Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Cvičení, díky němuž dosáhnete úžasného orgasmu

Cvičení, díky němuž dosáhnete úžasného orgasmu

Cvičení, díky němuž dosáhnete úžasného orgasmu

Magazín: Sex a vztahy | autor: Renata Petříčková | vydáno 19. 05. 2014

Pro tohle se snad ani nehodí slovo cvičení. Prociťování vlastní sexuální energie je věcí tak nádhernou, že k ní nepotřebujete ani partnera. Ovšem, pokud se tohle naučíte, rozhodně budete sex s partnerem vnímat jinak.

Je to jedna z metod proti únavě

Znáte takovou tu únavu, která není ani psychická, ani fyzická, ale nejste příliš schopni určit odkud ta hluboká prázdnota pochází? Snad ze samotného nitra, samotná vitální, životní energie? Právě takovouto únavu dobře zahání umění intimního ovládání své sexuální energie.

Cítit ji můžete právě teď!

No schválně si to zkuste. Zatněte svaly pánevního dna. Co nejvíc to jde a pak je pomalu uvolněte. Umíte to? Skvělé! A teď se zkuste soustředit na své pocity. Možná to nepůjde hned, ale cíleným uvědomováním si této intimní oblasti uprostřed bříška zjistíte, že tímto „cvičením“ se ve vás rozlévá příjemné teplo, které později můžete s nádechem  rozvádět podél páteře nahoru do hlavy. Zprvu si to jen představujte, kousek po kousku: nejprve si energii nechejte „svést“ jen do břicha, potom k srdci a potom vyskočí až  nahoru. Je to příjemné? Je to velice příjemné…

A stačí pár takových „stahů“ a zjistíte, že se mimoděk usmíváte a jste nabiti jinou energií. 

19 potravin, díky kterým se vejdete do plavek

19 potravin, díky kterým se vejdete do plavek

Rády byste trochu zhubly do plavek, ale přitom nevěříte žádným jednostranným a rychlým dietám? Má...

Navíc to vylepšuje orgasmus v posteli

Některé ženy dokonce tvrdí, že toto cvičení rozvinulo jejich schopnost orgasmu, který při vyvrcholení cítí v celém těle a mnohem hlouběji než kdykoliv předtím. I samotná fáze vzrušení bude hlubší a intenzivnější. Fyzické tělo se tady lépe propojuje se srdcem a pocity, rozvíjí se láskyplná energie, která je v tuto chvíli mířena pouze a jen na vaše tělo.

Ideální k procítění jevu, kterému se říká SEBELÁSKA, vědomí vlastní existence, těla i duše. Všechno se spojuje v nádherných pocitech.

Mimochodem, je to v podstatě stejné cvičení, které praktikují muži, tzv. „zadržovaná ejakulace“, nebo orgasmus bez ejakulace. I oni mohou svou silnou sexuální energii směřovat nikoliv ven (a podle spirituální moudrosti se tak vyčerpávat), ale nahoru a nabíjet se tak energií.

A kdy tuhle blaženou chvilku využít?

  • v rámci těšení se na svého partnera, kdy upevňujete erotické pouto k němu
  • při únavě
  • při pocitu, že jste frustrovaná (zkuste se „nakrmit“ tímto pocitem, než otevřete čokoládu nebo začnete plenit ledničku).

A zajímá-li vás tantra, tohle je jedna ze spolehlivých a příjemných možností, jak poprvé poznat sílu svých čaker, energetických míst.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
01. 09. 2014 Liba Orgasmus (reakcí: 0)
21. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
20. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

07. 12. 2016 Horoskop Lev

Dnes potkáš dávného přítele a slovo dá slovo a skončíte spolu v zapadlé hospůdce, kde strávíte večer v příjemném hovo... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist