Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Co o něm vypoví spací poloha

Co o něm vypoví spací poloha

Co o něm vypoví spací poloha

Magazín: Sex a vztahy | autor: Libuše Burger | vydáno 18. 08. 2014

Jak si kdo ustele, tak si lehne. A jak si lehne, takový je, míní psychologové Samuel Dunkell a Patti Woodová. Vypozorujte, v jaké poloze spí váš přítel nejčastěji - zjistíte tak jeho základní charakterové vlastnosti a dá se z toho i odhadnout, jaké je to s ním v posteli.

Na břiše

Poloha tváří dolů naznačuje, že tento muž má rád všechno pod kontrolou a rád se ujímá vedení. "Zabírá postel celými rozměry svého těla, jako by si nárokoval území," říká dr. Dunkell. Spáči na břiše mívají silnou vůli a jdou si za svým cílem. Dokážou se soustředit na jednu činnost a dotáhnout ji do konce. Chtějí být úspěšní ve svém oboru a pokaždé odvést dobrou práci. To platí i o sexu. Nečekejte od nich experimenty, tito muži raději volí osvědčené postupy, které je dosud nezklamaly. S oživením intimního stereotypu budete muset přijít vy sama.

Na zádech

Příroda považuje pozici na zádech za bezbrannou - zvířata na zádech vesměs nespí a pes si na ně lehne jen v případě, že vám plně důvěřuje. "Muž spící na zádech bez obav vystavuje světu svá zranitelná místa, což naznačuje, že je silně sebevědomý a ničeho se nebojí," domnívá se dr. Woodová. Obecně tito pánové bývají družní, mají rádi společnost a často na sebe strhnou pozornost. V oblasti sexu se projevují velmi energicky, rádi střídají různé polohy a hned tak se neunaví. Jako milenci jsou náruživí a nespokojí se s odbytou rychlovkou.

Dráždivá a svůdná: Transparentní móda pro sebevědomé ženy

Dráždivá a svůdná: Transparentní móda pro sebevědomé ženy

Chcete decentně odhalit svou kůži? Chcete ukázat křivky svého těla a nepůsobit při tom vulgárně? ...

Na boku

V této poloze usíná většina mužů, ať jde o pravý nebo levý bok. Psychologicky je tato poloha spojena se schopností kompromisu a vyjednávání. "Jde o velmi přizpůsobivou polohu. Tihle lidé se převalují z boku na bok, aby si našli nejpříjemnější pozici ke spaní. Je jim jedno, na jakém boku usnou, hlavně když se jim bude dobře ležet," vysvětluje dr. Dunkell. Jestliže váš drahý přitahuje nohy k břichu a dostává se do embryonální polohy, zřejmě je citlivý a potřebuje hodně vaší něhy a podpory. Hodně citu vyžadují tito muži i v intimním životě - obvykle si potrpí na delší předehry.

Neustálé převalování

Pokud sebou váš partner ve spaní neustále mele a převaluje se z jedné polohy do druhé, je zřejmě vystaven stresu. Při zvýšeném psychickém tlaku mozek vylučuje hormony, které způsobují neklidný spánek. V takovém případě se doporučuje oddávat se pravidelně oddychovým aktivitám a například sportovat. Co se týče sexu, jsou v podstatě dvě možnosti: buď se tento muž promění v maniaka, který se snaží milováním zahnat stres, nebo nemá na milostné hrátky náladu vůbec.

Tak co říkáte? Sedí to?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
20. 08. 2014 pola .. (reakcí: 0)
19. 08. 2014 lucik21 ... (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Chanel Multifunkční pečující řasenka Dimensions de Chanel

Prodlužuje, tvaruje, zhušťuje!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 07. 12. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

07. 12. 2016 Horoskop Kozoroh

Dnes tě budou napadat samé skvělé myšlenky. Jen si dobře rozmysli, komu své nápady sdělíš. Kolegyně, která se tváří j... Celý horoskop

Karta dne

Ďábel
Dnes raději odlož důležitá rozhodnutí stranou, zejména pokud jde o vztahy a finanční záležitosti. Mohla bys přijít nejen o značnou finanční sumu, hrozí ti také ztráta ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Výklady karet, láska i Vánoce aneb Nový t...

Taky už tě tak stresuje, jak nezadržitelně se Vánoce blíží? Začínáš panikařit, protože ještě nemáš nakoupené všechny ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist