Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Homolkovi

Homolkovi

Homolkovi

Magazín: Sex a vztahy | autor: Veronika | vydáno 20. 12. 2006

Nedávno jsem byla na víkend u rodičů. V sobotu jsme jeli společně vlakem do nedalekého města. Já s maminkou za naší rodinnou přítelkyní a tatínek na nějaký třicetikilometrový výšlap s kámošema.

Jen co jsme vyšli z domu, táta zjistil, že se mu rozlepila bota. Říkala jsem mu, ať se jde přezout, ale on že né, že to je dobrý (30km!). Ve vlaku si maminka stěžovala, že tam někdo děsně páchne alkoholem a že po ránu – to je hrozný! Byl to náš tatínek, který si špatně zašrouboval placatici s Fernetem (tedy s 1. pomocí).

Když jsme vystoupili z vlaku, tak tatínek zjistil, že tam něco zapomněl – byla to odlepená podrážka z jeho boty. Nezbylo nic jiného než zakoupit nové, ale krapánek se nestíhalo, jelikož  tátova „parta hic“  měla sraz za dvacet minut.

K nejbližší obuvi nás táta hnal zkratkou přes pět nástupišť a spoustou kolejí. Když na nás pan nádražák křičel, že to se nesmí a že budeme pokutováni, já dělala, že to neslyším. Jen tatínek se zastavil uprostřed kolejí a ptal se, cože to ten pán chce. To už maminka nevydržela a houkla na tátu ať zrychlí krok a v pondělí ať se jde objednat na ušní.

V obuvi se o maminku pokoušely mdloby a asi to nebylo tím, že měli přetopíno. Při zkoušení bot za asistence paní prodavačky (mimochodem vyhlášené drby z naší vesnice) zjistila, že táta si ten den vzal ponožky s letní úpravou – což znamená palce a pata vykukují z ponožky.

Ten den pak proběhl vcelku klidně. Mamika tatínka dobře zná  a ví, že když přebere, tak se dožaduje teplé večeře (což by si za střízliva nedovolil) a celé odpoledne se mu dělala se svíčkovou.

Otcův návrat proběhl vcelku v klidu. Prý mu ujel vlak a tak musel (MUSEL) s Pepíkem a Jardou čekat v hospodě. A dělali tak poctivě, že mu ujely ještě další dva vlaky a doma si pak sám a dobrovolně vzal chleba s celerovou pomazánkou.

Na maminčinu nabídku svíčkové řekl, že už jedl. Vzhledem k tomu, že je mamča krapánek výbušnější povahy, tak si na té svíčkové pochutnal tátův vlčák Ódinka (ještě, že to zůstalo v rodině). Já nevím, co se obědvá v jiných rodinách o víkendech, ale u nás je to v poslední době lečo.

Mám své rodiče ráda, ale ať se nezlobí, že se jimi inspirovat nehodlám.

Milé dámy, holky a slečny, přeji Vám klidné víkendy a pokuď možno bez leča.

Vaše Veronika

PS: Nemůžu se prostě ubránit tomu, když jsem u našich, abych si občas nevzpomněla na Homolkovi.

PPS: Nikdy neříkej nikdy, ale já bych psovi svíčkové nikdy nenabídla…

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
22. 03. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
23. 02. 2012 Alma .... (reakcí: 0)
08. 02. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
12. 08. 2011 helenadon příběh (reakcí: 0)
05. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

28. 03. 2017 Horoskop Beran

Přijde k tobě zajímavá nabídka, ale ty si nech nějaký čas na rozmyšlenou, než na ni kývneš. Zvaž všechna pro a proti ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist