Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Cesta k pravé lásce je klikatá. Vede přes 15 mužů

Cesta k pravé lásce je klikatá. Vede přes 15 mužů

Cesta k pravé lásce je klikatá. Vede přes 15 mužů

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 10. 01. 2014

Někdy je snazší obeplout několikrát zeměkouli, než najít tu pravou lásku. Pokud se ptáte, proč jste pořád nenašla životního partnera, vězte, že hledání pana Pravého vůbec není jednoduchou disciplínou.

Podle statistik totiž v cestě stojí zhruba patnáct polibků patnácti různým mužům, jedno odřeknutí schůzky, čtyři dobrodružství na jednu noc a čtyři rande z kategorie never more. Průměrně pouze dva vztahy se dají nazvat dlouhodobými (celkem jich je sedm) a dvakrát si musíte zlomit srdce, než konečně spočinete v náručí někoho, kdo vás má opravdu rád.

U mužů jsou čísla o něco vyšší: v průměru dvakrát jim partnerka nepřijde na rande nebo je na poslední chvíli zruší, šestkrát si užijí sex na jednu noc. Muži také nepatrně více riskují a zkoušejí rande naslepo či si sjednávají o něco více schůzek přes internet.

Rozchody roku 2013, které nejvíce otřásly světem celebrit

Rozchody roku 2013, které nejvíce otřásly světem celebrit

Rok 2013 byl podle astrologů i kartářek rokem, ve kterém se rozhodně nedařilo vztahům. Poklidné p...

Zajímavou zprávou ale je, že podle průzkumu, který provedla internetová seznamovací agentura, se muži touží usadit v nižším věku než před deseti lety. Průměrný muž je připraven na dlouhodobý vztah ve 22 letech, což je o dva roky dříve než před dekádou. Že by věrnost nebyla pro dnešní mladíky jen prázdným slovem? V pětadvaceti se dnes muži obvykle sestěhovávají k partnerce.

Největší rozdíl mezi muži a ženami je v počtu sexuálních partnerů. Průměrný muž se vyspí s deseti ženami, průměrná žena se sedmi muži. Jak muži tak ženy se v průměru jednou musejí vyrovnávat s nevěrou. Ale obě pohlaví jsou také shodně alespoň jednou nevěrníky.

Pokud se vaše hledání toho pravého podobá lovu perel v Máchově jezeře, vězte, že v tom nejste sama. Zhruba šest z deseti lidí totiž přiznalo, že si prošlo obdobím, kdy už přestali doufat, že pravou lásku kdy najdou. A osm z deseti respondentů uvedlo, že se na ně usmálo štěstí v době, kdy to vůbec nečekali. Takže naděje stále žije! Ačkoliv existují lidé, kteří na pravou lásku nevěří vůbec. Asi nepřekvapí, že více skeptickými jsou muži – 12 % pánů si myslí, že se nemá cenu trápit hledáním. Mezi ženami je procento skeptiček o polovinu nižší – pouze 6 %.

A co vy a pravá láska? Jak dlouhá a trnitá cesta k ní vás vedla?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (7)

Datum Autor Nadpis
13. 01. 2014 tepito Pravá láska (reakcí: 0)
11. 01. 2014 pepina . (reakcí: 0)
11. 01. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)
11. 01. 2014 glady ... (reakcí: 0)
11. 01. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
11. 01. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
10. 01. 2014 Emma38 15 mužů? (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Lancome Tvarující řasenka Grandiôse Extrême

Vykouzlí extrémně temné a dokonalé řasy...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 23. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Kozoroh

24. 03. 2017 Horoskop Kozoroh

Dnes budeš mít energie na rozdávání. Než abys ale drtila rodinu úklidem, raději si udělejte společný výlet. Nebo se p... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist