Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 7 základních pravidel vztahu se ženatým mužem

7 základních pravidel vztahu se ženatým mužem

7 základních pravidel vztahu se ženatým mužem

Magazín: Sex a vztahy | autor: Redakce | vydáno 08. 01. 2016

Nejrozumnější pravidlo zní: okroužkované nebrat! Ale přiznejme si realitu. Rozum a láska nejdou dohromady. I když si stokrát říkáš, že tobě se to stát nemůže, najednou se zblázníš a nehledíš napravo nalevo. Jak takovým vztahem proplout se zachováním důstojnosti a bez úhon? Tady máš 7 základních pravidel...

1. Drž jazyk za zuby

Mimomanželský vztah by měl zůstat tajemstvím dvou osob. Pokud se nemůžeš ovládnout a potřebuješ se nutně někomu svěřit, vyber si nejlépe kamarádku, která dotyčného ani jeho manželku nezná. Snaž se zachovat naprostou diskrétnost a usilovat o to, aby se o vašem románku nedozvěděl nikdo z okolí jeho rodiny.

2. Jeho manželka má přednost

Bohužel, je to tak. Ačkoli je do tebe zjevně zamilovaný a vypráví ti, jak mu to doma se ženou neklape, přeci jen za ní nakonec vždycky přikluše, kdykoli ho zavolá. Nebuď proto naštvaná, že kvůli jejím rozmarům zrušil vaši schůzku. Jeho žena přeci o vás nic netuší a má plné právo po něm požadovat, aby tu byl jen pro ni.

3. Stojíš mimo jeho život

Jako milenka ženatého muže nemáš jednoduché postavení. Nemůžeš se sblížit s jeho příbuznými a kamarády, nemůžeš s ním vyrážet do společnosti, váš vztah se v podstatě odehrává v zákulisí všeho běžného dění. Musíš se smířit s tím, že tě ze svého života vyčleňuje a hledá u tebe jen porozumění, romantiku a sex.

 

4. Nežárli na jeho ženu

Nedá se nic dělat, musíš skousnout představu, že se miluje i s ní. Může ti třeba tvrdit, že ho manželka vůbec nevzrušuje a že při vykonávání manželských povinností myslí na tebe, ale ten fakt se tím nesmaže: souloží i s jejím tělem. A ty se s tím musíš smířit už ve chvíli, kdy do toho vztahu jdeš.

5. Nepředhazuj téma rozvod

Stěžuje si, jak je jeho žena hrozná, jak se od svatby změnila, jak o sebe nedbá a pořád ho kritizuje, až se ti dere na jazyk otázka: Tak proč se s ní nerozvedeš a nezačneš žít se mnou? Spolkni ji. Takové řešení manželských neshod musí napadnout jeho samého a pokud s tím nepřijde sám od sebe, pak má asi důvod, proč v manželství setrvat.

6. Zapomeň na sexy smsky a maily

Nemůžeš mu volat, nemůžeš mu posílat smyslné smsky ani emaily. Manželka nebo kdokoli jiný z jeho rodiny může mít přístup k jeho telefonu i mailové schránce. V rámci zachování naprosté diskrétnosti musíš čekat, až si najde chvíli bezpečného soukromí a zavolá nebo napíše sám.

7. Udělal to manželce, udělá to možná i tobě

Rozhodl se odejít od své partnerky a být s tebou? Vyhráno rozhodně nemáš. Kde máš ale zaručeno, že ho po čase neomrzíš a nevyhlédne si novou kost? Pokud byl jednou schopen rozbít rodinu kvůli jiné ženě, bude to schopen udělat i příště. Historie se opakuje a charakter hned tak nezměníš.

A co ty a ženáči? Už jsi to zkusila, nebo je pro tebe zadaný muž tabu?

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (8)

Datum Autor Nadpis
10. 03. 2016 Fany láska (reakcí: 1)
25. 01. 2016 Gigolo Gigolo (reakcí: 0)
13. 01. 2016 Ďobina Kdyby blbost lítala,tak by někteří pisálci asi odlítli (reakcí: 0)
09. 01. 2016 sumka55 Pravidla (reakcí: 0)
09. 01. 2016 AlexandraAlexis ... (reakcí: 7)
09. 01. 2016 A ... (reakcí: 0)
08. 01. 2016 Peta má to výhody (reakcí: 0)
08. 01. 2016 glady .... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

24. 03. 2017 Horoskop Panna

Strach tě jen zbytečně odvádí od příznivého řešení. Zastav se na chvíli a zeptej se, čeho se vlastně tolik bojíš? Nev... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist