Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 6 znaků otravné kamarádky. S touhle na dovolenou fakt nejezdi!

6 znaků otravné kamarádky. S touhle na dovolenou fakt nejezdi!

6 znaků otravné kamarádky. S touhle na dovolenou fakt nejezdi!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 01. 07. 2016

Chceš letos poprvé vyrazit na dovču s kámoškou a toho svého nechat doma? Logicky přemýšlíš, na kterou ze svého okolí se obrátíš s tak lákavou nabídkou. Usnadníme ti rozhodnutí! Vynech tu, která dělá těchto šest věcí. Jinak budeš litovat!

Není kamarádka jako kamarádka. Je nebe a dudy chodit s nějakou jen na kafíčka, nebo s ní být několik dní v jednom pokoji! Se kterou vyrazit k moři, aby ti z ní už třetí den pobytu dočista nehráblo? S parťačkou, která se vyznačuje tímhle, nesedej ani do MHD. Natož do letadla!

1. Sbírka vlivných přátel

Jako jo, máš ji sice ráda, ale už tě nebaví věčně poslouchat, jakou VIP zná a s kým se tuhle potkala na večírku. Koho by taky něco takového bralo! Jestli ze sebe zvučná jména sype i při rozhovoru na téma globální oteplování, z toho nic dobrého nekouká. Tahle holka je zahleděná do sebe a potřebuje posluchače, který bude užasle poslouchat její příběhy. Že to nechceš být zrovna ty?

2. Mobilní mánie

Jdete na oběd a hned jak vám číšník donese jídlo, vytáhne z kabelky telefon a „blejská“ salát s tuňákem jako o život. Ani tahle spolucestovatelka nebude šťastná volba. Sice by ti výlet patřičně zdokumentovala, ale ne vždycky se to hodí. Bude tě fotit u všeho a vesele tě označovat na Facebooku. Chceš snad, aby tví přátelé „lajkovali“ na síti veselou momentku, jak ti vlna sundala vršek od plavek? To se klidně může stát!

Mimochodem, některé fotky z letních radovánek by vážně veřejnost spatřit neměla. Podívej se na video a pobav se, tam je takových brutalit hned 40!

3. Průhledné podceňování

Bezpečně znáš její oblíbenou větu: „Držím teď strašně přísnou dietu, já vím, jsem blázen.“ Co tím ve skutečnosti sleduje? To je lehké jako facka. Kočka chce slyšet, jak je šikovná a potřebuje se ujistit, že ji budeš za všech okolností obdivovat. Prostě si na tobě ladí sebevědomí, nic víc. Chceš na sebe vzít úlohu takového blbečka a místo plavání jí vysvětlovat, že nízkotučné latté nadváhu fakt nezpůsobí?

4. Klevety jako hobby

Holky prostě občas drbou, na tom není nic moc špatného. Jenže jedna věc je řešit nový účes kolegyně a druhá šířit klepy za účelem někoho vědomě poškodit. To se prostě nedělá! Libuje si v tomhle tvoje kamarádka? Od ní ruce pryč. Příští téma debat u kafe totiž můžeš být ty, ani nemrkneš! A poslouchat týden na pláži kdo, s kým, za kolik a kdy – taky nic moc relax. Šla by ti z toho hlava kolem!

5. Neschopnost poslouchat

Chceš se s ní podělit o své pocity a ona, ta potvora, pořád s někým vypisuje esemesky, a třikrát se tě zeptá, co jsi říkala? Taky špatně. Očividně ji vůbec nezajímáš. To potvrzuje i fakt, že hned jak odhodí mobil, rozpovídá se o problémech se svým klukem. Tohle by nebyl vysněný výlet za sluncem, ale boží trest.

6. Záliba v zrcadle

Když se někdo moc koume, i to dokáže pěkně otrávit. Slečna se tě neustále vyptává, jestli v těch plavkách není tlustá, nebo si nemá vzít ty druhé šaty. Na pěst! Jsi snad stylista nějaké celebrity? Věř, že s ní bys dovolenou nestrávila u vody, ale u skříně nebo v koupelně. To nebrat!

Jó, když si chceš prázdniny užít na maximum, musíš důkladně zvážit, koho vzít s sebou! Co na to naše čtenářky? Kdo zažil peklo na zemi místo odpočinku?

Už nikdy!

Já mám jednu kámošku, kterou znám už roky. Je trochu přecitlivělá a to je občas děs,“ povídá pětadvacetiletá Jana. „Loni jsem ji vytáhla do Itálie, byla po rozchodu s přítelem a taky to podle toho vypadalo,“ říká naštvaně. „Celou dobu byla zavřená na pokoji a brečela. Když už jsem to nemohla poslouchat a šla na pláž, obvinila mě, že s ní nesoucítím,“ končí s tím, že příště pojede raději sama!

Horor ve třech

„Můj zážitek s kámoškou na dovče? Síla,“ směje se třiadvacetiletá Klára. „Přijely jsme sice spolu, ale moc času pohromadě jsme teda netrávily, respektive skoro žádný,“ popisuje. „Ona se tam seznámila s nějakým týpkem, byl to plavčík. Mě úplně zazdila a deset dní byla s ním, nonstop,“ dodává rozhořčeně.

Souhra povah

„Já si teda prázdniny s kamarádkou nemůžu vynachválit,“ usmívá se třicetiletá Jolana. „Asi to dělá fakt, že jsme obě úplně stejný,“ přemýšlí nahlas. „Vždycky si vezeme spoustu knížek a pak o nich debatujeme. Máme rády klid a na nějaký flirtíky a noční život nás moc neužije,“ vysvětluje.

A co ty, chystáš se letos někam se svou holčičí spřízněnou duší? Jaká byla vůbec nejhorší dovolená s kámoškou, kterou jsi kdy zažila? Poděl se s námi o své zážitky, budeme se moc těšit na příspěvky!

Foto: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (3)

Datum Autor Nadpis
07. 07. 2016 glady .. (reakcí: 0)
02. 07. 2016 Viky17 - (reakcí: 0)
01. 07. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Panna

25. 03. 2017 Horoskop Panna

Seminář nebo školení, na které tě šéf posílá a kam se ti vůbec nechce, určitě neodmítej. Jinak po něm skočí aktivní k... Celý horoskop

Karta dne

Paže pohárů
Někdo ve tvém okolí ti v pravý čas podá pomocnou ruku, stačí ji přijmout a dovolit, aby tě zachránil od strachu a pocitů viny. Blíží se k tobě nová láska nebo probuzen...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist