Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chcete poznat lásku? Neranděte v pondělí!

Chcete poznat lásku? Neranděte v pondělí!

Chcete poznat lásku? Neranděte v pondělí!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 04. 12. 2013

Konečně se vám podařilo naplno využít váš šarm a muž, o kterého jste tolik stála, vás pozval na rande? Toužíte po stoprocentním úspěchu? Ale pozor, make-up sice dělá divy a vaše výřečnost je pověstná, jenže je tu ještě jeden faktor, o kterém jste zatím nevěděla!

Nepsaný zákon randění je jednoduchý: Chcete-li, aby vaše první rande nebylo zároveň posledním, pečlivě si vybírejte den v týdnu, který je pro schůzku vhodný. A rozhodně zapomeňte na pondělí – to totiž přitahuje kalamity všeho druhu a vaši lásku by mohlo pohřbít hned v zárodku. Tedy pokud k nějakému setkání vůbec dojde.

Schůzky zkraje týdne totiž často vůbec nejsou vhodné. Většinou za to může například viróza, ale najdou se i jinačí důvody, například vyčerpání, příliš mnoho pracovních povinností, ale třeba taky „nutná“ návštěva fitka anebo zkrátka fakt, že objekt vašeho zájmu na rande pozvala krasavice, která mu dle jeho názoru spíše než vy ukáže cestu rájem.

Výměna rolí: Žena jako živitel rodiny? Může to fungovat?

Výměna rolí: Žena jako živitel rodiny? Může to fungovat?

Časy se mění! V posteli, v životě i ve vztazích! Jací jsou dnešní muži? Stojí v čele korporací, v...

Podle webových stránek match.com, které se specializují na problematiku randění je nejvhodnějším dnem pro rande sobota. Důvod je prostý: o víkendu je člověk odpočatější, navíc má více času vymýšlet, jak to udělat, aby schůzka dopadla co nejlépe (dá si třeba tu práci a koupí vám kytku) a má také daleko lepší náladu, je více pro každou srandu, a pokud jde o sobotu, může si dovolit flámovat do pozdních hodin. Víkendové randění preferuje plných 81 procent respondentů, kteří se zúčastnili ankety.

A co si o tom všem myslí oslovené Češky?

Schůzka v pondělí? No, taky bych dávala přednost víkendu. Ale upřímně – pokud by mně na tom člověku opravdu záleželo, šla bych s ním na rande v jakýkoliv den v týdnu!“ svěřila se se svým názorem dvaadvacetiletá Jana.

„Zarazilo mě, jak pitomé důvody lidi najdou pro odmítnutí schůzky. Beru snad jen tu virózu. Ale nejít na rande třeba proto, že se někdo potřebuje potit v posilovně? Proboha, tak proč si to rande vůbec dával? Přijde mi neslušné někoho takhle odmítnout!“ rozčiluje se čtyřicetiletá Romana.

A jak to vidíte vy? Myslíte si, že den v týdnu má vliv na to, jak úspěšné vaše rande bude?

Foto: Profimedia.cz 

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
31. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
05. 12. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)
05. 12. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Mary Kay® Odličovač očí 110ml

Jemně odstraňuje oční líčení včetně voděodolné řasenky, aniž by poškozoval citlivou pokožku v oblasti očí.

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 24. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

24. 10. 2016 Horoskop Ryby

Den začne velmi příjemně, tedy jen do té doby, než narazíš na zvědavou kolegyni nebo sousedku, která ti zkazí náladu ... Celý horoskop

Karta dne

Smrt
Cokoliv tě trápí, máš velkou příležitost jednou provždy smést ze stolu, na nic již nečekej a začni jednat. Pusť se do odstraňování všech překážek, které ti stojí v ces...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Halloweenský týden i výklady karet na Fem...

Nový týden bude nejen o den kratší, protože nás v pátek čeká svátek, ale také u nás na Femině ve znamení Halloweenu. ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist