Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chcete být v posteli šťastnější? Hrajte online hry!

Chcete být v posteli šťastnější? Hrajte online hry!

Chcete být v posteli šťastnější? Hrajte online hry!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 27. 08. 2014

Unavený vztah? Nuda v ložnici? Chcete být šťastnější? Vezměte si do ruky herní konzoli, nebo zapněte internet, a zahrajte si videohru! Váš sex se tak rázem zlepší! Prý díky tomu, že si hlavně unavené ženy odpočinou od denních povinností. Je tomu skutečně tak?

„Pořád se doma dohadujeme o tom, jestli je dobré, aby Libor neustále vysedával u počítače a žil si ve svém virtuálním světě, když má doma tolik práce,“ vzdychá čtyřiatřicetiletá čtenářka Zuzana, které přítelova hráčská vášeň doopravdy vadí. „Po každé výměně názorů mi řekne, že nemá na to, aby chodil do hospody, tak ať mu aspoň nechám ty hry,“ dodává Zuzka. 

I když je v nezáviděníhodné situaci, možná by ji měla trochu přehodnotit. Třeba jsou počítačové hry tím, co ji paradoxně může s partnerem dát dohromady. Jak to? 

Tak trochu ženská terapie

Hádali byste, že odlepit se od počítače není těžké jen pro muže? Průzkum provedený portálem Harris Interactive, který zkoumal více než 2 000 dospělých hráčů videoher, odhalil, že 63 z nich nosí podprsenku a natáčky! Dámy si tedy od vaření, zahradničení, praní a péče o dítě odskakují do virtuálních světů! A co víc: pomáhá jim to v tom, aby byly náruživější. Tak to aspoň tvrdí autoři studie. Jak na to přišli? 

Malá prsa, žádný problém!

Malá prsa, žádný problém!

Máte-li roztomile malinké poprsí nebo hrudník po tátovi, či jak jinak lze menší vnady nazvat, nez...

Videohry pomáhají k lepšímu sexu!

Když totiž v anketních otázkách došlo na sex, 57 procent žen přiznalo, že tak, jak se pravidelně baví hrami na síti, řádí i v ložnici. „Možná, že kdybychom se všichni dívali o něco méně na televizi a hráli více virtuálních her, měli bychom i o trochu víc sexu,“ říká Matt Hulett, jeden z vášnivých hráčů. 

„Je příjemné vědět, že ženy, které hrají videohry, jsou šťastné - a to jak ve vztazích, tak i v ložnici," dodává. Cože? Ženy, hry a lepší sex? Existuje nějaké rozumné vysvětlení, jak se tyhle tři věci mohly pospojovat? 

Ženy láká vítězství! 

Možná tomu je tak proto, že hry uvolní mysl, odpoutají od stresu a nechají zapomenout na starosti. Odborný časopis Evolution and Human Behavior dokonce uvádí, že pocit vítězství zvyšuje hladinu testosteronu v krvi žen, což prý vede k tomu, že se ženská psychika lépe připraví k milování!

Rozuzlení se tedy nabízí. Nejdřív uvolnění, pak pocit vítězství, následuje spokojený sex. Tak na co ještě čekáte? Až požádáte partnera, aby vás zasvětil do tajů počítačových her, které navíc mohou vést k sexuální spokojenosti, bude se štěstím tetelit! Podle některých takhle vypadají bohyně… 

Tak co si o tom myslíte? Je vůbec možné, aby se mezi uklízením, praním a žehlením dalo odskakovat na virtuální automobilové závody, řešit hledání pokladu Inků nebo zachraňovat svět? 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
29. 12. 2015 Empirer.eu Goodgame Empire přes celou obrazovku (reakcí: 0)
12. 05. 2015 Jitka Je to pravda! (reakcí: 0)
05. 09. 2014 glady ... (reakcí: 0)
31. 08. 2014 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
28. 08. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
27. 08. 2014 pepina . (reakcí: 0)
27. 08. 2014 žaneta sex (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

27. 03. 2017 Horoskop Beran

Potkala jsi prima chlapa a máš pocit, že by to mohl být ten pravý? Ještě než se budeš vrhat do společného bydlení neb... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Je zapotřebí, abys zachovala chladnou hlavu a použila svoji vnitřní sílu k uskutečnění svých cílů a tužeb. Blíží se k tobě rychlá změna, která ti rozhodnutí do jisté m...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist