žena? ...

Ideální žena? ...

Ideální žena? ...

Magazín: Sex a vztahy | autor: Katka | vydáno 20. 03. 2008

Průzkum mezi 66 tisíci Brity prokázal to, co se všeobecně o mužských preferencích u žen soudí celá léta.


Z internetové seznamky UKDating.com vyplynulo, že většina mužů touží po nepříliš inteligentní modrooké blondýnce, která nevydělává příliš mnoho, ale je dokonalá v sexu. Občas může nosit sexy brýle, nesmí být vyšší než 1,8 metru a těžší než 60 kilogramů.

Taková ideální žena sice domů může nosit peníze, ale více než polovina mužů by nesnesla, kdyby jich přinesla více než oni. Mezi většinové preference však patří modré oči, dlouhé blond vlasy a příležitostné nošení elegantních brýlí. Více než inteligenci pak pánové očekávají dobrý vzhled, optimismus a trochu potrhlé chování.

Naopak téměř vůbec dnes muži nezmiňují v preferencích schopnost starat se o domácnost a kulinářský um. Buď jim na tom nezáleží, nebo to považují za samozřejmost. Zato nikdy neopomenou zdůraznit, že ideální žena musí být dokonalá v sexu.

Vysoké ženy průzkum nepotěší zcela jistě. Jen 20 procent pánů totiž shledává atraktivním partnerky vyšší než 1,8 metru. Zřejmě je to ta část populace, která sama tuto výšku překonala.

Ideální žena také umí řídit vlastní auto, miluje noční život, kluby, hospody a restaurace. Je nekuřačkou, má ráda zvířata a pije alkohol jen příležitostně.

Podobný výzkum provedla společnost před pár měsíci také mezi ženami. Ideální muž by pak podle většiny žen měl být čistotný, hladce oholený, dobře vypadat a řídit stříbrný mercedes, ale být také vyšší než 178 centimetrů. Modrým očím, krátkým hnědým vlasům a středně vypracované postavě či milovníku zvířat odolá málokterá.

Ideální muž ale musí umět v pravý čas nabídnout ženě sklenku výtečného vína, pozvat ji do divadla či překvapit večeří v půvabné restauraci. Volný čas by měl trávit v moderních džínech a kvalitním tričku, měl by mít svalnatou asi 80 kilogramů vážící postavu a měl by být dobře zajištěným lékařem či právníkem.

Ideální muž má za sebou tři dlouhodobé vztahy, ale ne víc než šest sexuálních partnerek. Rozhodně nemůže být ženatý a neměl by mít ani děti. Univerzitní vzdělání je rozhodně velkým plusem, zatímco kuřáci a milovníci fotbalu výrazně ztrácejí na atraktivitě.

Rádi bychom jen dodali, že průzkum byl proveden v Británii a můžeme doufat, že ne všichni lidé světa jsou stejně pokrytečtí. Popis ideální ženy totiž sedí spíše na ideální příležitostnou milenku - málokterý inteligentní chlap chce trávit život s výstavním kouskem mdlého rozumu, neschopným kloudného rozhovoru či starostlivosti o domácnost, zato hýřícím potrhlostmi na všech možných večírcích. A lze samozřejmě předpokládat, že požadavky na partnera jsou přímo úměrné intelektu a vyspělosti dotazovaného. Takže pokud nespadáte do nějaké škatulky, rozhodně si s tím nelámejte hlavu!

 

zdroj: Famous

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
11. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
31. 07. 2011 helenadon ideál (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist