Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Čtení na víkend: Lechtivé čtení pro vlahé letní večery - Zahradní párty

Čtení na víkend: Lechtivé čtení pro vlahé letní večery - Zahradní párty

Čtení na víkend: Lechtivé čtení pro vlahé letní večery - Zahradní párty

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra Frajová | vydáno 25. 07. 2014

Víkend je před námi a s ním i čas volna, odpočinku a snění. A proč si ho neužít třeba s naší lechtivou povídkou, kterou pro vás připravila naše redaktorka Petra Frajová. Takže se pohodlně usaďte, dejte si zmrzlinu nebo ledovou kávu a popusťte uzdu své fantazii.

„Ahoj Tino!“ volá na mě Prokop, a s neskrývaným nadšením ve tváři mává rukou nad hlavou. Páni! Ten jeho sladký úsměv mi úplně rozvibroval vnitřnosti. „Pojď, posaď se vedle mě, jsem rád, že jsi dorazila,“ chytá mě za ruku a táhne pod slunečník, kde už okolo stolu sedí Helena s Petrem, Tomáš, Radim a Jana. Ostatní běhají po zahradě a stříkají po sobě vodními pistolemi jako malé děti. Výskají u toho, křičí a my máme co dělat, abychom se slyšeli.

„Už jsme si mysleli, že nedorazíš,“ culí se na mě Radim a podává mi pití.

„Musela jsem ještě se psem, brácha má dnes trénink,“ vysvětluju, s díky beru skleničku a obracím ji do sebe. „Teda, je vážně hrozný vedro,“ vydechnu a prázdnou ji vracím na stůl.

„Neboj, taky za chvíli hupnem do bazénu,“ mrká na mě Prokop a já se nedokážu ubránit lačnému prozkoumávání jeho opáleného těla. Na hrudi se mu mezi jemnými chloupky lesknou kapičky potu a já mám chuť mu je prsty setřít… „Doufám, že máš plavky?“ dodává a sjíždí mě pohledem. „I když, pokud ne…, taky dobře,“ sahá za sebe a vyprazdňuje mi na prsa celý zásobník pistole. Voda je příšerně studená a já výskám na celou zahradu. Všichni se smějí, halekají, jeden na druhého vytahují pistole a rozbíhají se na všechny strany. Ze židle doslova vystřeluju a snažím se studené tričko odlepit od těla. Jako na povel se mi tím chladem napřimují bradavky, a ačkoliv pod ním mám i plavky, vypadám jako bych byla nahá. Zvedám hlavu a všímám si, že jediný Prokop stojí jako přikovaný a upřeně na mě hledí. Jeho oči bloudí po mém těle snad celou věčnost, a když se konečně setká s mými, projede mnou vzrušení až po konečky prstů. Jeho pohled je tak žhavý a smyslný a mně se téměř podlomí kolena.

„Jsi krásná…,“ šeptá a oči ze mě nespouští. Neschopná slova sleduju, jak se ke mně přibližuje. „Ukaž, pomůžu ti,“ přistupuje ke mně a obratně mě mokrého trička zbavuje. Odhazuje ho na židli, otáčí se zpátky a chytá mě kolem pasu. Přitahuje si mě blíž, a když se naše těla dotknou, začíná mě dychtivě líbat. Jeho rty jsou tak měkké a hebké a jeho dech tak horký a já se pod jeho žhnoucími polibky rozpouštím. Jednou rukou se vydává nahoru a svými něžnými prsty si přes mokré plavky pohrává s mou vztyčenou bradavkou. Tiše mu vzdychám do úst, tisknu se k němu a toužím po tom jednom jediném.

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Módní inspirace: Užijte si léto v retro stylu

Jestli se něco tomuto stylu nedá v žádném případě upřít, tak je to ryzí ženskost. A jelikož žena ...

„Pojď,“ řekne potichu, rozhlédne se a už mě táhne do altánku na druhém konci zahrady. Také se ještě rychle podívám, co dělají ostatní, a když vidím, že v zápalu boje ani nepostřehli, co my dva vyvádíme, v klidu ho následuju.

„Tady nás nikdo neuvidí,“ prohodí laškovně a přisává se k mým rtům. Plná vzrušení a očekávání kloužu rukama po jeho zpoceném těle a záhy ležíme na podlaze altánku ve vášnivém objetí. 

„Tak moc tě chci, Tino, ani netušíš, jak moc po tobě toužím… a jak dlouho,“ vzpíná se nade mnou a upřeně mi kouká do očí. Je nádherný a tak neodolatelný. Chci mu povědět, že já to cítím úplně stejně, ale už to nestíhám. Umlčuje mě dalšími vášnivými polibky, při tom mi rozvazuje plavky za krkem a zmocňuje se mého obnaženého ňadra. Na stehně cítím, jak moc je vzrušený a přeju si, aby si mě už vzal. Posouvá se po mém těle dolů, do úst vtahuje jednu a po chvíli i druhou bradavku, jazykem krouží okolo mého pupíku a já se napínám jako luk. Stahuje mi šortky, tahá za šňůrky plavek na bocích, a když spatří můj odhalený klín, slastně zamručí. Potom na mě naléhá a chtivě, ale přesto s něhou, do mě vniká…

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
29. 07. 2014 glady .... (reakcí: 0)
26. 07. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

28. 03. 2017 Horoskop Rak

Dnes budeš jednat s horkou hlavou. Rozbouřené emoce tě dovedou až do krajnosti a ty tak pustíš z pusy slova, kterých ... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist