Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Hříšný a smyslný sex? Vystačíte si s domácími potřebami!

Hříšný a smyslný sex? Vystačíte si s domácími potřebami!

Hříšný a smyslný sex? Vystačíte si s domácími potřebami!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 18. 03. 2015

Milujete žhavý, dráždivý, hravý sex? Hledáte stále nové možnosti, jak si sexuální hrátky pořádně okořenit? Potom je následující článek určený právě vám! A vězte, že tentokrát se obejdete bez návštěvy sexshopu. Nevěříte? Věřte! Stačí se porozhlédnout po bytě a budete žasnout, kolik dráždivých hraček objevíte. Tady máte důkaz!

Napadlo vás někdy, při líném a ospalém míchání kávy, či čaje, že ta obyčejná lžička, kterou svíráte mezi prsty, může být skvělým pomocníkem i ve vašem sexuálním životě? Ne? Nebojte, nejste sama. Málokdo se totiž na běžně používané věci dívá očima sexuálního predátora, který vždy a všude přemýšlí nad tím, jak a čím se ukojit. Ovšem někdy k naší velké škodě…

Buďte alespoň občas sexuálním predátorem a nahlížejte na věci kolem sebe jako na skvělé erotické hračky. Nebudete litovat!

Dráždivě chladivý kov…

Jak už jsme zmínili, například lžička je pro erotické hrátky jako stvořená. Má úžasný tvar i materiál. Uložte ji do mrazáku a vyndejte, až přijde její čas…

Když mi s ní Robin poprvé obkroužil bradavku, leknutím jsem zavýskla. Měla jsem totiž zavázané oči. Jeho kravatou, jen tak mimochodem,“ usmívá se čtenářka Pavla a hned pokračuje. „Ale jak stále kroužil a přejížděl přes její hrot, zažívala jsem něco nadpozemského. Ten chladný kov byl na kůži úžasný. No, a když potom se lžičkou začal putovat po mém těle níž a níž, byla jsem ztracená. Klitorisu se sotva dotkl a… No, co vám budu povídat,“ vzdychne slastně Pavla a my závidíme. 

„Mučení“ štětinkami… 

Dalšími proprietami, které vám přivodí nevídanou rozkoš, jsou kartáček na zuby nebo kartáč na vlasy. Jen musíte dát pozor, aby neměly štětinky příliš tvrdé. Úplně nejlepší je si jeden kartáček, či kartáč pořídit přímo k těmto účelům. Uvidíte, že až s ním budete smyslně mučit partnerovu rozpálenou kůži, vzrušením se bude napínat. Přejíždějte mu po bradavkách, po vnitřních stranách stehen, zkrátka všude tam, kde víte, že ho to maximálně vzrušuje. A co teprve, až to samé provede on vám. Zešílíte! Pokud máte náladu na jemnější laskání, šimrání, sáhněte po svém kosmetickém štětci, nebo užším malířském. Naprosto dokonalá rozkoš!  

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

7+1 rada, jak si užít dokonalý ranní sex

Pokud vás každé ráno budík tahá nemilosrdně z postele už o půl šesté, sex je to poslední, na co m...

 

Pro milovníky BDSM…

Máte rádi trošku tvrdší sex? Zbožňujete, když vás partner sváže a naplácá vám? Nebo vy jemu? I vy si přijdete na své. Pokud váš milý nevlastní kravatu, kupte mu ji. A klidně mu řekněte, k čemu je určená.:-) Stejně vám poslouží například jeho kožený pásek, nebo váš hedvábný šátek. Tak, něco na svázání by bylo. A teď, čím vám naplácá? Mrkněte do kuchyně a uvidíte sama. Vařečka, obracečka… Ouu… Také to vidíte tak živě? A potom už uvidíte pokaždé, kdykoliv budete vařit.:-) Zrovna, jako čtenářka Pavla, které jejího přítele Robina vážně závidíme.

„Sex s Robinem je božský! Dělali jsme to snad všude a použili ke hraní všechno, co jen trošku šlo. On je v našem vztahu ten dominantní, takže když dojde na svazování, jsem já ta svázaná. Naposledy jsme zajeli za město, kde mi přikázal, ať si sundám punčochy. Nosím samodržící, moc se mu totiž líbí. Jimi mi svázal ruce za zády a potom si mě vzal opřenou o auto. A víte, čím mi naplácal? Škrabkou na okna…“ Wow!

A něco pro gurmány…

Používání jídla při sexu už dávno není tabu. Ale vyzkoušeli jste to? No měli byste. Putování po těle vychlazeným ovocem, stříkání šlehačky, kapání čokoládou… Hříšně rajcovní! To pojídání a slízávání přímo z partnerova těla. Tak co říkáte? Máte chuť?

Jak vidíte, občas je více než žádoucí nahlížet na věci denní potřeby „sexuálním“ pohledem. Nemáme pravdu? Třeba až půjdete příště pověsit prádlo. Takový kolíček… Hmm? :-)

Kapku té hříšné inspirace můžete načerpat v naší fotogalerii vlevo.  

Foto: Pinterest.com, thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
23. 04. 2015 Liba Sex (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Prada Infusion D´Iris Eau de Parfum Absolue - EDP

Orientálně-květinová vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 24. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

24. 01. 2017 Horoskop Blíženec

Stres a nervové napětí uvolníš procházkou v přírodě, pokud nestíháš, otevři si alespoň okno a zhluboka dýchej. Nechej... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Teď je zapotřebí, abys byla objektivní a nedovolila své mysli, aby tě ovládl strach či pochybnosti. Zapoj zdravý selský rozum a rozhoduj se bez negativních emocí. Bude...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, láska i módní přešla...

Taky ti připadá, že to všechno nějak moc letí? Leckdo ještě ani nestihl odstrojit vánoční stromeček a už nám startuje...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist