Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chvíle po milování? Ženy chtějí něžnosti, muži zase alkohol!

Chvíle po milování? Ženy chtějí něžnosti, muži zase alkohol!

Chvíle po milování? Ženy chtějí něžnosti, muži zase alkohol!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 01. 04. 2014

Muži a ženy? Jejich odlišnost nezná mezí! On i ona chtějí společné soukromé chvilky zakončit sexem, po němž už mají (jak jinak) naprosto rozdílné představy. Ženy chtějí obejmout, muži touží po skleničce!

Jak by bylo hezké, kdyby bezprostředně po milování muž objímal ženu, šeptal jí do ucha sladká slovíčka, zatímco ona by mu ležela v náručí, hlavu položenou na jeho rameni. Je tohle i vaše romantická představa, jak zakončit sexuální hrátky?  Pak zpátky na značky a do reality. Američtí vědci zjistili, co muži a ženy preferují po sexu. Konkrétně pánové mají zcela jinou představu, jak by chvíle krátce po „tahu na branku“ měla vypadat!  

Muži a jejich chutě

Studie z pensylvánské Albright College se opírá o výpovědi 180 jedinců středního věku. Díky ní vyšlo najevo, že jakmile je milování u konce, ženy se chtějí se svým vyvoleným líbat, objímat a navzájem si vyznávat nekonečnou lásku, jenže muži dávají přednost naprosto odlišným věcem, jako je cigareta nebo sklenička alkoholu. A to není všechno. Nájezd na ledničku patří taky k těm toužebně očekávaným přáním! To je romantika, co?

„Bez ohledu na to, jestli je vztah krátkodobý nebo ne, naše studie jasně prokázala, že ženy touží po projevech intimního chování daleko víc než muži,“ nechává se slyšet autorka studie, psycholožka Susan Hughesová. 

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Vídeň s atmosférou jara: Vyrážíme na velikonoční trhy

Proslulé vánoční trhy v hlavním městě Rakouska zná každý, ale zaslechli jste již o jejich jarní v...

Další fakta, která byla vědci odhalena, jsou taktéž překvapivá! Jde totiž o líbání! Podle odborníků se silnější pohlaví raději líbá před sexem, hezčí pohlaví to má raději až po něm. Taky teď přemýšlíte nad tím, jak to chodí u vás doma během těch „hezkých večerů“? Asi nejste jediní! Je tedy něco, na čem se vůbec obě pohlaví mohou shodnout? Tušíte správně! Přece jen je jedna věc, kterou chtějí slyšet muži i ženy hned po zakončení milostného aktu, a to slůvka „já tě miluji“. Ale co ten zbytek? Je rozdílnost v sexuálních potřebách mezi pohlavími opravdu tak markantní? 

Evoluce? Tak asi ano… 

Susan Hughesová je přesvědčená, že muži mají mnohem větší rozmnožovací potenciál, proto se snaží uplatnit ho tím, že budou mít co nejvíce sexuálních partnerek. Ženy mají takových partnerů o poznání méně, za to se snaží takové vztahy co nejvíce upevnit, čili vyžadují projevy intimního chování. 

Zjednodušeně řečeno, ženy chtějí posilovat vztah, muž spíš zvyšují počet partnerek v posteli. Je asi jasné, které pohlaví přemýšlí do budoucna a které žije sexuální přítomností… 

A teď otázka do pranice. Jsou muži opravdu tak necitelní? Čekáme na vaše postřehy!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
02. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
01. 04. 2014 Grei výzkum (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 03. 2017 Horoskop Lev

Doteď jsi všechno řešila v poklidu a bez valného zájmu, nyní přichází čas si pořádně dupnout a prosadit také své zájm... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Teď jsi právě ve stádiu, kdy si velmi dobře uvědomuješ, že je zapotřebí udělat nutné životní změny. Pochopila jsi, že vzorce navyklého chování byly jen staré minulostn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist