Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 6 zabijáků ložnicové erotiky

6 zabijáků ložnicové erotiky

6 zabijáků ložnicové erotiky

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Elen | vydáno 28. 02. 2011

Existují jistě věci, které naprosto sráží každý náznak erotiky v ložnici. Pokud chcete zažít extra sexy večer (a noc) ve dvou, tyto doplňky ukryjte do skříně nebo je rovnou vyhoďte. Pro jistotu.

Rotoped a jiné mučící nástroje
Co si budeme povídat, na každou z nás to občas přijde - neutuchající touha po rotopedu, běhacím pásu či jiných sportovních mučidlech. Plny odhodlání začít nový, zdravější život, umístíme zařízení většinou do ložnice, aby nás motivovalo ke každovečernímu cvičení. No a jak to končívá? Většinou jako věšák na všechno možné. Kromě zmuchlaného trička, které jste poprvé a naposledy propotili v den, kdy jste si přístroj přitáhli domů, můžete na rotopedech mnohdy najít i misku s ohryzky a zbytky jídla, nebo v horším případě i použité spodní prádlo, kterému se nechce odejít do pračky. Takové, rádoby cvičební náčiní je pro každého chlapa odstrašující. Řekne si: " A jéje, zas jedna, co je posedlá cvičením a navíc bordelářka…"  - a takovou vizitkou si přece reputaci kazit nebudete?!

Srdíčkový ovladač
Budovat si v ložnici hi-tech centrum již samo o sobě není dobrý nápad. Nejen podle feng shui, ale i podle lékařů. Veškerý "elektronický smog" (v podobě vlnění a proudů, kterým tak úplně nerozuím, ale prý je to nebezpečné) vám nedovolí kvalitně se vyspat. Nemluvě o negativním dopadu na váš sexuální život. Vždyť jak se asi zatváří váš "nový objev", když budete během sexu koutkem oka sledovat "pošvidrávat" po volbě Americké Superstar?! Proto žádné dálkové ovladače na nočním stolku a už vůbec ne ty ve tvaru srdce, jež vypadají jako vytažené z Barbie domečku.

Nepřehlédněte - velká fotogalerie ložnic

ložnice inspirace fotogalerieNevhodná galerie
Všichni máme rádi své rodiče, ale proč si jejich obří svatební fotografii v oválném rámu cpát nad postel? Podobně je tomu i v případě fotografií svých "ex" - jestli potřebujete mít doma "válečné trofeje", tak ale počítejte s tím, že vaše "nová oběť" pro tuto podivnou úchylku asi nebude mít pochopení.

Plyšákov
Všechny milujeme plyšáky a růžovou…A ne, že ne!:-) Jenomže když to u vás doma bude vypadat, jako by obyvatelé Plyšové Planety uspořádaly invazi a vzali ztečí vaši ložnici, jakýkoliv roztoužený, příchozí muž si zřejmě bude ťukat na čelo. Nikomu nevadí pár medvědů a chlupatý polštář, ale zkrátka pamatujte, že čeho je moc, toho je příliš!

Zamořeno Channelem
Vůně umí být svůdná, omamná, líbezná, ale co si budeme líčit, taky pěkně otravná. Dejte si pozor  a myslete na to až budete "čechrat hnízdečko lásky" a v plném očekávání sáhnete po lahvičce s parfémem. Pokud dotyčného pana X, kterého čekáte nechcete udusit nebo přiotrávit palčivou a přeslazenou vůní, stříkněte do prostoru vůni jen velmi, velmi decentně.

A závěrem jedna perlička z vlastní zkušenosti : Vycpané zvěrstvo
Moje kamarádka Radka si našla nového pana dokonalého.Po nějaké době se rozhodla, že ho pozve k sobě domů a připraví mu noc plnou vášně, jakou ještě nikdy nezažil. Tenkrát bydlela Radka ještě u své tety, která se profesionálně zabývala taxidermií - tedy vycpáváním zvířat. Nutno podotknout, že se u Radčiny tety vyvinula jakási profesionální deformace, takže vycpávala všechno, co jí přišlo pod ruku a neuteklo. Krutý osud vycpané (nechutné) "dekorace" potkal i všechny domácí mazlíčky, kteří skonali - no a skončili na skříních či komodách.

Rádi teta vždycky říkala: "Takhle tu s námi budou už nafurt Ráďo!" (svérázná paní) No, zbytek je vám už asi jasný. Radka i její nový přítel se do tetina  obydlí dopotáceli oba poměrně pod vlivem, takže vášnivá noc se proměnila rázem v tupý pád na postel a okamžité chrápání. O několik hodin později vzbudilo alkoholem páchnoucího chlapíka nutkání, dojít si na toaletu. V tom se do tmy ozval neuvěřitelný řev. Když Rádi nový sameček procitl a zjistil že se na něj ze tmy šklebí asi dvacítka ztuhlých zvířat, zapomněl kde je, proč tam je i co to vlastně chtěl a téměř nahý proskočil ve strachu oknem ven a zmizel ve tmě. Z toho plyne ponaučení - žádná vycpaná zvířata v ložnici!!!

Další články z rubriky

Komentáře (22)

Datum Autor Nadpis
10. 09. 2011 Nomi Vycpané zvěrstvo (reakcí: 0)
26. 08. 2011 goldie ... (reakcí: 0)
08. 08. 2011 Zuzana2403 6 zabijáků ložnicové erotiky (reakcí: 0)
08. 07. 2011 helenadon mobil (reakcí: 0)
23. 04. 2011 niki1510 :) (reakcí: 0)
04. 04. 2011 brinoksa ... (reakcí: 0)
22. 03. 2011 vladkak posledni odstavec je fest uchylny (reakcí: 0)
14. 03. 2011 christine123 zvierata (reakcí: 0)
13. 03. 2011 Anya Velmi povedeny clanek ... (reakcí: 0)
10. 03. 2011 lenickaa :-) (reakcí: 0)
07. 03. 2011 xxkouckaxx + (reakcí: 0)
03. 03. 2011 magic11 - (reakcí: 1)
02. 03. 2011 marpa . (reakcí: 0)
01. 03. 2011 Hoja vycpaná zvířátka (reakcí: 0)
28. 02. 2011 katka01 My (reakcí: 1)
28. 02. 2011 Karunka - (reakcí: 1)
28. 02. 2011 evhu 6 zabijáků ložnicové erotiky (reakcí: 1)
28. 02. 2011 hoooli * (reakcí: 1)
28. 02. 2011 niccina vycpaná zvířátka (reakcí: 1)
28. 02. 2011 pegonela Děkuji za radu, (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Adidas Osvěžující sprej do bot Shoe Refresh

Pro pocit čistoty a svěžesti po celý den!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 27. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Váhy

28. 02. 2017 Horoskop Váhy

V práci všechno šlape podle tvých představ, uvědomíš si, že jsi nepostradatelnou součástí pracovního týmu. Dnes dokáž... Celý horoskop

Karta dne

Svět
Máš příležitost zakončit složité životní období, dokončit karmické záležitosti a osvobodit se tak od svazujících vzorců minulosti. Dnes můžeš mít velmi šťastný a rados...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Módní policie

TOPlist