Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Co děláte v posteli špatně?

Co děláte v posteli špatně?

Co děláte v posteli špatně?

Magazín: Sex a vztahy | vydáno 27. 11. 2014

Nemáte sex, jaký byste si přála? Co děláte špatně? Možná že všech 5 největších chyb... Napravte je!


1. Snažíte se partnera vzrušovat stejnými věcmi, které vzrušují vás
Ano, mnohdy se to kryje. A v prvních pár týdnech vztahu stačí, když se na sebe podíváte, a už byste na to skočili. Ale potom už to chce trochu snahy. A když mu budete něžně líbat hruď a ramena, a jemně ho hladit, protože když dělá to samé on vám, tak jste z toho na větvi, neočekávejte žádné zázraky v jeho náruživosti. Bude mu to příjemné. Ale trenky mu to nezvedne.
Pokud se chcete milovat, a iniciativa nepřichází od něj, tak se prostě soustřeďte se na to, co má mezi nohama. Drážděte ho, hlaďte, líbejte přesně tam, kde chcete vyvolat reakci! 

2. Trénujete noční vidění
Nemusí to být zrovna záře reflektorů, ale totálním zatemněním se připravujete o zážitky. Chlapi se tuze rádi dívají. Je to koníček, který mají vlastně všichni do jednoho společný. Lampička, ztlumená televize nebo pár svíček udělá takové světlo, aby on měl radost, a vy se nemusela cítit "exponovaná".

3. Předstíráte
Říkáte tomu milosrdná lež. Nikomu neublížíte, a ještě mu uděláte radost. Ale co sobě? Kdo udělá radost vám? Když jednou začnete, už je těžké přestat, tak si na to dejte pozor, protože ve výsledku ubližujete sobě.

Společenské šaty

Společenské šaty

Sezóna plesů, večírků a firemních akcí se nekompromisně blíží a vy stále nevíte, co vhodného si v...

Nemluvě o tom, že váš milenec bude štěstím bez sebe, pokud ho navedete, a bude rád dělat všechno, aby vás skutečně uspokojil. A vůbec mu to nepřijde otravné, nebo nudné, naopak, přivádět vás k orgasmu je pro chlapy maximálně vzrušující.

4. Nosíte spodní prádlo z minulého století
Fakt není sexy, když vám čouhají gumičky a nitky z ošuntělých kalhotek. A fakt není sexy, když nosíte zašlou, nedejbože nepadnoucí podprsenku. Spodní prádlo se holt obnosí, tak se vyrovnejte s tím, že si musíte pravidelně kupovat nové. Když investujete do kvality, vydrží hezké mnohem déle.

5. Používáte sex jako odměnu
Copak vám sex nedělá dobře? Copak sex není hlubokým propojením vás dvou? Copak fungujete jenom jako jeho hračka? Byl jsi hodný, tak na, pohraj si... Když vás musí přemlouvat, doprošovat se, vlastně se tím ponižuje. Ve svých očích, i v těch vašich. A na poníženého chlapa teda není hezký pohled. Jemu se to taky líbit nebude, časem ho to přestane bavit a najde si jiné "uplatnění" – bez doprošování.

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Hydratuje a vyživuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 26. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

26. 10. 2016 Horoskop Váhy

Nabídka na novou pracovní pozici bude velmi lákavá. Nejen svou náplní, ale hlavně finančním ohodnocením. Než se však ... Celý horoskop

Karta dne

Pět pentaklu
Pocity, že se ti v životě nedaří, nebo že jsi nic nedokázala, v tobě probudí smutek a beznaděj. Sama velmi dobře víš, že takové myšlenky nejsou k ničemu, pouze tě odvá...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist