Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Geniální příručka prvního rande. 5 rad, díky kterým budeš pro muže neodolatelná!

Geniální příručka prvního rande. 5 rad, díky kterým budeš pro muže neodolatelná!

Geniální příručka prvního rande. 5 rad, díky kterým budeš pro muže neodolatelná!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 12. 09. 2016

Čeká tě první schůzka s vysněným mužem? Nervy nech v klidu. Máme pro tebe manuál sestavený profesionálem, který patří k dohazovacím legendám! Odteď už nešlápneš vedle!

Bible randění? I tak by se to dalo nazvat. Sestavil ji Alex Carter, americký kouč vztahů, známý i pro svou schopnost pomoci ženám přilákat muže jejich snů. Jeho příručka How to make him desire you (Jak ho přimět, aby po vás toužil) se dočkala takové popularity, že si ji jako e-knihu stáhlo přes milion lidí. To už o něčem vypovídá, ne? Chceš i ty, aby byl nový objev naprosto okouzlen? Těchto pět rad se vyplatí zapsat si za uši!

1. Hraj hry. S chutí!

Alfa i omega úspěchu? Muž, který si s tebou vyrazí na schůzku, by se měl dočkat nevšedního zážitku. Jestli tápeš, jak to zařídit, Alex Carter má naštěstí pár es v rukávu. Snaž se být nejen příjemná, ale i záhadná a tajemná. To v chlápkovi totiž vyvolá pořádnou dávku zvědavosti. Nebude se s tebou nudit a ještě bude chtít přijít na kloub všem tvým tajemstvím, kterými jsi ho tak hezky navnadila!

2. Nepodceňuj se. Nikdy!

Řeč těla dokáže pěkně zamíchat kartami. Pokud se na rande dostaví shrbená slečna, co by se nejraději zavrtala do země, její nezdar je téměř stoprocentní. Tudy cesta nevede! Správně je to takhle - narovnat se, vypnout hruď, nahodit sexy úsměv a mít zdravé sebevědomí. I kdyby měl tvůj „parťák“ to nejdelší vedení, hned vycítí, že si věříš. To je prý mužské lákadlo jak hrom!

3. Nehraj si na šéfku. Ani trochu!

I když jsi emancipovaná a samostatná žena, která se bez obav uživí a ještě se o sebe postará v každé situaci, nedávej to moc najevo. My chápeme, že kolo u auta dokážeš vyměnit rychleji než on - a stejně tak přivrtáš i obraz na zeď, ale pozor na to. Dokazovat muži při prvním setkání, že zvládneš úplně všechno, může mít drtivé následky. Málokterý samec totiž skousne mít po svém boku květinku, co má vlastnosti chlapa! Nech si trochu té křehkosti a zranitelnosti, nadřazenost drž na uzdě. To je názor Alexe Cartera, který má vážně něco do sebe…

4. Mysli na své blaho. Pořád!

Za svůj život jsi zodpovědná jen ty sama a logicky se snažíš ze všech sil, abys byla spokojená na všech frontách. Občas si prostě uděláš radost a utratíš nějakou korunu za oblečení, nebo bez řečí zůstaneš v práci presčas, protože nový projekt ti přinese úspěch a uznání. Víš, co je pro tebe dobré! A díky těmto malým skládačkám „puzzle“ jsi šťastná a pozitivně naladěná.

Přesně tak to má být, protože věčně naštvané, zoufalé a naštvané „trpitelce“ přece žádný muž nechce skákat do náruče. Buď tedy svá a dělej to, co tě naplňuje, malé sobectví je povoleno! S tím vlastně souvisí i další bod.

5. Drž si odstup. Vždycky!

Hned z „fleku“ dotyčnému naznačit, že jsi připravená vzdát se všeho, abys o něj mohla co nejlépe pečovat? Expert na vztahy Alex Carter varuje, že je to kardinální chyba! Držet panáčka v pohotovosti a nejistotě není žádný hřích. Spíš naopak! 

Bude mít stále chuť o tebe bojovat a rozhodně nezíská pocit, že tě má „jistou“. Týpek musí pochopit, že se nevzdáš pravidelného vína s kamarádkami nebo svých koníčků. Chraň si svůj prostor, do kterého ti nikdo nemá co mluvit. To platí nejen na prvním rande, ale i v dlouhodobém vztahu. Co ty víš, třeba právě takhle to dostaveníčko skončí…

Tak co, už jsi před první schůzkou trochu klidnější? Jen kdyby se ti tolik neklepaly ruce a zvládla jsi ukázkový make-up, co? Inspiraci a parádní zlepšovák najdeš ve videu! 

A když už jsme u toho make-upu, tak se mrkni do galerie, najdeš tam rtíky, se kterými ho prostě musíš okouzlit. :-)

Co si o těchto radách přímo od profíka myslíš, bude to fungovat? Nebo znáš nějaké mnohem lepší? Poděl se o ně s námi, budeme se moc těšit na příspěvky v diskuzi! 

foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2016 IVANKA294 ... (reakcí: 0)
12. 09. 2016 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

21. 10. 2016 Horoskop Blíženec

Trápíš se kvůli vztahu a bojíš se o tom mluvit s partnerem. Ale to je velká chyba. Když mu vše s klidem a láskou vysv... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist