Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Bude vám věrný? To prozradí jeho hlas!

Bude vám věrný? To prozradí jeho hlas!

Bude vám věrný? To prozradí jeho hlas!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 09. 05. 2014

Jen na vás promluvil a už se vám podlomila kolena? Byla to láska na „první poslech“? To ještě nic neznamená! Nenechte se ošálit a soustřeďte se! Podle tónu hlasu se dá poznat, jestli vám ten krasavec bude věrný!

To je ale nespravedlnost! Zatímco ženy používají k úspěšnému seznámení všechny dostupné zbraně, z nichž je asi nejúčinnější perfektní vzhled, mužům leckdy stačí jen promluvit: a už je ruka v rukávě! Proč to mají tak snadné? Ač je to nepochopitelné, jejich hlas může sehrát důležitou roli! Díky němu lze dokonce odhadnout i vývoj a kvalita budoucího vztahu! 

Jak se pozná nevěrník?

Podle studie skotské University of Aberdeen má výše hlasu co dočinění s věrností! Čím má dotyčný muž hlasový projev hlubší, tím snáze zaujme potencionální partnerku. Jenže je tam jedno veliké ale! Takoví muži mají podle odborníků do věrnosti hodně daleko a už vůbec je nelze nominovat na přítele roku! 

„Naše průzkumy ukazují, že ženy velmi přitahuje hluboký mužský hlas, který si i lépe pamatují. Majitel takového hlasu však svoji partnerku častěji podvádí,“ upozorňuje doktor David Smith, vedoucí výzkumu výše zmíněné univerzity s tím, že pokud chcete partnera celý život jen pro sebe, zapomeňte na něj. 

Prý biologické geny takového charismatického exempláře ho k podvádění podvědomě nutí. Možná je to pro to, že za svůj život dostane od žen mnohonásobně víc nabídek než jeho kolega s vysokým hlasem. Ale to by nebyl život, aby v něm nebylo něco zlého pro něco dobrého. Ti muži, kteří mají hluboký hlas, sice nepatří mezi vzor ctnosti, ale zase jsou plodní! 

Když váš klín stávkuje

Když váš klín stávkuje

Občas nepříjemný pocit, bolest či výtok potká každou ženu, co za tím vězí a jak tyto symptomy co ...

2 v 1. Smilník i spermobanka 

Podle psychologů patří mužský hlubší tón řeči mezi jasné důkazy plodnosti a sexuální vytrvalosti, tudíž pokud nehledáte delší pevný vztah, ale občasné zpestření večera, či krátký románek plný sexu, zdá se, že někdo takový bude ideálním adeptem. Jen se do něj nezamilovat! Je to těžký úkol! 

„Dosud nebylo jasné, proč ženy mají rády muže, kteří je můžou podvádět. Náš výzkum ale ukázal, že čím více ženy věří, že je tito partneři podvedou, tím více jsou jimi přitahovány pro krátkodobé vztahy,“ nechává se slyšet David Smith. Románek jen kvůli sexu? A proč ne? 

Třiďte nápadníky!

Nelze všechny potencionální partnery házet do jednoho pytle. Rozlišujte, kdo je vhodný na vztah a kdo jen na povyražení. Výhody můžete mít od obou. A nikdo přece neříká, že taková krátká letní láska nemůže být intenzivní a vášnivá. Když si předem ujasníte, co oba chcete a nechcete… 

A co vy, milé dámy, vzrušuje vás hluboký mužský hlas?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
13. 05. 2014 AlexandraAlexis :)) (reakcí: 0)
12. 05. 2014 lucik21 ,.. (reakcí: 0)
12. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)
10. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
09. 05. 2014 giudi zajímavé (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Tom Ford Orchid Soleil - EDP 100 ml

Smyslná vůně...

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 28. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist