Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 6 věcí, na které se muži neradi ptají žen. Bojí se totiž odpovědi!

6 věcí, na které se muži neradi ptají žen. Bojí se totiž odpovědi!

6 věcí, na které se muži neradi ptají žen. Bojí se totiž odpovědi!

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 18. 04. 2016

Že muži jsou nebojácní tvorové, kteří jdou do všeho po hlavě? Kdeže! Když jde o šest otázek směrem k jejich partnerkám, mají pěkně nahnáno. Proto k nim zatraceně dlouho sbírají odvahu! Uhádneš, které to jsou?

Jsou jistá témata k rozhovoru, která s nadsázkou můžeme nazvat jako Pandořinou skříňkou vztahu. Když se v nich muži začnou šťourat, může to skončit hotovou katastrofou! Víme o šesti otázkách, na které se tě časem zeptá i ten tvůj. Než to na tebe vybalí, připrav si odpovědi. Tohle tě čeká a nemine!

1. Počet sexuálních partnerů

Jó, pánové jsou ješitové každým coulem. Nejraději by byli, kdyby jejich vyvolená byla ještě nepolíbená! Pokud jde o počet milenců, kteří ti zahřívali postel ještě před ním, děsí se ho jako čert kříže. Co kdyby to náhodou překročilo desítku? Mimochodem, podle jednoho průzkumu mají Češky za život průměrně sedm milenců. To jen abys věděla, jak moc je třeba snižovat. No co? Pro všeobecný klid.

2. Možnost milostných experimentů

Jasně, momentálně si vystačíte, jenže postupem času to bude chtít nový impuls. Takhle uvažuje nejeden majitel penisu. Věř, že tvůj kluk taky! Přece jen se mu testosteron občas dostane do míst, kterými se nepřemýšlí - tedy do kalhot. Co ho tíží na srdci i ve spodkách? Jestli bys byla svolná k sexu ve třech…? Pokud tvůj milý není světlá výjimka, je tahle disciplína pro něj něco jako svatý grál. Takže příprava terénu!

3. Frekvence předstírání orgasmu

Citlivá otázka pro každého milence. A pořádný kostlivec ve skříni! Jenže uznej sama, že když po akci ležíte v objetí, asi není úplně na místě vytasit se právě s tímhle dotazem. Byl fakt tak dobrej, nebo jsi mu zahrála parádní divadlo, aby se necítil trapně? Podle různých studií se zjistilo, že vyvrcholení předstírá téměř třetina žen. Není se tedy co divit, že si nikdo nemůže být ničím jistý!

4. Vlastnosti tvého ex

Že jenom holky mají tendence všechno hodnotit a srovnávat? Co tě nemá! Kluci v tom jedou taky. Ať už jde o velikostní výbavičku tvého bývalého, celkovou výkonnost, schopnost přivrtat hřebík, nebo orientaci v mapách. Zkrátka všechno, čím by ho mohl strčit do kapsy, je nežádoucí. I tak se ale zeptá, aby se ujistil, že on je lepší než jeho předchůdce.

5. Touha vdát se

Neber si to osobně, tvůj miláček potřebuje vědět, na čem je a co mu hrozí. Budete si ještě pár let nezřízeně užívat, nebo po roce začneš nenápadně tasit drápky a vyptávat se, proč tě ještě nepožádal o ruku? Sichr je sichr. Nikdo si přece nechce nabrnknout zoufalou nevěstu! Navíc podle studie britské společnosti provozující internetovou seznamku roste počet žadatelek o mužskou ruku – holky prostě nechtějí čekat. Noční můra všech svobodných svůdníků!

6. Genetické předpoklady

Uf, tohle je teda silný kalibr. Chlapi nechtějí riskovat, že jejich milovaná se za pár let změní k nepoznání. Takže nenápadně zavádí řeč na dispozice k tloustnutí v rodině, nebo kožní trable. A pak že láska hory přenáší! Už jste o něčem podobném mluvili? No jo, každý týpek chce vedle sebe krasavici. Proto zjišťuje, co se dá, aby později nebyl nemile překvapen.

Jenže hoši, jedna věc je mít „koule“ pátrat po těchto věcech a druhá je rozumně naložit se získanými informacemi. Už se to někomu vymstilo? I tak se to dá říct…

Co se stane, když se muži moc ptají?

To jsem si zase dal!

„Se svou ex jsem měl hezkej vztah, dokud jsem z ní nevytáhl, s kolika spala ještě přede mnou,“ povídá třicetiletý David. „Jako nečekal jsem, že jsem v první pětce, ale že si na všechny ani nevzpomene, to mě teda dostalo,“ přiznává bez okolků. „Tohle bylo poprvé a naposled, co jsem se na to někoho ptal,“ říká.

Jistota je jistota!

„Když chceš mít jasno, zeptej se hned,“ radí pětadvacetiletý Pavel. „Já třeba na ženění nechci ani pomyslet, a když jsem se dal dohromady s Petrou, zjišťoval jsem, jak to vidí ona,“ vypráví. „Když mi řekla, že se do toho nehrne, dost se mi ulevilo,“ povídá a dodává, že kdyby to bylo naopak, musel by vztah ukončit.

Nemusím vědět všechno!

„No jasně, že mě zajímá, jestli orgasmus někdy zahrála, nebo ne,“ usmívá se dvaatřicetiletý Lukáš. „Jenže abych byl upřímný, kdyby to přiznala, asi bych to bral dost osobně,“ krčí rameny. „Stejně by to vyvolalo akorát zlou krev, tak budu dál žít ve sladké nevědomosti. Tím se nic nezkazí,“ šibalsky popisuje. Tak když myslí… 

Až se na tyhle věci zeptá tvůj přítel - a že to přijde, si můžeš být jistá - buď s odpovědí opatrná! Muže dokáže rozčílit i naprostá banalita, když mají špatný den. Jen mrkni na video, jaký nervový záchvat vyvolá taková nespolupracující kopírka. Jejda!

Foto: Shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

24. 03. 2017 Horoskop Vodnář

Spousta věcí se odehrála úplně jinak, než by sis přála a ty máš teď možná pocit zrady nebo neúspěchu, ale nemusíš mít... Celý horoskop

Karta dne

Sedm mečů
Můžeš se cítit vyčerpaná a stát téměř na pokraji sil díky porážce, kterou jsi právě prožila. Pokud jsi o něco důležitého přišla a nezískala jsi to právě čestným způsob...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist