Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chci zpět svého manžela

Chci zpět svého manžela

Chci zpět svého manžela

Magazín: Sex a vztahy | autor: Katka | vydáno 18. 04. 2013

Žiji s manželem už osm let. Máme za sebou bouřlivé začátky, kdy jsme se snažili srovnat s manželským stavem a tím, že do svobodného života přišlo miminko, které vyžaduje náležitou péči. Zvládli jsme to dobře. Ba dokonce musím uznat, že manžel o něco lépe.

Byl vždy připraven mi pomoci, byl to on, kdo seděl doma, když já měla touhu vyrazit si s kamarádkami na zábavu nebo na sklenku vína. Připadalo mi to fajn. Já si užívala plnými doušky života a manžel seděl doma. A byl to on, kdo se musel snažit o mou přízeň. Jenže pak se karty obrátily. Manžel přestoupil do nového zaměstnání, kde dostal lepší místo, více peněz a úměrně s tím i více práce.

Doma se vyskytoval večer a to se ještě věnoval našim dětem. Na mě zbýval čas až jako poslední. I když mě nezanedbával, to ne. Ale najednou jsem měla pocit, že už nejsem tak obletovaná a na prvním místě. A tak jsem vymyslela skvělý plán. Alespoň mně se takový zdál. Ve své práci přijdu samozřejmě do styku také s muži, tak jsem doma zapomínala lístečky se vzkazy od nich na místech, kde je manžel musel najít.

Sledovala jsem pak zpoza rohu výraz jeho tváře a snažila se vyčíst, jestli jej to mrzí, nebo zda o mě ještě stojí. Jenže jsem nevyčetla nic a navíc se to všechno obrátilo proti mně. Manžel se přede mě jednoho dne rázně postavil a prohlásil, že už toho má dost. Nejdřív, že mě musí skoro nutit, abych byla doma, a pak mu podstrkuji lístečky se vzkazy od jiných mužů. A jednoduše se sebral a odešel.

Nevím, jestli má novou přítelkyni, jen vím, že bych to chtěla urovnat a vrátit zpátky. Jenže nevím jak. Došlo mi, že jsem v něm ztratila něco, co jen tak v životě znovu nenajdu, a mám strach, že o to přijdu definitivně. Snažila jsem se s ním promluvit, ale je neoblomný. A já jsem nešťastná, nevím, co mám dělat?!

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
24. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
22. 04. 2013 Amazonka Zajímavé (reakcí: 0)
20. 04. 2013 jaja doufat (reakcí: 0)
19. 04. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
18. 04. 2013 ladouch . (reakcí: 0)
18. 04. 2013 Lenka ty se divis?? (reakcí: 0)
18. 04. 2013 viki11 tpět manžela (reakcí: 0)
18. 04. 2013 Bobina1 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Helena Rubinstein Korektor očního okolí

Vaše oči budou rozzářené!

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 17. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

18. 01. 2017 Horoskop Beran

Nalaď se hned od rána na pozitivní vlnu, nasaď úsměv a vyraž vstříc všem nástrahám a průšvihům. Nebude jich zrovna má... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Obohatí tě práce ve skupinách, ať již různé ezoterické nauky, semináře nebo vše, co se týká tvého duchovního života. Pokud si nejsi jistá, jaký zájem přesně máš, zkus ...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist