Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chcete věrného muže? Dejte mu sex kdykoliv

Chcete věrného muže? Dejte mu sex kdykoliv

Chcete věrného muže? Dejte mu sex kdykoliv

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marie Vendelbergerová | vydáno 15. 05. 2014

Pravda nevyřčená nahlas. Věrný muž rovná se dostatek sexu a to kdykoliv! Věrný muž. Že by jen fenomén, který neexistuje? Pouze naše ideální představa? Omyl. I my ho můžeme mít, ale musíme začít u sebe.

V dnešní době jsou soudní síně zavaleny žádostmi o rozvod, a pokud bychom pátraly, co je nejčastěji příčina rozpadu manželství nebo párů žijících na hromádce, pak je to nevěra. Ženy podvádějí stejně jako muži, ale právě pánové mají od přírody k nevěře větší sklony. U nich bohužel nebo bohudík nejde o city, ale pouze o zásun.

Ať chceme nebo ne, musíme si uvědomit, že pánové jsou trošku primitivní tvorové a že pokud jde o sex, nepřemýšlejí mozkem, ale přes kalhoty. Pokud mají dostatek sexu, pak jsou spokojení. Že mají problémy v práci nebo nemají vyprané kapesníky, to už je vedlejší. Sex je pro ně prioritní. A pokud se mu s jednou partnerkou nedostává dostatek této aktivity, pak hledají jinde. Omluvme je, mají to v genech. Ale co s tím můžeme udělat my, aby náš muž nevyhledával sex jinde? No to je přeci jednoduché. Poskytněme mu sex kdykoliv bude chtít a dělejme to s radostí, chutí a vášní. Ráno, odpoledne, večer, prostě kdykoliv.

Módní tipy: Co právě teď frčí ve spodním prádle?

Módní tipy: Co právě teď frčí ve spodním prádle?

Po zimě jsme konečně zahodily dlouhé kabáty, roláky až po krk a huňaté svetříky, právě je ten nej...

Říkáte si, že je to zvrácenost? Ano je. Ale pokud se zeptáme jakéhokoliv muže, odpoví nám, že sex je pro něj na prvním místě. Zapomeňte na bolení hlavy, únavu nebo že nám není dobře. Muži nejsou zase tak necitliví, dokáží to pochopit, ale také ne donekonečna. Přejdou to jednou, dvakrát, ale potřetí se začnou ptát proč? Kde je něco špatně, jestli to není pouze naše výmluva nebo jestli v tom není jiný muž.

Pak už stačí, aby se kolem něj mihla atraktivní ženština, kterou nebolí hlava a která není unavená a je vymalováno. Muži nepodvádějí pouze z rozmaru nebo že by měli dlouhou chvíli, musejí mít k tomu taky své důvody a tou je v první řadě nedostatek sexu. Takže jaký je závěr? Milujme se s našimi muži kdykoliv to jen půjde. Ukažme, že nás jejich přítomnost těší. Buďme vášnivé, hravé a nápadité. Vyplatí se nám to.

Jak to skoulíte doma s mužem, když nemáte na sex náladu? Dokážete to váš partner pochopit?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
17. 11. 2014 Murmus . (reakcí: 0)
01. 06. 2014 Pipi Muj byvaly muz (reakcí: 0)
30. 05. 2014 Melánie Konečně vlhnu (reakcí: 0)
29. 05. 2014 Jitka sex (reakcí: 0)
18. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
16. 05. 2014 WeyoHorror vše s mírou (reakcí: 0)
16. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)
15. 05. 2014 Iveta Úsměvné (reakcí: 3)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

25. 03. 2017 Horoskop Váhy

Pokud jsi měla spory se sousedy, dnes se jako mávnutím kouzelného proutku vyřeší vše k oboustranné spokojenosti. Na z... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist