Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 4 věci, které byste měla vědět, než se vdáte

4 věci, které byste měla vědět, než se vdáte

4 věci, které byste měla vědět, než se vdáte

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 13. 11. 2014

Je manželství skutečně jen papír na vztah? Anebo se jeho uzavřením přece jen něco mění? Třeba Angelina Jolie si myslí to druhé a tvrdí, že manželství její devítiletý vztah s Bradem Pittem změnilo. Doufejme, že k lepšímu.

Přirovnávat manželství k bezpečnému přístavu zavání sice kýčem, nicméně přirovnání je to poměrně výstižné. Většina lidí tvrdí, že se v manželství cítí bezpečněji a že se jim daří lépe. Stále ještě váháte, zda se vdávat, či zda by pro vás bylo výhodnější žít na psí knížku? Zkuste si přečíst čtyři důvody proč se (ne)vdávat.

1. Načasování

Je jedno, jestli je vám dvacet nebo padesát. Někdo může už ve dvaceti snít o rodině, zatímco jiný se ani v padesáti nechce vázat. Zvažte, zda jste si jistá, že vaše sny a ambice můžete realizovat společně s vaším protějškem. V takovém případě jste na manželství „zralá“. "Vdávala jsem se ve třiceti s cílem budovat kariéru a cynickým pohledem na manželství. Asi tušíte, že nám manželství dlouho nevydrželo," svěřila se čtyřicetiletá Iveta.

2. Osobnost

Máte ráda vzrušení, nebo pohodu? Každý chce samozřejmě obojí, i tak ale zvažte, čemu dáváte větší přednost. Pokud je to pohoda, bude vám vyhovovat určitý pocit bezpečí, které vám manželství přinese.

Problém jménem velká prsa: Víme, jak se žije ženám s opravdu bujným hrudníkem

Problém jménem velká prsa: Víme, jak se žije ženám s opravdu bujným hrudníkem

Říkáte si, že k vám nebyla příroda nijak štědrá, co se týká velikosti vašich ňader? Dokázala byst...

3. Rodiče

Studie vedle studie a všechny v podstatě tvrdí to samé: v manželství se podvědomě řídíme určitým poselstvím, které nám dal vztah našich rodičů. Pokud je vztah vašich rodičů harmonický, naučila jste se, že manželství je dobré. Nicméně možná máte na základě těchto zkušeností příliš veĺká očekávání. Pokud se vaši rodiče nenáviděli, zřejmě se buď vdávat nechcete, anebo naopak do manželství vstoupíte neuváženě velmi záhy, abyste ukázala, že vy jste lepší.

4. Přítel

Možná má váš milý všechny papírové předpoklady k tomu, aby byl dobrým partnerem a později manželem, jenže ve vztahu máte oba pocit, že plavete proti proudu. Vztah je sice náročnou disciplínou a musí se pěstovat, nicméně pokud jste potkala toho pravého, tak to nejen víte na sto procent, ale také pro vás vztah není tak obtížný. Skutečně jste někoho takového našla, gratulujeme, můžete se vdávat!

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
14. 11. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Goldwell Modelovací pasta na vlasy Stylesign Texture

Ideální pro jemné vlasy...

Testy kosmetiky: Vlasová | vydáno 27. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Ryby

28. 03. 2017 Horoskop Ryby

Partner tě velmi příjemně potěší, nejen, že ti hned ráno vysekne pochvalu, jak moc ti to sluší, ale ještě zajistí rom... Celý horoskop

Karta dne

Královna mečů
Jsi postavená před důležitou konfrontaci, do života ti přichází starší žena, která se nebojí nahlas říct svoji pravdu. Nepřemýšlí nad tím, jestli někoho zraní a bez ob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist