Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 6 zaručených rad od vyhlášené dohazovačky, jak sbalit milionáře

6 zaručených rad od vyhlášené dohazovačky, jak sbalit milionáře

6 zaručených rad od vyhlášené dohazovačky, jak sbalit milionáře

Magazín: Sex a vztahy | autor: Marta Dostoupilová | vydáno 20. 03. 2015

Našla lásku parťákům prince Charlese v pólu, Shakespearovským hercům i hollywoodským celebritám. Lady Lara Asprey je prostě... Jak jen to říci? Profesionální dohazovačkou? Nezní to příliš vznešeně, nicméně její povolání to vystihuje celkem přesně.

Lara, která pracuje pro elitní seznamovací agenturu, v kapse třímá data o nejurozenějších starých mládencích Londýna a nyní se hodlá obrátit i na švýcarské boháče. Stačí jen málo. Zaujmout alespoň jednoho z nich – a můžete mít pohádkový život. Ale jak? I s tím Lara dokáže poradit.

1. Nebuďte netykavka

I u nás stále mírně převládá názor, že to musí být muž, kdo ženu osloví jako první. Milionáři a aristokraté bývají dost často prostě příliš zdvořilí na to, aby začali s ženou flirtovat. Je zapotřebí vyvinout trochu iniciativy, ale opatrně, abyste jej nevyplašila. Využijte řeč těla: vaše obočí, hrajte si nenápadně s vlasy.

2. Chce to vtip

Vznešení lidé mají vybrané způsoby, jsou velmi vzdělaní a konverzaci, a často i rande, hodnotí podle toho, kolikrát se během ní zasmáli.

3. Sexy ne, elegantní ano

Možná máte více předností a chcete je ukázat všechny najednou. To je ale chyba! Dejte přednost eleganci a prostě se oblékněte o něco lépe než na běžnou schůzku. Chce to také pečlivě doladit detaily, zvolit vhodnou kombinaci barev, dobrou, kvalitní kabelku a hezkou šálu.

4. Snažte se být sečtělá

Nemusíte se ho hned ptát na jeho názor na současnou poezii, spíše jde o to, abyste měla přehled o tom, co se aktuálně děje. Takže si minimálně přečtěte noviny.

Super triky k dokonalému líčení: Konečně odhaleny!

Super triky k dokonalému líčení: Konečně odhaleny!

Neustále se sama sebe ptáte, jak je možné, že ostatní ženy, vypadají dokonale, líčení jim vydrží ...

5. Neplaťte

Alespoň ne na první třech schůzkách. Že zaplatí, bere jako svou společenskou povinnost. Vy samozřejmě můžete zaplatit drink na baru, ale pokud vás pozval na večeři, je jasné, že zaplatí za oba.

6. Celebrita? Buďte diskrétní

Pokud jste snad náhodou narazila na celebritu, která si s vámi chce dát schůzku, počítejte s tím, že místo vybere výhradně on – potřebuje totiž diskrétní podnik, kde nebude tolik na očích. Také nepředstírejte, že ho neznáte, nebo naopak – neptejte se příliš horlivě. Prostě k němu přistupujte jako k „normální“ osobě.

Ženy, které sbalily miliardáře

Irina Abramovičová (dříve Malandinová), bývalá letuška Aeroflotu, ví, jak zapůsobit na bohaté muže, a proto nesbalila milionáře, ale rovnou miliardáře. Nejbohatší Rus, Roman Abramovič, se s ní sice v roce 2007, po šestnácti letech manželství, rozvedl, nicméně neodešla s prázdnou, po rozvodu získala v přepočtu zhruba 6 miliard Kč.

Slavica Ecclestonová (dříve Radićová), bývalá chorvatská modelka sice neuměla ani slovo anglicky, nicméně o 28 let staršího a o 29 cm menšího budoucího chotě, miliardáře a šéfa Formule 1 Bernieho Ecclestona zjevně zaujala zřejmě svou řečí těla. Rozvedli se v roce 2009 po 23 letech manželství, Slavica si přišla na 24,8 miliard Kč.

Renáta Kellnerová

Odpovídala na inzerát s nabídkou práce a majitele firmy doslova okouzlila. A nebyl jím nikdo jiný než nyní 160. nejbohatší muž planety Petr Kellner.

Foto: Thinkstockphotos.com 

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
22. 03. 2015 Dominika ... (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Nivea Pečující olej do koupele Beauty Oil

Dopřejte si péči jako v lázních u vás doma!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 23. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

24. 02. 2017 Horoskop Rak

Ve svém okolí objevíš místo, o kterém jsi dosud neměla ani tušení. Najdeš tam nejen spřízněnou duši, ale také novou p... Celý horoskop

Karta dne

Věž
Těžký a náročný den můžeš využít ve svůj prospěch. Může se stát, že se s velkou rychlostí zhroutí něco, co ti již dlouho nesloužilo. Je to nutné ke tvému vývoji, nebra...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist