Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Hříšné fantazie aneb Proč bys měla snít o sexu s cizím chlapem?

Hříšné fantazie aneb Proč bys měla snít o sexu s cizím chlapem?

Hříšné fantazie aneb Proč bys měla snít o sexu s cizím chlapem?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 28. 08. 2015

Je krásný, ne - je neodolatelně sexy, ten jeho úsměv, hm... a ta figura. Má jen jednu vadu – je to tvůj soused/nejlepší přítel/učitel... A ty se za své sny a touhy stydíš? Chyba! Naše rada je jasná: Užij si to! Fantazii se meze nekladou.

Svádění povoleno, ale pozor!

Najdi v sobě odvahu dělat i to, co je zakázané. Prohlédni si ho od hlavy k patě. Nabídni vychlazené pivo řemeslníkovi, který ti právě přijel opravovat troubu. Řekni, žes prostě nemohla odolat při pohledu na jeho svaly a zeptej se, zda si na ně můžeš sáhnout a zda by si mohl svléknout tričko. Vezmi ho s sebou do ložnice. Drž se pouze jednoho zásadního pravidla: Akce musí probíhat jen ve tvé hlavě!

Cítíš se teď trochu ošizená? Nemusíš. Sexuální fantazie vážně mohou fungovat. Mohou dokonce zachránit vztah! Podle nedávného amerického průzkumu sní o sexu s nějakou „zakázanou“ osobou 98% mužů a 80% žen. Fantazie pomáhají párům najít vše, o čem si sní, aniž by musely opouštět jeden druhého. Většina z nás balancuje mezi tím, co je povolené (láska k jednomu muži) a zakázaným ovocem (i ostatní muži jsou velmi atraktivní). Fantazie jsou velmi neškodným řešením, jak uspokojit své touhy a přitom zůstat šťastná, rozuměj ve vztahu s tím mužem, s nímž ti je jinak dobře. Denně napadne nějaká ta hříšná myšlenka 90% lidí. Ano, dokonce i tvou babičku, která vypadá velmi „neškodně“ při štrikování šály na zimu!

Žhavý sex s Bradem Pittem nebo Channingem Tatumem? Kdykoliv!

Fantazie mají ještě jednu velkou výhodou. Jejím prostřednictvím se měníš i ty, stáváš se obletovanou hvězdou. „Často s ním o těle Bradleyho Coopera. Jak se přede mnou pomalu svléká a já se s ním líbám a měním se v blondýnu s napěchovaným dekoltem v těsné kožené podprsence a ve vysokých červených podpatcích se moje nohy tyčí jako Eiffelovka, milujeme se divoce na jednom z ostrůvků v Tichomoří, svěřuje se se svými sny pětadvacetiletá Sára.

Chtěla bys být opravdu vnadnou Pamelou a milovat se s nejkrásnějšími chlapy planety? Ano, ale možná tak na sekundu na dvě. Udělala bys to v reálu? Podvedla bys svého miláčka? Velmi pravděpodobně nikoliv. Protože se prostě podobná příležitost nikdy nenaskytne. A ve skutečnosti nám to vlastně ani není moc líto – od toho jsou přece fantazie, aby zůstaly jen ve tvé hlavě a kdykoliv a kdekoliv mohly být znovu a znovu vyvolávány a kdykoliv mohly velmi rychle odplouvat bez jakýchkoliv následků.

Proč potřebuješ erotické fantazie?

Máš s přítelem dobrý sex a o sexuálních fantaziích nechceš ani slyšet? Ale to je obrovská chyba. Jsou totiž skvělé pro tvůj spokojený život. Proč? Protože většina tě báječně stimuluje. Ne každá vášnivá myšlenka míří směrem k tvému partnerovi, vášeň v tobě probouzejí jiní lidé, určité situace. A ať se ti to líbí nebo ne – fantazírovat o jiných ženách potřebuje i tvůj partner, třeba proto aby podal v posteli ještě lepší výkony. Podle další studie jsou dokonce ti, kteří při milování sní o někom jiném, daleko lépe uspokojeni a ve vztahu mají daleko méně problémů. Pokud se navíc odvážeš a nějakou tu svou fantazii s partnerem zrealizujete, máte na skvělý sex i vztah na dlouhou dobu vystaráno. Jednoduše fantazie jsou takovým vibrátorem duše, máslem na krajíčku chleba. Vydej se směle na vandr a užij si to na plné pecky!

"Dlouho jsem byla v sexu velký puritán," svěřuje se třicetiletá Hedvika."Ale pak jsem poznala Tomáše a s ním je to prostě báječné. Užívám si sex plnými doušky a hříšné myšlenky mu mnohdy šeptám i do ouška. Je z nich pak celý říčný."

Top 5 nejčastějších ženských sexuálních fantazií

 • Znásilněná - ač je to k nevíře, nejvíce žen sní o neznámém cizinci, co z nich strhá všechny šaty, pak si je divoce vezme...
 • Striptérka - druhou nejčastější fantazií žen je představa, že jsou striptérky a muži jim dávají za kalhotky bankovky, ony se vyzývavě předvádí a vzbuzují v nich touhu. 
 • Třetí hříšné snění některých žen je možná hodně těžko pochopitelné. Věř tomu nebo ne, některé ženy si představují, že jsou mužem a svádí krásnou blondýnu. Nepochopitelné? Možná.
 • Trojka - velmi častá fantazie žen. Jen málokdy ve vysněné trojce ale figuruje žena, muž a další žena. Většina žen si to ve snech rozdává s manželem a jeho přítelem.
 • Pátou nejčastější fantazií je sex s krásnou ženou. 

A jak jsi na tom ty? Také si hýčkáš své hříšné touhy nebo jsou pro tebe tabu? Pojď dnes s námi jiskřit a svěř se nám, jaké fantazie se honí při sexu hlavou tobě. 

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dermacol Dřevěná tužka na oči 12H

Dlouhodobé krytí a intenzivní barvy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 20. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

20. 02. 2017 Horoskop Ryby

Máš pocit, že šéf zrovna není tvůj fanoušek a možná si na tebe i trošku zasednul? Zkus zapřemýšlet, jak moc aktivní v... Celý horoskop

Karta dne

Osm pentaklu
Nyní jsi v období, kdy můžeš dokázat a předvést, jaké talenty v tobě „dřímají“. Máš velkou příležitost dosáhnout úspěchu ve všech oblastech, o kterých máš pochybnosti ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
 • Duchovno
 • Výklad tarotů
 • Magické obrázky
 • Andělské karty
 • Výklad pomocí kamenů
 • Partnerské vztahy
 • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist