Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Bude vám věrný? To prozradí jeho hlas!

Bude vám věrný? To prozradí jeho hlas!

Bude vám věrný? To prozradí jeho hlas!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 09. 05. 2014

Jen na vás promluvil a už se vám podlomila kolena? Byla to láska na „první poslech“? To ještě nic neznamená! Nenechte se ošálit a soustřeďte se! Podle tónu hlasu se dá poznat, jestli vám ten krasavec bude věrný!

To je ale nespravedlnost! Zatímco ženy používají k úspěšnému seznámení všechny dostupné zbraně, z nichž je asi nejúčinnější perfektní vzhled, mužům leckdy stačí jen promluvit: a už je ruka v rukávě! Proč to mají tak snadné? Ač je to nepochopitelné, jejich hlas může sehrát důležitou roli! Díky němu lze dokonce odhadnout i vývoj a kvalita budoucího vztahu! 

Jak se pozná nevěrník?

Podle studie skotské University of Aberdeen má výše hlasu co dočinění s věrností! Čím má dotyčný muž hlasový projev hlubší, tím snáze zaujme potencionální partnerku. Jenže je tam jedno veliké ale! Takoví muži mají podle odborníků do věrnosti hodně daleko a už vůbec je nelze nominovat na přítele roku! 

„Naše průzkumy ukazují, že ženy velmi přitahuje hluboký mužský hlas, který si i lépe pamatují. Majitel takového hlasu však svoji partnerku častěji podvádí,“ upozorňuje doktor David Smith, vedoucí výzkumu výše zmíněné univerzity s tím, že pokud chcete partnera celý život jen pro sebe, zapomeňte na něj. 

Prý biologické geny takového charismatického exempláře ho k podvádění podvědomě nutí. Možná je to pro to, že za svůj život dostane od žen mnohonásobně víc nabídek než jeho kolega s vysokým hlasem. Ale to by nebyl život, aby v něm nebylo něco zlého pro něco dobrého. Ti muži, kteří mají hluboký hlas, sice nepatří mezi vzor ctnosti, ale zase jsou plodní! 

Když váš klín stávkuje

Když váš klín stávkuje

Občas nepříjemný pocit, bolest či výtok potká každou ženu, co za tím vězí a jak tyto symptomy co ...

2 v 1. Smilník i spermobanka 

Podle psychologů patří mužský hlubší tón řeči mezi jasné důkazy plodnosti a sexuální vytrvalosti, tudíž pokud nehledáte delší pevný vztah, ale občasné zpestření večera, či krátký románek plný sexu, zdá se, že někdo takový bude ideálním adeptem. Jen se do něj nezamilovat! Je to těžký úkol! 

„Dosud nebylo jasné, proč ženy mají rády muže, kteří je můžou podvádět. Náš výzkum ale ukázal, že čím více ženy věří, že je tito partneři podvedou, tím více jsou jimi přitahovány pro krátkodobé vztahy,“ nechává se slyšet David Smith. Románek jen kvůli sexu? A proč ne? 

Třiďte nápadníky!

Nelze všechny potencionální partnery házet do jednoho pytle. Rozlišujte, kdo je vhodný na vztah a kdo jen na povyražení. Výhody můžete mít od obou. A nikdo přece neříká, že taková krátká letní láska nemůže být intenzivní a vášnivá. Když si předem ujasníte, co oba chcete a nechcete… 

A co vy, milé dámy, vzrušuje vás hluboký mužský hlas?

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
13. 05. 2014 AlexandraAlexis :)) (reakcí: 0)
12. 05. 2014 lucik21 ,.. (reakcí: 0)
12. 05. 2014 glady ... (reakcí: 0)
10. 05. 2014 Bobina1 - (reakcí: 0)
09. 05. 2014 giudi zajímavé (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Victoria´s Secret Victoria - EDP

Zahalte se do opojné vůně!

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

22. 02. 2017 Horoskop Panna

Zanedbávala jsi nejen rodinu, ale také sama sebe. Pro hromadu pracovních povinností nemáš čas na nic. Zpomal, ať nezt... Celý horoskop

Karta dne

Mág
Žádné otálení, právě nyní nastává magický okamžik k naplnění a uskutečnění všech tvých snů! Nastal čas činů, jsi na cestě splnit tvé životní poslání. Pokud se snad nec...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist