Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chci zpět svého manžela

Chci zpět svého manžela

Chci zpět svého manžela

Magazín: Sex a vztahy | autor: Katka | vydáno 18. 04. 2013

Žiji s manželem už osm let. Máme za sebou bouřlivé začátky, kdy jsme se snažili srovnat s manželským stavem a tím, že do svobodného života přišlo miminko, které vyžaduje náležitou péči. Zvládli jsme to dobře. Ba dokonce musím uznat, že manžel o něco lépe.

Byl vždy připraven mi pomoci, byl to on, kdo seděl doma, když já měla touhu vyrazit si s kamarádkami na zábavu nebo na sklenku vína. Připadalo mi to fajn. Já si užívala plnými doušky života a manžel seděl doma. A byl to on, kdo se musel snažit o mou přízeň. Jenže pak se karty obrátily. Manžel přestoupil do nového zaměstnání, kde dostal lepší místo, více peněz a úměrně s tím i více práce.

Doma se vyskytoval večer a to se ještě věnoval našim dětem. Na mě zbýval čas až jako poslední. I když mě nezanedbával, to ne. Ale najednou jsem měla pocit, že už nejsem tak obletovaná a na prvním místě. A tak jsem vymyslela skvělý plán. Alespoň mně se takový zdál. Ve své práci přijdu samozřejmě do styku také s muži, tak jsem doma zapomínala lístečky se vzkazy od nich na místech, kde je manžel musel najít.

Sledovala jsem pak zpoza rohu výraz jeho tváře a snažila se vyčíst, jestli jej to mrzí, nebo zda o mě ještě stojí. Jenže jsem nevyčetla nic a navíc se to všechno obrátilo proti mně. Manžel se přede mě jednoho dne rázně postavil a prohlásil, že už toho má dost. Nejdřív, že mě musí skoro nutit, abych byla doma, a pak mu podstrkuji lístečky se vzkazy od jiných mužů. A jednoduše se sebral a odešel.

Nevím, jestli má novou přítelkyni, jen vím, že bych to chtěla urovnat a vrátit zpátky. Jenže nevím jak. Došlo mi, že jsem v něm ztratila něco, co jen tak v životě znovu nenajdu, a mám strach, že o to přijdu definitivně. Snažila jsem se s ním promluvit, ale je neoblomný. A já jsem nešťastná, nevím, co mám dělat?!

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
24. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
22. 04. 2013 Amazonka Zajímavé (reakcí: 0)
20. 04. 2013 jaja doufat (reakcí: 0)
19. 04. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
18. 04. 2013 ladouch . (reakcí: 0)
18. 04. 2013 Lenka ty se divis?? (reakcí: 0)
18. 04. 2013 viki11 tpět manžela (reakcí: 0)
18. 04. 2013 Bobina1 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Dove Antiperspirant sprej Original Deo

Hydratuje a vyživuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 26. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

27. 10. 2016 Horoskop Panna

Do tvého života vstoupí osudový muž, který ti pořádně zamotá hlavu a je jedno, jestli jsi svobodná nebo zadaná. Nebud... Celý horoskop

Karta dne

Pět mečů
Situace, kterou jsi právě řešila, nedopadne přesně podle tvých představ. Ve skrytu duše jsi věřila, že se problém vyřeší a ty ho jednou provždy zameteš pod koberec. Ne...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist