Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 6 znamení, že je váš partner připravený na miminko

6 znamení, že je váš partner připravený na miminko

6 znamení, že je váš partner připravený na miminko

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 17. 04. 2014

Biologické hodiny spustily alarm? Sama máte chuť stát se matkou? Dobře, ale na tohle musí být (aspoň většinou) dva. Otestujte si, jestli je partner na miminko připravený! Máme pro vás několik znaků, které odhalí, jestli vedle sebe máte nevyzrálého puberťáka nebo naopak kandidáta na skvělého tatínka!

Rodičovství je jednou z nejnáročnějších životních úloh a etap. Chcete se do ní pustit? Výborně! Dřív než začnete s neskrývanou radostí nakupovat dudlíky a shánět kočárek, musíte mít opravdu jistotu, že k tak důležitému kroku máte toho správného partnera. Jak na to? Máte dvě možnosti. Buď se ho zeptáte bez obalu a přímo, nebo vám k odhalení pravdy pomůže následujících 6 znaků! I bez ptaní zjistíte pravdu!

1. Rozplývá se

S radostí a upřímným zájmem vám ukazuje roztomilé děti s rodiči v obchodě, kavárně i parku, kam spolu chodíte na procházky. Používá věty jako: „Jé, podívej, to je ale krásné miminko a jak je roztomile oblečené! Až já jednou budu táta, koupím mu takové tenisky, o kterých se mi zdálo jako klukovi.“ 

2. Je obětavý

Když jste nemocná, pomáhá vám, jak to jen jde. Vaří polévku, i když víte, jak na tom je s kuchařskými dovednostmi. Nařizuje si upomínky v mobilu, aby vám včas podal dávku antibiotik - i v noci. Nedělá mu problém uklidit po vás koupelnu, kam pozdě doběhnete s otravou z jídla. Zkrátka z ničeho nedělá vědu a starat se o druhé mu nečiní potíže.

3. Nezříká se odpovědnosti 

Pokud jste si nejdřív pořídili domácího mazlíčka, bez výčitek na sebe vezme polovinu odpovědnosti, takže po něm uklízí, neremcá, když má dojet na veterinu a už vůbec neprotahuje obličej, pokud jde o venčení. Navíc mu nemusíte připomínat, aby psa v době vaší nepřítomnosti nakrmil. Bere to jako samozřejmost. 

Obezita u dětí. Dá se jí vyvarovat? Ano!

Obezita u dětí. Dá se jí vyvarovat? Ano!

"Jé ten krásně papá, jé ten je krásně baculatý, a neboj on to určitě vyběhá." Také to často slých...

4. Působí jako hodný strejda 

Kdo se dětí neštítí, má je rád. Z toho můžete vycházet. Ten váš poklad si bez problémů pochová synovce, neteř nebo děti svých přátel třeba na rodinných oslavách? Občas ho přistihnete, jak na ty malé andílky šišlá, nebo jim říká nějakou dětskou říkanku? Bude z něj nadšený tatínek-čekatel, který se nezalekne pozitivního těhotenského testu.

5. Myslí na budoucnost 

Jednoho dne přijde s úsporným plánem v rodinném rozpočtu, aby zbyla nějaká finanční rezerva, třeba na přestavbu bydlení, nebo koupi většího a bezpečnějšího auta. Co kdyby to náhodou bylo potřeba, že? Muž, který má zadní vrátka a myslí na budoucnost, počítá tak nějak se vším. I s nákupem kočárku.  

6. Děti bere jako součást života

Malý, velký, jaký je v tom rozdíl? Když v diáři svého partnera najdete poznámku o narozeninách nějakého dítěte v jeho okolí, je z poloviny vyhráno, neboť tenhle muž myslí nejen na dospělé, ale i na děti, které pro něj mají stejnou hodnotu a důležitost. S takovým se nemusíte bát ničeho. 

Tak co, milé dámy? Už jste moudřejší? Objevují se tyto znaky v chování vašeho partnera? Pak vám můžeme jen gratulovat a ujistit vás, že je opravdu připravený na to, aby se stal rodičem na plný úvazek! 

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
05. 08. 2014 Liba Snaha o miminko (reakcí: 1)
18. 04. 2014 lucik21 ... (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Bruno Banani No Limits Woman - EDT

Květinově-ovocná rozkoš

Testy kosmetiky: Parfumerie | vydáno 21. 10. 2016

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

21. 10. 2016 Horoskop Panna

Pracovní porada se zvrhne v pořádnou hádku, ve které se budete všichni navzájem obviňovat. I když někdo ukáže prstem ... Celý horoskop

Karta dne

Vůz
Máš velkou šanci na úspěch! Blíží se k tobě změna, na kterou tak dlouho a netrpělivě čekáš. Jakmile učiníš první vstřícný krok vpřed, všechno se dá do pohybu a ty pevn...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Svatební tradice, rozvody i soutěž aneb N...

Svatba - není snad ženy, která by se na ten jedinečný den v životě netěšila. Nevím, jak jsi to měla ty, ale my s kama...

Celý článek

Módní policie

TOPlist