Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chci zpět svého manžela

Chci zpět svého manžela

Chci zpět svého manžela

Magazín: Sex a vztahy | autor: Katka | vydáno 18. 04. 2013

Žiji s manželem už osm let. Máme za sebou bouřlivé začátky, kdy jsme se snažili srovnat s manželským stavem a tím, že do svobodného života přišlo miminko, které vyžaduje náležitou péči. Zvládli jsme to dobře. Ba dokonce musím uznat, že manžel o něco lépe.

Byl vždy připraven mi pomoci, byl to on, kdo seděl doma, když já měla touhu vyrazit si s kamarádkami na zábavu nebo na sklenku vína. Připadalo mi to fajn. Já si užívala plnými doušky života a manžel seděl doma. A byl to on, kdo se musel snažit o mou přízeň. Jenže pak se karty obrátily. Manžel přestoupil do nového zaměstnání, kde dostal lepší místo, více peněz a úměrně s tím i více práce.

Doma se vyskytoval večer a to se ještě věnoval našim dětem. Na mě zbýval čas až jako poslední. I když mě nezanedbával, to ne. Ale najednou jsem měla pocit, že už nejsem tak obletovaná a na prvním místě. A tak jsem vymyslela skvělý plán. Alespoň mně se takový zdál. Ve své práci přijdu samozřejmě do styku také s muži, tak jsem doma zapomínala lístečky se vzkazy od nich na místech, kde je manžel musel najít.

Sledovala jsem pak zpoza rohu výraz jeho tváře a snažila se vyčíst, jestli jej to mrzí, nebo zda o mě ještě stojí. Jenže jsem nevyčetla nic a navíc se to všechno obrátilo proti mně. Manžel se přede mě jednoho dne rázně postavil a prohlásil, že už toho má dost. Nejdřív, že mě musí skoro nutit, abych byla doma, a pak mu podstrkuji lístečky se vzkazy od jiných mužů. A jednoduše se sebral a odešel.

Nevím, jestli má novou přítelkyni, jen vím, že bych to chtěla urovnat a vrátit zpátky. Jenže nevím jak. Došlo mi, že jsem v něm ztratila něco, co jen tak v životě znovu nenajdu, a mám strach, že o to přijdu definitivně. Snažila jsem se s ním promluvit, ale je neoblomný. A já jsem nešťastná, nevím, co mám dělat?!

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
24. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
22. 04. 2013 Amazonka Zajímavé (reakcí: 0)
20. 04. 2013 jaja doufat (reakcí: 0)
19. 04. 2013 88pacicka88 + (reakcí: 0)
18. 04. 2013 ladouch . (reakcí: 0)
18. 04. 2013 Lenka ty se divis?? (reakcí: 0)
18. 04. 2013 viki11 tpět manžela (reakcí: 0)
18. 04. 2013 Bobina1 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

25. 02. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes ti štětí přeje především v oblasti práce a kariéry. Pokud jsi dlouho nemohla žádnou práci najít, dnes dostatneš ... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist