Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Chceš se seznámit? Vyzkoušej to přes mobilní aplikaci!

Chceš se seznámit? Vyzkoušej to přes mobilní aplikaci!

Chceš se seznámit? Vyzkoušej to přes mobilní aplikaci!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Tereza Čistecká | vydáno 19. 05. 2015

Jsi single a chceš se seznámit? Chceš vyzkoušet něco nového? Stáhni si seznamku do mobilu! Vyzkoušela to i Hilary Duff a natočila o tom dokonce celé video. Pro víc info mrkni do článku!

Mobilní aplikace světem vládnou! Tak proč nevyužít tu možnost a neseznámit se právě přes mobil! Vybrala jsem pro tebe tři mobilní aplikace, určené pro single, kteří hledají svůj ideální protějšek.

1. Tinder

Jde o celosvětově nejoblíbenější mobilní aplikaci určenou k seznamování. Do aplikace se přihlásíš pomocí účtu na Facebooku. Neměj ale strach! Hned na začátku tě Tinder ubezpečí, že nedojde k žádnému sdílení informací na tvůj facebookový profil. Tinder je při seznamování opravdu diskrétní.

Jak Tinder funguje?

Po přihlášení se dostaneš do aplikace, která ti nabízí profily ostatních. V nastavení si pak v předvolbách objevů nastavíš, koho hledáš, jak daleko od tebe má bydlet a mnoho dalších atributů. Když si nastavíš vše, jak potřebuješ, bude ti aplikace nabízet profily, které se nejvíce shodují s tvými požadavky. U daného profilu pak najdeš zelené srdíčko pro ANO a červený křížek pro NE. Tím označíš, zda o daného člověka máš zájem, nebo ne. Stejně tak hodnotí i ostatní uživatelé tvůj profil. Každý jednotlivec má ve svém profilu informace o sobě a album s fotkami, také se dozvíš, zda nemáte nějaké společné přátele na Facebooku.

Pokud o sebe dva uživatelé projevili zájem, dochází k propojení. Aplikace tě na to upozorní a přidá tvé propojení do zpráv, odkud můžeš tvůj protějšek kontaktovat. Pak už je jen na tobě, zda napíšeš nebo na zprávu počkáš. Každopádně je jasné, že se tomu druhému líbíš, tak není nad čím přemýšlet!

Tinder vyzkoušela i Hilary Duff!

V rozhovoru pro MYfm radio se známá americká herečka Hilary Duff (27) přiznala, že používá Tinder. Vždy prý potkává pouze muže z branže a nikdy nebyla na rande naslepo, rozhodla se to tedy díky této mobilní aplikaci vyzkoušet. Její rande dokumentuje kamera, takže i my můžeme být u toho!

Hodnocení uživatelů: 4 hvězdičky z pěti

2. Hot or Not

Aplikace Hot or Not pracuje na stejném principu jako Tinder. Stáhneš si aplikaci a přihlásíš se pomocí účtu na Facebooku. Pro ověření, že jde o skutečnou osobu, která chce aplikaci používat, požaduje Hot or Not ještě telefonní číslo, kam zašle sms s potvrzovacím kódem.

Následně si vytvoříš profil, kam napíšeš své údaje a nahraješ fotky. Ostatní uživatelé tě následně hodnotí. V této aplikaci se k hodnocení používá srdíčko pro ANO, křížek pro NE. Můžeš si pak zjistit, jak jsi na tom s oblíbeností, který uživatel je k tobě momentálně nejblíže a případně se s ním můžeš spojit a setkat.

Hodnocení uživatelů: 4 hvězdičky z pěti

3. Date-me

Do aplikace Date-me se přihlásíš bez účtu na Facebooku. Vytvoříš si profil, do kterého zadáš informace o sobě, svoje fotky a také si nastavíš preference, tedy koho vlastně na seznamce hledáš. Následně si můžeš prohlížet profily ostatních, které ti aplikace nabídne.

Danému člověku pak můžeš dát srdce (Líbí se mi), poslat mu dárek anebo rovnou poslat vzkaz. Aplikace také zobrazuje profily, které si tvůj účet prohlíží a upozorňuje na to, když zjistí společnou náklonnost dvou profilů. Také můžeš na mapě vidět, kde ve tvém okolí se nachází singl uživatel aplikace Date-me.

Hodnocení uživatelů: 3 hvězdičky z pěti

Máš odvahu a vyzkoušíš to? Stáhneš si jednu z aplikací, nebo internetovému seznamování prostě nefandíš? Dej nám o tom vědět do komentáře pod článek!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com, recode.net, droid-life.com, simpsonsparadox.com, play.google.com

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
07. 09. 2015 Helenka mobil (reakcí: 0)
26. 05. 2015 FortunaSarkisian hmm (reakcí: 0)
20. 05. 2015 lucik21 ... (reakcí: 0)
20. 05. 2015 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
20. 05. 2015 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

29. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Je na čase, aby sis konečně ujasnila, co vlastně chceš nejen od života, ale také od své práce nebo partnera. Plácáš s... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist