Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » Báječné a netradiční tipy, jak si užít Valentýna v páru i single

Báječné a netradiční tipy, jak si užít Valentýna v páru i single

Báječné a netradiční tipy, jak si užít Valentýna v páru i single

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lenka Zelnitiusová | vydáno 14. 02. 2014

Svátek zamilovaných je tady a vy nevíte, jak si jej co nejlépe užít spolu s partnerem? Přinášíme vám hrstku inspirativních nápadů, které vám obohatí tento den lásky. A pokud náhodou jste single, nevěšte hlavu a prožijte tento den úplně jinak a nejlépe tak, abyste se hýčkala nebo zažila skvělé dobrodružství.

Být single nemusí být vždy na škodu

V případě, že vám žádný muž nevplul do života, nevadí. Nestresujte se tím a užijte si den svatého Valentýna následovně.

Vyrazte s partou přátel na chalupu

Zarezervujte si stylovou roubenku nebo srub v horách či na Slovensku a vydejte se za zážitky, které budou s partou umocněné na druhou. Celé tři dny si zpestřete něčím, co vás nakopne. Projížďka na koních nebo výlet na tradiční farmu, kde se naučíte obstarat zvířata a příjemně se naladíte. Večer prožijte ve společnosti dobrého vína a společenských her. Salvy huronského smíchu vás budou provázet celým zbytkem dne. 

Rozmazlujte se – Zn: Bez výčitek

Pojměte tento den lásky za lásku k sobě samé a nechejte se hýčkat v salonu krásy či resortu wellness. Dopřejte si masáž lávovými kameny, čokoládový zábal nebo stimulaci zad a šíje za pomoci citrusového oleje. Vše můžete zakončit pobytem ve vířivce s vínkem a vaší sestrou, bývalou spolužačkou nebo maminkou.

Pomáhejte svému okolí a darujte radost

Udělejte prospěšnou výjimku a navštivte osamělé prarodiče, kteří budou vděční za vaši návštěvu. Zavzpomínejte s nimi na jejich životní osudy, obdarujte je drobnou maličkostí a zasmějte se od srdce. Buďte tady pro druhé a snažte se pomoci. Budete se cítit skvěle a plni lásky. 

Zábavný kvíz: Rozumíte řeči a zkratkám mladých?

Zábavný kvíz: Rozumíte řeči a zkratkám mladých?

Pokud máte doma puberťáka určitě víte, o čem mluvíme. Chcete si nenápadně přečíst, s kým a co si ...

Valentýn ve dvou, tedy prošpikován láskou

Vyhlédněte si vhodný most v blízkosti vašeho bydliště a obyčejný zámek s klíčkem, na který připíšete vaše a partnerovy iniciály, rok seznámení a samozřejmě připojíte srdíčko. Podle pověry musí být tyto malůvky vyobrazeny tak, aby vydržely napořád, jinak vaše láska skončí. Vsaďte proto na lihovku nebo to  za pomoci přítele vyryjte přímo do visacího zámku. Bohužel ne všechny mosty mohou být touto zámkovou technikou zdobeny, doporučujeme to předem zjistit. Náš postřeh: Ve Vranově nad Dyjí je již opravdu pozoruhodná sbírka lásky. 

Romantická projížďka v historickém kočáře nebo plavba parníkem

Vsaďte na projížďku v kočáře taženém párem běloušů a vraťte se v čase, kdy se pro lásku pořádaly souboje a pánové svým vyvoleným něžně líbali ručky v bělostných rukavičkách. Báječná je také plavba parníkem po řece či přehradě, a to nejlépe se zábavným programem a bohatým menu. 

Vznášející se láska: Vypusťte lampion vstříc k obloze

Vydejte se na procházku městem, jež se pomalu a jistě zahaluje do tmy, a především nezapomeňte na lampion s milostným vyznáním. Vypusťte jej k obloze a v objetí pozorujte, jak se vaše láska vznáší k sametově černé obloze, právě v tuto chvíli vyslovte přání, po kterém již dlouho toužíte. 

Jaký je váš plán na valentýnský večer? Slavíte svátek lásky nebo jej považujete za americký přežitek? Těšíme se na vaše reakce a všem přejeme krásného Valentýna, ať už v páru nebo single. 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
17. 02. 2014 glady ... (reakcí: 0)
15. 02. 2014 lucik21 ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

26. 02. 2017 Horoskop Rak

Odbýváš se nezdravou stravou, obědy řešíš fastfoody a večer nevíš, co bys snědla. Je jasné, že to začínáš pociťovat n... Celý horoskop

Karta dne

Paže pentaklu
Dnes můžeš očekávat příjemný a radostný den plný příznivých zpráv a nových příležitostí. Může se stát, že na ulici potkáš kamarádku, která ti sdělí skvělou informaci o...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Módní policie

TOPlist