Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chcete mě? Vybírejte partnera stejně jako psa. 10 tipů, jak na to

Chcete mě? Vybírejte partnera stejně jako psa. 10 tipů, jak na to

Chcete mě? Vybírejte partnera stejně jako psa. 10 tipů, jak na to

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 22. 01. 2015

V jeho temně hnědých kukadlech neustále hořely plamínky, byly tak podmanivé a veselé, že i ji dokázal Orlandino rozesmát. Byla to láska na první pohled. Jenže pak přišla na to, že je nejen nevychovaný, ale i nevychovatelný.

Pro upřesnění: Orlandino byl pes a na lep mu sedla americká doktorka Annie Kazsinová. Pro příště už vybírala obezřetněji. Nedala jen na bezchybnou vizáž a krásný kukuč, ale i na celkový dojem. A výsledek? Našla nejen pejska, ale i životního partnera. Od té doby radí ženám, jak hledat protějšek. Tvrdí, že to lze úplně stejně, jako když si vybíráte domácího mazlíčka.

1. Temperament je základ

Okouzlující, tajemný, ale taky náladový a zatrvzelý? Láká vás jej zkrotit? Pak vězte, že to nebude jednoduché, váš muž totiž patří k lidem, kteří nenavazují kontakty snadno, a pokud nějaký navážou, je dost obtížné s nimi vyjít. Lepší je volit někoho, kdo je rozený optimista a rád se směje, takový člověk nemá problém s lidmi ani se vztahy.

2. Správný rodokmen

Nejde ani o to, jestli je z dobré rodiny, jako o to, jak o svých nejbližších mluví. Vyjadřuje se o svých nejbližších nelichotivě, nebo dokonce vulgárně? Rychle pryč! S největší pravděpodobností je to sobec, který za nějaký čas bude mluvit podobně nevábně i o vás!

3. Příliš mnoho štěkání škodí

Pokud na prvním rande, štěká, tedy mluví jen a jen o sobě, může to být prostě jen tím, že je nervózní, nicméně spíše to ukazuje na nedostatek zájmu o druhé a nepříliš valné sociální cítění.

4. Dobré způsoby nade vše

Pokud zuřivě vrčí na číšníka či neposedné dítko, je to špatnou předzvěstí, že ta pravá pohroma teprve přijde, setrváte-li po jeho boku. Možná se při konverzaci s vámi ovládá, chová se způsobně, nicméně to, jak reaguje na ostatní, naznačuje, že se přetvařuje a přetvářka nikdy nevydrží věčně.

5. Chce to správný výcvik

O svém rande máte určitě nějakou představu, nějak se snažíte obléknout, abyste vypadala k světu, nějak konverzovat. Pokud váš protějšek například chlípně pošilhává po jiné ženě, či pokud nějakým způsobem naruší vaše přestavy o první schůzce, vezměte nohy na ramena.

Takhle to dopadá, když to hvězdy přeženou s pitím

Takhle to dopadá, když to hvězdy přeženou s pitím

Alkohol je metlou lidstva, ale zase dokáže báječně uvolnit, zbavit člověka stresu, nervozity, záb...

6. Poslušnost je základ

Pokud si objednává jako první, pokud mluví a objednává i za vás, máte tu čest s vůdcem smečky, který vám bude neustále přikazovat, co máte dělat. Je jen na vás, zda chcete být vždy poslušnou „fenou“.

7. Hravost až na kost

Nechcete jen někoho, s kým je legrace, ale také někoho, vedle něhož můžete tropit i celkem hloupé žerty, jak se vám líbí, protože se dokážete uvolnit.

8. Přespřílišná dravost je na škodu

Když vás někdo příliš hlasitě otravuje svými vtípky, neznamená to, že je milý. Znamená to, že si cestu klestí ostrými lokty a že i vás brzy zažene do kouta.

9. Pozor na chovatele

Možná jste už delší dobu sama a vaše dobrá kamarádka vám ve velmi dobrém úmyslu zprostředkovala rande s někým „opravdu úžasným“. Nenechte se ukolébat řečmi a vždy dejte pouze na váš dojem. Přece si nebudete kupovat domek jen proto, že ve stejné ulici bydlí taky pan XY!

10. Neočekávejte příliš

Nemyslete na svatbu a šťastné dětičky kolem. První rande je jen první rande, jde o to, abyste se trochu poznali. Tak se podle toho chovejte a raději od schůzky dopředu nic neočekávejte.

Foto zdroj: thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
25. 01. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)
23. 01. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
23. 01. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
23. 01. 2015 glady ... (reakcí: 0)
22. 01. 2015 Stendy - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Blistex Triple Butters Balzám na rty

Hydratuje a vyživuje rty...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 19. 01. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Býk

20. 01. 2017 Horoskop Býk

Přichází k tobě štěstí ve finančích záležitostech. Můžeš dostat nabídku na lepší práci, vyhrát i větší obnos peněz ne... Celý horoskop

Karta dne

Král poháru
Skvělý den naplněný radostnými událostmi a pocity, můžeš se těšit na skvělou spolupráci s muži narozenými ve znamení Ryby, Raka nebo Štíra. Ty, která toužíš po lásce a...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Hubnutí podle horoskopu, selfie i barva r...

Znamení horoskopu o nás vypovídá hodně, ať už se nám to líbí nebo ne. A protože my máme tajemno, horoskopy a výklady ...

Celý článek

Módní policie

TOPlist