Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Co děláte v posteli špatně?

Co děláte v posteli špatně?

Co děláte v posteli špatně?

Magazín: Sex a vztahy | vydáno 27. 11. 2014

Nemáte sex, jaký byste si přála? Co děláte špatně? Možná že všech 5 největších chyb... Napravte je!


1. Snažíte se partnera vzrušovat stejnými věcmi, které vzrušují vás
Ano, mnohdy se to kryje. A v prvních pár týdnech vztahu stačí, když se na sebe podíváte, a už byste na to skočili. Ale potom už to chce trochu snahy. A když mu budete něžně líbat hruď a ramena, a jemně ho hladit, protože když dělá to samé on vám, tak jste z toho na větvi, neočekávejte žádné zázraky v jeho náruživosti. Bude mu to příjemné. Ale trenky mu to nezvedne.
Pokud se chcete milovat, a iniciativa nepřichází od něj, tak se prostě soustřeďte se na to, co má mezi nohama. Drážděte ho, hlaďte, líbejte přesně tam, kde chcete vyvolat reakci! 

2. Trénujete noční vidění
Nemusí to být zrovna záře reflektorů, ale totálním zatemněním se připravujete o zážitky. Chlapi se tuze rádi dívají. Je to koníček, který mají vlastně všichni do jednoho společný. Lampička, ztlumená televize nebo pár svíček udělá takové světlo, aby on měl radost, a vy se nemusela cítit "exponovaná".

3. Předstíráte
Říkáte tomu milosrdná lež. Nikomu neublížíte, a ještě mu uděláte radost. Ale co sobě? Kdo udělá radost vám? Když jednou začnete, už je těžké přestat, tak si na to dejte pozor, protože ve výsledku ubližujete sobě.

Společenské šaty

Společenské šaty

Sezóna plesů, večírků a firemních akcí se nekompromisně blíží a vy stále nevíte, co vhodného si v...

Nemluvě o tom, že váš milenec bude štěstím bez sebe, pokud ho navedete, a bude rád dělat všechno, aby vás skutečně uspokojil. A vůbec mu to nepřijde otravné, nebo nudné, naopak, přivádět vás k orgasmu je pro chlapy maximálně vzrušující.

4. Nosíte spodní prádlo z minulého století
Fakt není sexy, když vám čouhají gumičky a nitky z ošuntělých kalhotek. A fakt není sexy, když nosíte zašlou, nedejbože nepadnoucí podprsenku. Spodní prádlo se holt obnosí, tak se vyrovnejte s tím, že si musíte pravidelně kupovat nové. Když investujete do kvality, vydrží hezké mnohem déle.

5. Používáte sex jako odměnu
Copak vám sex nedělá dobře? Copak sex není hlubokým propojením vás dvou? Copak fungujete jenom jako jeho hračka? Byl jsi hodný, tak na, pohraj si... Když vás musí přemlouvat, doprošovat se, vlastně se tím ponižuje. Ve svých očích, i v těch vašich. A na poníženého chlapa teda není hezký pohled. Jemu se to taky líbit nebude, časem ho to přestane bavit a najde si jiné "uplatnění" – bez doprošování.

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Bourjois Tekutý korektor s výtažkem z ovoce Healthy Mix

Korektor pro sametově jemnou a zdravou pokožku!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 28. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

28. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Blíží se k tobě změna. Život, který se ti v posledních dnech zdál trošku v chaosu, se uklidní a ty s ním. Dopřej si č... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist