Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Co vás může potkat ve vztahu se zadaným?

Co vás může potkat ve vztahu se zadaným?

Co vás může potkat ve vztahu se zadaným?

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 29. 10. 2014

Rozumíte si ve všech směrech. Je to prostě ON! Pan s velkým P! Jenže má vztah. Postavíte se do fronty a budete na něj čekat? Pak si připravte ostré lokty a hodně trpělivosti s nejistým výsledkem! Máte na to nervy?

Letní lásky vzaly za své… Ještě teď vás mrazí, když si představíte, jak krásné bylo setkání s tím naprosto úžasným mužem? A pohádka pokračuje? Náhodné schůzky, zamilované textovky, večeře při svíčkách… Bylo by to dokonalé. Ovšem pokud by tuhle pohádku „nekazila“ existence jedné osoby. Jeho partnerky! Vyhlásila válku ona vám, nebo vy jí? Obě varianty jsou hrozné!  

Stresu se nevyhnete 

Samozřejmě, kde je vůle, tam jde přece všechno, ale cesta za touto láskou bude pěkně trnitá. On tvrdí, že se chce rozejít nebo rozvést? Pěkné gesto, ale připravte se, že budete součástí tohoto nepříjemného procesu. 

Stání, majetkové vyrovnání, vyřešení péče o děti a následný boj o to, aby vás měly rády. Nebudou. Ba naopak. Spočítají vám to i s úroky, vždyť za odloudění tatínka od rodiny se musí pykat. 

Asi není nutné připomínat, že v této fázi „vztahových porodních bolestí“ negativa převažují nad pozitivy. (Práh trpělivosti se vám bude muset posunout o pěkný kus dál! Navíc není jisté, že i po tom všem, čím si vy dva projdete, spolu budete šťastní!) Proč?

Boží mlýny? Jak to s nimi je? 

Přísloví o mlýnech, které melou pomalu, ale jistě, se nevyplácí podceňovat. Pokud se kvůli vám jedna rodina rozpadne, kde je psáno, že to samé se nemůže stát i vám? Pětatřicetiletá Lenka o tom ví svoje. „Byla jsem naivní, zamilovaná a milovaná. Všechno tohle mi zaslepilo oči,“ smutně krčí rameny s tím, že vztah se zadaným, který trval něco přes rok, nevyšel. 

Větší a prosvětlený interiér? Jde to! Vyzkoušejte netradiční zrcadla

Větší a prosvětlený interiér? Jde to! Vyzkoušejte netradiční zrcadla

Potřebujete opticky zvětšit interiér? Nebo jenom vašemu domovu dodat jiskru, šmrnc, prostě ho něj...

„Tvrdil, že ji nemiluje, ale že ještě nemá tak úplně jasno v tom, co chce. Myslela jsem, že když spolu budeme trávit víc času, dáme to dohromady a budeme šťastní. Omyl. Vrátil se k ní se vší parádou a ona ho bez pardonu vzala na milost,“ popisuje Lenka, která již teď ví, že prověřit si minulost, historii vztahů muže, ke kterému vás pojí sympatie, patří k základům. Aspoň tak to tvrdí odborníci. 

Na tango stačí dva

Podle psychologů se ženatý muž rozvede málokdy kvůli poměru s milenkou. Tedy pokud se to nedozví žena, které slíbil věrnost v bohatství i chudobě a neukončí manželství jako první. Ale že by to udělal nevěrník sám od sebe? O tom si nechte zdát! Na to je moc pohodlný! 

Jde prý pouze o jakési zpestření stereotypu, který, přiznejme si, dřív nebo později, potká každé soužití. Výjimky šťastných konců sice existují, ale je jich opravdu málo, a proto si všechno včas promyslete! Jen ať si ten ženáč nebo podpantoflák léčí nudu na někom jiném! 

A co a vy a románek se zadaným? Jak skončil? Napište nám o tom pod článek! 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
31. 10. 2014 glady ... (reakcí: 0)
30. 10. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
30. 10. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
29. 10. 2014 kativas ... (reakcí: 1)
29. 10. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

24. 10. 2016 Horoskop Beran

I když jsi v dlouhodobém vztahu, dnes tě snadno okouzlí jakýkoliv muž, který ti zalichotí. Pokud nechceš přijít o pev... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist