Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Hledám dárce spermatu. Značka: Vdávat se nechci

Hledám dárce spermatu. Značka: Vdávat se nechci

Hledám dárce spermatu. Značka: Vdávat se nechci

Magazín: Sex a vztahy | autor: Jana Rysková | vydáno 03. 03. 2011

Na internetu jde dneska sehnat všechno. Třeba i mužské sperma. Svobodná maminka Ann Spalding z britského Gatesheadu si touto cestou zajistila "materiál" pro zrod druhého dítěte, aniž by musela platit nekřesťanské peníze spermabance. Přečtěte si její příběh.

"Některým lidem se asi nebude líbit způsob, jakým byla Holly počata, ale já jsem prostě nehledala vztah. Chtěla jsem jen dárce spermatu, který by mi pomohl přivést na svět sourozence pro moji starší dceru Keiru," svěřila se sedmadvacetiletá Ann deníku The Sun. Otec první dcery od ní odešel, když byla v druhém měsíci těhotenství. Od té doby si žádného přítele nenašla. Po druhém dítěti zatoužila, když byl Keiře rok a půl. "Nechtěla jsem, aby byl mezi dětmi příliš velký věkový rozdíl. Přála jsem si, aby vyrůstaly společně a já se mohla vrátit do práce hned, jak mladší začne chodit do školky."

Kdyby Ann požádala o umělé oplodnění na soukromé klinice, jeden pokus by ji vyšel na 3000 liber (asi 90 tisíc korun). To bylo nad její finanční možnosti. Navíc se jí nezamlouvalo, že by byl dárcem někdo naprosto neznámý, koho by ani neviděla. Sedla si proto k internetu a zadala do Googlu klíčová slova "darování spermatu zdarma". "Užasla jsem, kolik stránek se na mě vyvalilo. Spousta mužů na nich inzerovala, že daruje své spermie, a spousta párů tam naopak hledalo dárce. K jednomu webu jsem se připojila a zadala tam vlastní inzerát."Během několika dnů obdržela pět odpovědí. Dvě z nich obsahovaly jen sexuální narážky, tři ale vypadaly serózně. Tyto kandidáty tedy požádala o fotku a více informací o sobě. Jasno měla ihned. Vítězem se stal Jason, počítačový technik po třicítce. "Zdál se mi nejzdvořilejší a nejhezčí, s olivovou kůží, jakou má moje první dcera. Byla tedy šance, že si obě děti budou podobné," vysvětlila svou volbu Ann. Neznámého sympaťáka se na jeho rodinný status nevyptávala. Řekl jí jen, že už dříve sperma párkrát daroval, protože chce ženám dopomoci k miminkům.

Ann si poté v lékárně opatřila přístroj na měření plodných dnů a když nastal den její ovulace, sešla se s dotyčným v hotelu. "Ukázal mi lékařské osvědčení, že není nositelem žádných pohlavně přenosných chorob. Pak odešel na chvilku do vedlejšího pokoje a přinesl mi hrnek se spermatem." To si pak Anne zavedla do pochvy injekční stříkačkou. Jasonovi zaplatila třicet liber za cestu a rozloučili se.

Bohužel, dvě čárky se na těhotenském testu toho měsíce neobjevily. "Byla jsem moc zklamaná. Napsala jsem Jasonovi a sešli jsme se znovu." Tentokrát se ale na hotelu zapovídali a rozhodli se, že tam zůstanou přes noc. "Rozhodli jsme se zkusit oplodnění přirozenou cestou. Chápu, že se někteří lidé zhrozí, ale bylo to oboustranné rozhodnutí... Cítila jsem, že tak budu mít na početí mnohem větší šanci. Nechtěla jsem to zkoušet měsíce a měsíce."

Přirozená cesta zafungovala. Po bezproblémovém těhotenství Ann porodila zdravou holčičku Holly. "Jakmile jsem ji spatřila, bylo mi jasné, že jsem udělala správnou věc," prohlašuje šťastná maminka. Dárce spermatu Jasona se pokusila ještě jednou zkontaktovat, aby jí stvrdil podpisem, že k holčičce nebude mít žádná práva. Ona ho chtěla naopak ujistit, že po něm nehodlá vymáhat alimenty. Jason ale na e-maily nezareagoval a jeho telefon byl hluchý.

"V tuto chvíli si prostě užívám mateřství. A když snad někdy nad správností svého jednání zapochybuji, podívám se na Holly. V tu chvíli mě všechny výčitky přejdou," uzavřela svou zpověď Ann.

Další články z rubriky

Komentáře (41)

Datum Autor Nadpis
01. 03. 2017 Alice Nabízím zaplaceného dárce - poskytne své služby až do 31.1.2018 (reakcí: 0)
06. 11. 2016 katka hledám dárce spermatu (reakcí: 0)
10. 08. 2016 Mlady darce Daruji sperma (reakcí: 0)
02. 04. 2016 Jirka Daruji sperma (reakcí: 0)
22. 02. 2016 xy Daruji sperma (reakcí: 1)
07. 10. 2015 Pavla Mě pomohl jeden darce (reakcí: 2)
01. 09. 2015 Pavel daruji sperma (reakcí: 0)
13. 11. 2014 Dan Daruji sperma i svobodným lesb.párum (reakcí: 2)
26. 06. 2014 eva hledam darkyni vajiček k oplodneni (reakcí: 2)
03. 04. 2014 Ondřej Hledáte tatínka?...Daruji sperma (reakcí: 0)
25. 11. 2013 Giuseppe Daruji sperma (reakcí: 0)
20. 11. 2012 lidka2 - (reakcí: 0)
07. 10. 2012 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
18. 01. 2012 Pavel Blbost (reakcí: 0)
26. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
08. 07. 2011 helenadon těhotenství (reakcí: 1)
11. 03. 2011 Lucka258 .. (reakcí: 1)
10. 03. 2011 krockovapavla :) (reakcí: 0)
07. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
07. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

23. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Dnes se ti dostane ocenění za dobře vykonanou práci, neboj se přijímat chválu od svých kolegů i vedení. Můžeš být na ... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist