Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Desatero novoročních předsevzetí pro zdravý vztah

Desatero novoročních předsevzetí pro zdravý vztah

Desatero novoročních předsevzetí pro zdravý vztah

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše | vydáno 31. 12. 2014

Bilancujete končící rok a máte pocit, že by se leccos ve vašem vztahu dalo vylepšit? Tak schválně. Až budete dnes o půlnoci s partnerem odpočítávat poslední vteřiny, promítněte si v mysli následující desatero. Třeba vás to inspiruje.

DESET letmých polibků denně

Letmý něžný polibek v průběhu všedního dne je významným romantickým připomenutím, že spolu nežijete jen tak ze zvyku či z povinnosti. Po probuzení jeden na dobré ráno, u přípravy snídaně jeden na ramínko a tak dále... a večer dožeňte, co se během dne nestihlo.

DEVĚT vystavených fotografií

Projděte společná alba a vyberte devět fotek, které připomínají společně strávené chvíle. Vystavte si je v bytě tak, abyste o nějakou zavadili zrakem v každém pokoji a neunikly vaší pozornosti ani ve chvílích, kdy po sobě házíte talíře.

OSM výletů za brány města

Co lépe sblíží duše než společná výprava za dobrodružstvím a přespání v penzionu či pod stanem? Během roku byste si měli vyhradit osm víkendů, které strávíte sami ve dvou někde jinde než doma. Scházejí-li vám k tomu korunky, dopřejte si aspoň celodenní procházky po okolí.

SEDM milovaných vlastností

Sepište na papír sedm vlastností, které na partnerovi milujete či obdivujete, a požádejte ho, ať učiní to samé. Pak si je vzájemně přečtěte u skleničky dobrého vína a schovejte do šperkovnice. Až bude během roku nejhůř a budete mít sklon balit kufry, šperkovnici opět otevřete.

ŠEST malých překvapení

Drobné nečekané překvápko mimo narozeniny a svátky leckdy zahřeje u srdce mnohem více než objednaný kávovar k Vánocům. Nemusí to být ani přímo dárek - mohou to být lísky do divadla koupené na poslední chvíli nebo příjemná domácí masáž.

Hodinky a šperky

Hodinky a šperky

Módními doplňky můžete úžasně dotvořit jednotlivé detaily vašeho outfitu. A přesně takovým skvělý...

PĚT zamilovaných esemesek týdně

Krátká zpráva nebo e-mail během pracovního procesu, kdy na sebe nemáte ani čas myslet, je klasickým tužidlem milostného vztahu. Pokuste se v láskyplném textování vytrvat, i když jste spolu už šest let a máte za to, že si už lásku dávno vyznávat nemusíte.

ČTYŘI sexuální experimenty

Během roku dbejte na to, aby se do vašeho intimního života nevkradla nuda. Zalistujte v Kámasútře a najděte pro sebe nové polohy a techniky, které jste dosud nevyzkoušeli.

TŘI nová místa k milování

Vášeň a šmrnc ve vztahu udržíte také spontánním milováním na neobvyklých místech. Co takhle kupé v nočním rychlíku nebo náhodně objevená jeskyně při toulkách přírodou? Možností je víc než dost, vše záleží na vaší fantazii.

DVA šálky horké čokolády

Není-li to možné každý den, učiňte tak aspoň každý pátek: po příchodu z práce se na půl hodinku společně rozvalte na gauči, vychutnejte si šálek čokolády a trochu si popovídejte. Teprve potom se začněte věnovat přípravě jídla a dalším rutinním povinnostem.

JEDNA neobvyklá večeře v týdnu

Dokolečka točíte rizoto, sekanou  špagety? Monotónnost je příliš šedá. Jednou v týdnu udělejte výjimku a zkuste připravit nějaký kulinářský experiment vytažený z exotické kuchařky. Nemáte-li na to odvahu, zajděte si na večeři do restaurace.

Foto: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
06. 01. 2015 glady ... (reakcí: 0)
01. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Hydratuje a vyživuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 26. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 10. 2016 Horoskop Panna

Do tvého života vstoupí osudový muž, který ti pořádně zamotá hlavu a je jedno, jestli jsi svobodná nebo zadaná. Nebud... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist