Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 7 zaručených způsobů jak zazdít dobrý sex

7 zaručených způsobů jak zazdít dobrý sex

7 zaručených způsobů jak zazdít dobrý sex

Magazín: Sex a vztahy | autor: Petra M. | vydáno 07. 11. 2012

Toužíte po dokonalém vztahu naplněném tím nejúžasnějším milováním? Chcete prožívat vášnivý sex i náhodné románky na jednu noc bez trapasů? Pak pro vás máme sedm zaručených rad, jak toho dosáhnout...

1. Hltání romantických filmů
Ano, všichni ti herci v dokonale padnoucích oblecích mluví jako ze žurnálu a stejně tak se i chovají, při prvním milování neztratí glanc ani jistotu a s kulisou podmanivé hudby úžasně svedou svou partnerku. Realita bývá poněkud jinačí. Namísto sladkobolné hudby se po celém domě ozývá sousedovic vrtačka, váš partner se nemůže vypořádat se zapínáním podprsenky, a když má dojít k věci, zazvoní vám v kapse mobil.  A proto: buďte realistka!

2. Nepřipravenost
I na první rande buďte dokonale připravená. Nikdy nevíte, co se může stát.  S neoholenýma nohama, oloupaným lakem na nehtech a odrbaným spodním prádlem se nebudete cítit sexy ani tak vypadat a co teprve, když se probudíte ráno po prohýřené noci, aniž byste si události předchozího večera pamatovala.  Zapomeňte na elastické prádlo a vycpávky do podprsenky a vaše heslo je: vždy připravena!

3. Špatná volba místa činu
Zapomeňte na vzrušování řidiče při jízdě. I když to ve filmech vypadá tak úžasně jednoduše, je-li vám život milý, raději zajeďte na odlehlou lesní cestu. Přepadla vás chuť na milování uprostřed přírody? Proč ne! Ovšem pozorně se rozhlédněte. Z opuštěné cesty, na které jste, se může během chvilky a zpravidla přesně v době, kdy přicházíte k vrcholu, objevit parta puberťáků hledající soukromí, nebo postarší pár venčící psa. Vhodné není ani jakékoliv pole, zvlášť není-li sklizená úroda.

4. Špatná volba jídelníčku
Co k tomu dodat? Snad jen luštěniny, zelí ani cibule nejsou nejvhodnější potraviny pro blížící se rande.

5. Zapomeňte na negativismus
Humor by měl být vaším nejvěrnějším společníkem, protože trapasy nechodí po horách, ale po našich ložnicích. A tak buďte připravená na nejhorší. Na to, že u vášnivé milostné předehry s vámi spadne postel, ve chvíli nejsilnějšího orgasmu za posledních několik let se u vaší postele zjeví tříletý synek s neukojitelnou žízní a ve finále vašemu partnerovi vypadne z pusy žvýkačka a málem vás s ní udusí.

6. Mějte pamatováka
Asi nic neodradí a nezkazí požitek z milování tak jako, když se v nejlepším přeřeknete a namísto Petra chválíte Karla.

7. Pozor na pomůcky
Pomůcky mohou být skvělým doplňkem a pomocníkem při milostné předehře, ale také strůjcem malých katastrof. I když vám přijde geniální polít partnera horkou čokoládou na nejintimnějším místě, on to za tak úžasný plán brát nebude a vy budete mít na pár týdnů s milováním utrum. Možná navždy. U šlehačky si prohlédněte datum spotřeby a klíčky od pout uložte na bezpečné místo, které si hlavně dobře pamatujte!

Zkazit dobré milování se vám povede i hádkou kvůli dětem, myšlením na to, co vás zase zítra čeká v práci, či co máte uvařit, zaručený je prasklý kondom s následným nočním během městem po otevřených lékárnách a přemlouváním lékárnic, aby vám prodaly malý zázrak jménem Postinor. Ať už se vám povede zkazit milování jakkoliv, berte to s humorem. Jen tak to můžete ve zdraví přežít.:-)

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
22. 11. 2012 priserkajd Sobota večer (reakcí: 0)
08. 11. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
07. 11. 2012 Lydia001 Milování (reakcí: 1)
07. 11. 2012 Grei pěkné (reakcí: 0)
07. 11. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
07. 11. 2012 pepina . (reakcí: 1)
07. 11. 2012 lidka2 pěkný článek, (reakcí: 0)
07. 11. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
07. 11. 2012 88pacicka88 Trapas (reakcí: 0)
07. 11. 2012 Bobina1 - (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Lev

22. 03. 2017 Horoskop Lev

Doteď jsi všechno řešila v poklidu a bez valného zájmu, nyní přichází čas si pořádně dupnout a prosadit také své zájm... Celý horoskop

Karta dne

Velekněz
Teď jsi právě ve stádiu, kdy si velmi dobře uvědomuješ, že je zapotřebí udělat nutné životní změny. Pochopila jsi, že vzorce navyklého chování byly jen staré minulostn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist