Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Byla jsi nevěrná? Víme, jak to ustát!

Byla jsi nevěrná? Víme, jak to ustát!

Byla jsi nevěrná? Víme, jak to ustát!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 02. 07. 2015

Měl tak svádivý pohled, bezstarostný úsměv, sex-appealu na rozdávání a tak jsi mu prostě podlehla. Mezitím co se ti přítel nemohl dovolat, aby zjistil, kdy přijdeš domů, ty ses propadala do hříšného nebe s tím nejúžasnějším mužským. Jenomže ohňostroj rozkoše dozněl a ty se trápíš pro výčitky svědomí? Poradíme ti, jak se s touto situací poprat!

Ujasni si to v hlavě!

Ani se ti nechce domů, protože máš obavy, abys to milému hned nevyzvonila? Jdi, nemá cenu otálet a pokus se dělat, jakoby se nic nestalo. Je důležité, aby ses s tímto zážitkem sžila a uvědomila si, proč se to celé stalo. Jsi snad nespokojená se svým stávajícím partnerem a máš chuť začít od znovu s někým jiným, nebo je všechno v naprostém pořádku a ty jsi prostě uklouzla? V případě, že drahého miluješ, bude asi nejlepší, i když ne zrovna nejjednodušší, pokud si své tajemství necháš pro sebe.

„Já jsem se na dovolené v Keni pomilovala s naším domorodým průvodcem safari a nikdy jsem o tomto nádherném zážitku nikomu neřekla. Nemilovali jsme se v hotelovém pokoji, ani nikde na pláži, ale s džípem jsem si zajeli do přírody, kde si mě urostlý Kay vzal jako barbar. Po sexu jsme pak sledovali dalekohledem divokou zvěř,“ vzpomíná Martina (26) a tvrdí, že této nevěry rozhodně nelituje.

Zamkni pusu na zámek

Bylo by asi šlechetné gesto, kdybys milému všechno po pravdě vylíčila, ale otázkou je, jak by se k tomuto zjištění partner postavil. Klidně bys mohla přijít o všechno a jindy nádherný vztah by prostě dospěl ke svému konci. Zkus se spíše poprat s výčitkami svědomí a dej si pusu na zámek, nic neříkej ani své nejlepší kamarádce, protože nikdy nevíš, jestli si nepustí pusu na špacír. Čím méně lidí bude vědět o tom, co jsi provedla, tím líp pro tebe. Nezapomeň taky na to, abys zametla stopy a všechno zařídila tak, aby se nikdo o tvém románku nedozvěděl.

„Vyspala jsem se s nejlepším kamarádem svého muže a byla jsem jako na trní, protože jsem se bála, že mu to Martin jednoho dne prozradí. Nakonec to nebyl on, ale moje kamarádka, které jsem se svěřila. Začala všem okolo vykládat, že dám každému. Drahý tomu ani za mák nevěřil a já jsem vyškolená, že ani sebelepší kamarádce bych už nic takového nesvěřila,“ říká Dáša (30).

Odpusť sama sobě

Možná to zní zvláštně, ale je to tak. Každý z nás prostě tu a tam chybuje a po takovém uklouznutí prostě přichází na řadu odpuštění a právě to ti pomůže celý zážitek ututlat. Sžij se s tím, co jsi provedla, ber to tak, že se stalo a už s tím nic nezmůžeš, ani kdybys chtěla sebevíc. A nakonec si prostě odpusť ty sama.

„Pokud my ženy zahneme, neumíme se s tím tak dobře srovnat, jako například chlapi. Ti to hodí za hlavu a zůstanou jim hlavě jenom krásné vzpomínky a v tomto bychom si od nich měly vzít příklad. Uchovej si to jako nádherné dobrodružství, co tě bude v mysli hřát celý život. Věř mi, že ti takové nostalgické vzpomínání ještě zvýší sebedůvěru.“ tvrdí Tamara (33) a my s ní souhlasíme.

SOS tipy, jak to všechno ustát

  • Přestaň si to vyčítat a říkat si, jak moc se za to, co se stalo, nenávidíš. Akorát ublížuješ sama sobě.
  • Žij tak, jako předtím. Jakoby se nic nestalo.
  • Věnuj se partnerovi a plánujte společně nové zážitky. Pokud budeš sedět v koutě a trápit se, on si toho všimne a bude dorážet, aby ses mu svěřila. A to nedělej! Vždyť to všichni známe: Zatloukat, zatloukat, zatloukat.

A hlavně nebuď takhle hloupá: :-)

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
04. 04. 2016 glady ... (reakcí: 0)
03. 07. 2015 pepina . (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

24. 02. 2017 Horoskop Panna

Pohled do zrcadla tě přiměje začít konečně něco dělat. Rozhodneš se pro radikální změnu jídelníčku i nový tréninkový ... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Těžký a náročný den můžeš využít ve svůj prospěch. Může se stát, že se s velkou rychlostí zhroutí něco, co ti již dlouho nesloužilo. Je to nutné ke tvému vývoji, nebra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist