Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Erotická bondage aneb Miláčku svaž mě…

Erotická bondage aneb Miláčku svaž mě…

Erotická bondage aneb Miláčku svaž mě…

Magazín: Sex a vztahy | autor: Julie | vydáno 25. 02. 2014

Láká vás představa odevzdanosti a určité bezmoci? Vzrušuje vás pouhé pomyšlení na vaše tělo spoutané během sexuálních hrátek? V tom případě je pro vás bondage správnou volbou a za předpokladu dodržení podmínek, které jsou s touto sexuální technikou neodmyslitelně spjaty, se můžete těšit na opravdu velmi silný erotický zážitek.

Než se však pustíte do jakéhokoliv experimentování s pouty, provazy, či páskou, musíte si být stoprocentně jistá, že v sobě máte potřebnou dávku submisivity, že to opravdu chcete, že to tak cítíte, že přímo prahnete po tom, aby si vás partner podmanil. Že skutečně toužíte po pokoření a že jste připravená zcela se odevzdat do rukou někoho jiného a nechat se jím plně ovládat. V opačném případě vás totiž čeká zklamání a možná i narušení doposud fungujícího a spokojeného vztahu. 

Důvěra a opět důvěra…

Při žádných jiných sexuálních praktikách není zdaleka tak zdůrazňována důvěra ve svého partnera, jako při technikách, ve kterých dochází k omezování pohybu. Ať už se jedná o znehybňování symbolické za pomoci například šátku, či pout, nebo znehybnění úplné, důkladným svázáním, absolutní důvěra je základ a bez ní na bondage hrátky okamžitě zapomeňte.

5 způsobů, jak dokážou sociální sítě negativně ovlivnit váš život

5 způsobů, jak dokážou sociální sítě negativně ovlivnit váš život

Trávíte spoustu času na síti? Neumíte si bez facebooku a twitteru představit den? Máte obě aplika...

Ujasněte si představy…

Je velký rozdíl mezi spoutanýma rukama pouty, která jsou k vašemu zápěstí díky hebkému materiálu citlivá a nepohodlí jen naznačují a opravdovým utažením provazu kolem celého těla. Proto je potřeba si s partnerem na toto téma promluvit a podrobně mu vylíčit, co všechno si přejete, aby vám dělal a co už jde nad rámec vaší vytoužené fantazie.  

Stanovte si přesné hranice…

Určení jasných mezí je další důležitou fází a rozhodně se nevyplácí jí podceňovat. Chcete si přece poutání a svazování při sexu užít. Byla by věčná škoda vše s brekem předčasně ukončit jen díky nevědomosti partnera a připravit se tak o vzrušující okamžiky. Musí vědět, kam až konkrétně může zajít, aby vám to bylo příjemné. Skvěle v tomto případě funguje heslo, respektive by mělo být pravidlem. Slovo, které se netýká ničeho okolo sexu a tudíž je při vyřčení dokonalým signálem pro ukončení všeho nežádoucího, co vám partner v zajetí vášně provádí. A v žádném případě se ani během hraní nenechte nutit do ničeho, co se neslučuje s vašimi představami a potřebami. Tím se opět vracíme ke zmiňované důvěře. Proto si svým partnerem musíte být jistá, protože milující partner vaší bezmocnosti nikdy nezneužije.  

Co dodat na závěr? Snad jen, že erotická bondage je opravdová sexuální lahůdka, ovšem ne vhodná pro každého. Může jít ruku v ruce s něžnostmi, ale může i bolet. Je úplně jedno, kterou její tvář zatoužíte důvěrně poznat, obě jsou plné emocí, obě dokážou mučivě dráždit. Jen se na svá hříšná dobrodružství vydejte s tím pravým. 

A že nás vaše putování za rozkoší velice zajímá, asi netřeba dodávat. Těšíme se na vaše zážitky…

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
17. 02. 2015 RadkaII ; (reakcí: 0)
27. 03. 2014 Nicoolka Svazování...Proč ne..? (reakcí: 0)
26. 02. 2014 glady ..... (reakcí: 0)
26. 02. 2014 Marcel proč ne (reakcí: 0)
26. 02. 2014 listicka Svazování (reakcí: 0)
26. 02. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
26. 02. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 03. 2017 Horoskop Lev

Doteď jsi všechno řešila v poklidu a bez valného zájmu, nyní přichází čas si pořádně dupnout a prosadit také své zájm... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Teď jsi právě ve stádiu, kdy si velmi dobře uvědomuješ, že je zapotřebí udělat nutné životní změny. Pochopila jsi, že vzorce navyklého chování byly jen staré minulostn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist