Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 6 zaručených způsobů, jak sbalit každého chlapa

6 zaručených způsobů, jak sbalit každého chlapa

6 zaručených způsobů, jak sbalit každého chlapa

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 30. 05. 2014

Že mají výhradně krásné ženy větší šanci získat každého, kdo se jim zamane? Omyl! Tajemství úspěchu totiž spočívá i v něčem jiném než pouze v přitažlivém exteriéru...

A sice ve velmi jednoduché rovnici. Pokud máte ráda sex a lidi, pravděpodobně vás vaše okolí považuje za atraktivní, či chcete-li sexy. Samozřejmě to trochu investovat do zevnějšku chce. Co si budeme namlouvat, muži i ženy nejprve volí očima. Každý v sobě máme zabudovaný jakýsi sexuální radar a ten nejprve spolehlivě vybere toho nejatraktivnějšího člověka z davu. Jenže pak přijdou na řadu i jiné disciplíny, kterých je přesně šest, a tady už krása nehraje žádnou roli. A kterých šest nelehkých úkolů musí být splněno, aby si vás vybral?

Buďte nadšená

Entuziasmus je nakažlivý. A tak zpravidla opětujete úsměv někomu, kdo se na vás úsměje a působí dojmem, že je plný života. A není důležité ani téma hovoru. Dívka, které monotónně hovoří o svých postelových eskapádách zapůsobí méně než ta, která s živou gestikulací a nadšením vypráví například o barvě na vlasy.

Udělejte to tak, aby byl jediný

Představte si, že jste v baru, kde je plno celebrit. Orlando Bloom právě vstoupil do místnosti, a přesto že si Kryštof Hádek u protějšího stolu právě svlékl košili, a číšník vám přinesl účet, na němž se za dvojkou krčí tři nuly, vy máte oči jen a jen pro Orlanda. Vyhrává vždy ten, který se dívá zpříma do očí, opravdu naslouchá, říká vám jménem a soustředí se na to, co říkáte.

Buďte hrdá na to, jaká jste

Člověk, který se nebojí vyjádřit názor, ačkoliv je jasné, že si myslí něco jiného než okolí, je možná lidmi vnímán jako tvrdohlavý, hádavý či dokonce nezdvořilý, ale nikdy není za nudného patrona. Takže si stojte za svým a věřte v sebe sama. Protože my všichni přeci uctíváme lidi, kteří se nebojí zvednout hlavu a bojovat za dobrou věc.

Jak zvládáte stres? Zábavný testík vám to prozradí

Jak zvládáte stres? Zábavný testík vám to prozradí

Jak zvládáte stresy a běžné stresíky? Dokážete je od sebe rozlišit? Máte proti nim vybudovaný svů...

Nebojte se dotyků

Nikdy nepodceňujte lehké dotyky. Člověk, který vám položí ruku na rameno, když je vám ouvej, nebo vám na ně upřímně poklepe, když se vám něco povede, dělá jednoduchá, ale vřelá gesta, která (samozřejmě jen v případě, že se nepřeženou) působí navíc sexy. Nezapomínejte se decentně dotýkat také sama sebe. Ani nevíte, co s muži může udělat třeba takové lehké schoulení, když je vám zima, nebo ruka ve vlasech. Pokud neumíte dávat najevo vaše pocity, okolí vás bude považovat za upjatou a chladnou. A to přece nechcete.

Mějte ráda své tělo, naučte se ho ukázat

Čím více budete spokojená se svým tělem, tím více vás budou ostatní považovat za atraktivní. Pokud budete sedět se zkříženýma rukama a polštářem před sebou, budete vysílat signál: „Jsem tlustá a stydím se za to.“ To žena, která vypne hruď, stáhne ramena a ležérně se opírá, budí zcela opačný dojem.

Nebuďte sebou posedlá

Určitě není příjemné zjistit, že máte rozmazané stíny a skrvnu od červeného vína na šatech, nicméně nadměrné sebekontrolování a dívání se do zrcadla odrazuje ještě daleko více. A navíc je look léžérní, tzv „jako kdyby vstala z postele“ trendy!

Foto: profimedia.cz 

Další články z rubriky

Komentáře (2)

Datum Autor Nadpis
26. 07. 2014 xxkouckaxx x (reakcí: 0)
31. 05. 2014 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

23. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Dnes se ti dostane ocenění za dobře vykonanou práci, neboj se přijímat chválu od svých kolegů i vedení. Můžeš být na ... Celý horoskop

Karta dne

Síla
Přichází období, kdy s velmi jasnou přesností víš, jak využít svoji vnitřní sílu a ženskou energii k získání všeho, oč jsi až doposud bez úspěchu usilovala. Když spojí...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist