Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Den blbec

Den blbec

Den blbec

Magazín: Sex a vztahy | autor: Veronika | vydáno 28. 11. 2005

Včera v poledne mi bylo jasný, že právě prožívám pravý, nefalšovaný a jako vyšitý den blbec. Začalo to tím, že jsem se ráno nemohla vyhrabat z domu.

Následkem toho jsem byla nepříjemná na své nejbližší okolí - v mém případě na psa Frídu a kotě Artura, který mi to vracel škrábancema do krve (a dobře mi tak!!!).

V práci to pokračovalo tím, že jsem rozbila vše na co jsem sáhla a ke všemu nechodili lidi, což pro mě jako majitelku obchůdku znamená menší problém.

Odpoledne se to začalo vylepšovat, dokonce sem tam přišli i nějací zákazníci. Mezi nimi byla i taková hezoučká, sympatická slečna, která prošmejdila celý krámek, dala se mnou řeč a nakonec si zakoupila svetr a že si ještě skočí do bankomatu. A odešla.

Zpětně mi došlo, že při odchodu měla nějak na spěch. A taky mi došlo, že mi ukradla mobil. Můj nový telefon, na který jsem si musela pracně ušetřit.

Škoda, že člověk nedá víc na své pocity, protože to by mi bylo hned jasné, proč si mladá holka nechá sundat svetr, který by slušel spíš její mamince a který byl na druhém konci obchodu, daleko od mého pultu.

No nic. Mobil je fuč a já se z toho vyspala. Teď sedím u krásného stolu po babičce, na klíně mi leží kotě a u nohou spí pes. Tak takhle je mi opravdu dobře, jen mi to trochu kazí ten včerejší den. Ten telefon mě zas tak nemrzí, jsou nesrovnatelně horší ztráty, jen mi nejde do hlavy, proč to ta holka udělala Rozhodně nevypadala jako někdo, kdo nutně potřebuje na jídlo, ani jako někdo, kdo nutně shání peníze na drogy nebo jako někdo, kdo má nouzi. Asi ho prodá a koupí si za to botičky až jí omrzí ty její luxusní adidasky, které měla včera na sobě. A asi si to koupí u konkurence. Doufám. 

A také věřím, že slečna nebude mít tu drzost se u mě ještě někdy ukázat. A to ze dvou důvodů - tak za prvé proto, že mi čmajzla telefon a za druhé, a to hlavně!!!, že řekla o mém psovi, že je tlustej. Tak milá slečno, tím jsme my dvě, doufám, vyřízený.

A vám milé dámy, slečny a holky vzkazuji: "Nenechte si otrávit náladu a zkazit si den takovýmito starostmi. Ono se jim to určitě vrátí. Vím to!!!

                                                                                  Vaše Verča

PS: Ještě jedna věc mě na tom všem mrzí, a to, že se vždycky najde někdo, kdo za blbce označí okradeného a ne zloděje.

PPS: Jestli nechcete, abych zkrachovala, tak mě můžete navštívit v mém obchůdku s oblečením Párvathí, který je v Mánesově ulici 58 na pražských Vinohradech. A kdo řekne o mém psovi že je tlustej, nedostane slevu! 

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
29. 06. 2013 kludi den blbec (reakcí: 0)
27. 02. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
19. 02. 2012 frantiska + (reakcí: 0)
10. 10. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)
15. 08. 2011 helenadon den (reakcí: 1)
01. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 1)
26. 06. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Goldwell Lak na vlasy pro objem Stylesign Volume

Maximální fixace a dlouhotrvající objem!

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 09. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

09. 12. 2016 Horoskop Střelec

Dlouho jsi nemohla narazit na správného muže? Pak se dnes vydej na farmářské trhy v okolí. Čeká tam na tebe pan Božsk... Celý horoskop

Karta dne

Císař
Situace, kterou právě nyní řešíš, bude potřebovat logické myšlení, které je spíš vlastní mužům. Bylo by dobré, abys využila veškerou sílu a energii na dořešení a nebál...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Módní policie

Bydlete lépe s Living.cz

TOPlist