Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chcete vědět, jaký je milenec? Pozorujte, jak spí!

Chcete vědět, jaký je milenec? Pozorujte, jak spí!

Chcete vědět, jaký je milenec? Pozorujte, jak spí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 12. 09. 2014

Každý má svoji oblíbenou „spací polohu“ a podle psychologů nám to, jak člověk spí, odhalí jeho nejtajnější zákoutí povahy. A dokonce i ještě něco navíc. Chcete vědět, jaký je milenec? Tak sledujte, jak si stele!

Jak si kdo ustele, tak si i lehne. Tak tohle přísloví už možná patří minulosti! Teď platí, že jak člověk spí, takový má vztah k sexu! Zdá se vám to zvláštní? Americkým psychologům nikoli. Podle nich následující spánkové polohy o mužské povaze a vášni mnoho napoví! 

1. Na zádech 

Pozice na zádech činí člověka naprosto bezbranným, protože, prakticky řečeno, vystavuje se nebezpečí ze všech stran. Třeba ve zvířecí říši v této poloze spí málokdo. A v té mužské? Tam už je to četnější. A hlavně výmluvnější. 

Milenec, který takto spí, nemá problém s nedostatkem sebevědomí, ba naopak! Je velice společenský, v kolektivu oblíbený, a pokud je ve středu pozornosti, cítí se jako ryba ve vodě. Jako milenec je velice vynalézavý, má dlouhou výdrž a rád udává milování rytmus. Nebojí se ani neobvyklých experimentů. Máte ho doma? 

2. Na břiše 

Spánek v poloze na břiše poukazuje na muže - perfekcionistu. Má rád všechno na svém místě, neholduje změnám a je cílevědomý. Někdy až přehnaně, protože když se do něčeho pustí, dotáhne to do konce, ať to stojí, co to stojí. Jaké s ním bude milostné dobrodružství? 

Žádnou divočinu a nové nápady od něj nečekejte. Sice se bude snažit, ale je zastáncem léty prověřených postupů a klasických milostných poloh. Pokud budete chtít zatočit se stereotypem, vezměte postelové hrátky do svých rukou. Jen tak máte jistotu, že se nebudete nudit. 

4 cvičení, která z vás do zimy udělají sexy krásku

4 cvičení, která z vás do zimy udělají sexy krásku

Plavková sezóna sice končí, ale je tu podzim, který zvěstuje kaloricky vydatný konec roku. Nedopu...

3. Na boku 

Spí na boku? To je asi nejčastější a nejoblíbenější pozice. Podle odborníků je úplně jedno, o který bok se jedná, jestli levý nebo pravý. Takhle spí člověk, který je bezkonfliktní a spolehlivý ve všech směrech. 

Pokud ho přistihnete ještě s koleny u brady, můžete si být jistá, že je citlivý a potřebuje vaši lásku a pochopení. V sexu s ním zažijete nekonečně dlouhou předehru, něžné milování, kdy si nejdřív vezme do parády vás a až potom se bude starat o sebe. Sex bez lásky mu naprosto nic neříká. Že by výhra v loterii? 

4. Od každého něco

Najdou se i tací, kteří polohy často střídají. Neustále se převalují, vrtí a nevydrží chvilku v klidu. Takoví exempláři jsou jako pytel hadů. Prý jsou hyperaktivní, což by asi nebyl takový problém, jenže k tomu mají sklony k depresím a ve většině případů patří mezi choleriky. 

Pokud jde o sex, připravte se na horskou dráhu. „Mohou se projevovat jako maniaci s hodně zvrácenými chutěmi, nebo úplně opačně: nebudou chtít o sexu ani slyšet,“ říká Patti Wood, která má výzkum o polohách ve spánku v souvislosti se sexem „na svědomí“.

Co myslíte, sedí to? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
13. 09. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
13. 09. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
12. 09. 2014 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

27. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Změny týkající se tvé kariéry jsou na spadnutí. Práce, která tě již nikam neposouvá, skončí, nejen, že dostaneš odstu... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist