Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 vět, které partnerovi nikdy neříkejte

5 vět, které partnerovi nikdy neříkejte

5 vět, které partnerovi nikdy neříkejte

Magazín: Sex a vztahy | autor: Helena Stejskalová | vydáno 12. 03. 2015

Moje ex nebyla v posteli takové dřevo jako ty. Pokud jste od svého partnera někdy v životě slyšela tuhle větu, určitě jste měla chuť vraždit. Jenže ruku na srdce. Možná jste se podobného faux pas dopustila někdy v životě i vy… Pokud chcete mít fajn vztah, na tyhle věty zapomeňte!

1. „Můj ex to uměl lépe.“ 

„Když jsme se s Pavlem před půlrokem sestěhovali k sobě a zařizovali si byt, dostal za úkol přibít poličku. Jenže místo toho se praštil kladivem do palce a mně tahle věta prostě ulítla,“ vypráví pětadvacetiletá Petra. Naše rada? Klidně si v duchu myslete, že váš ex by klidně dokázal sestavit celou nábytkovou stěnu, ale mlčte. Nesrovnávejte a příště si na manuální práci raději sežeňte odborníka. Pokud vás bude svrbět pusa někomu říct, jaké je nemehlo, zdrbněte ho při nejbližší příležitosti se svou nejlepší kamarádkou. 

2.„Můžeme si promluvit?“ 

„Vždycky, když jsem tohle řekla, Honza zbledl a zmizel ve dveřích své pracovny. A bylo po rozhovoru,“ vzpomíná třicetiletá Jana. Divíte se Honzovi? Málokdo má chuť se duševně připravovat na řešení smrtelně vážných záležitostí. Pokud s ním chcete něco důležitého probrat, jděte bez okolků a zbytečných varování rovnou k věci. Bude překvapený a všechno vyřešíte dřív, než vůbec postřehne, co se děje. 

3. „Jseš bačkora!“

Pětatřicetiletý Martin se pořád chystal říct si v zaměstnání o zvýšení platu, jenže se k tomu nedokázal dokopat. „Přestalo mě to bavit a řekla jsem mu, že je bačkora,“ poznamenává jeho přítelkyně Linda. Chyba. Nikdo se nenechá shazovat a ponižovat, zvlášť chlap ne.

Jak to vidí chlap: ŠOK jménem ranní probuzení

Jak to vidí chlap: ŠOK jménem ranní probuzení

Co si budeme namlouvat, někdy to tak prostě bývá: Party se skvěle vydaří, alkohol teče proudem a ...

Zamyslete se nad tím. Pokud si ho už opravdu nevážíte, nejspíš bude na čase, abyste se oba poohlédli po někom jiném. Stejně jako to udělal Martin. 

4. „Máš mě ještě rád?“

„Když jsem se Jirky po roce vztahu zeptala, jestli mě ještě miluje, řekl mi, ať za ním s takovými pitomostmi nechodím. Kdyby neměl, už by si prý dávno sbalil kufry,“ říká třicetiletá Jitka. Těžko říct, jestli jste jako odpověď chtěla slyšet právě tohle… Muži nemají ve zvyku říkat pořád dokola vyznání lásky, navzdory tomu, že my ženy ho prostě chceme slyšet pořád. Ale: Kdyby vás neměl rád, nejspíš by s vámi opravdu už dávno nebyl.

5. „Všechno je tvoje vina!“

Přesně tuhle větu vždycky šlehla Lucka po Karlovi, když se dostali do hádky. „Štvalo mě, že pořád hodně dá na názor svojí mámy, i když už je mu sedmadvacet a dva roky žije se mnou,“ říká Lucka. Pozor. Málokdy je ve vztahu vina jenom na jedné straně, vždyť se na něm přece podílíte oba dva! A žárlivost je vůbec špatný rádce, i když je tentokrát ve hře „jenom“ potenciální tchyně… "Nakonec naše hádky neustál a utekl k mamince." uzavírá Lucka a dává nám tak za pravdu. Některé věty je prostě lepší spolknout.

Máte také zkušenost, že by vám jediná věta zničila vztah? Napište nám do diskuze!

Foto zdroj: Thinkstockphotos.com

Další články z rubriky

Komentáře (1)

Datum Autor Nadpis
13. 03. 2015 lucik21 ... (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Eucerin Krém na nohy UreaRepair Plus 10%

Pro zdravou pokožku nohou a krásná chodidla!

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 24. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Blíženec

26. 03. 2017 Horoskop Blíženec

Čeká tě radostný den plný pohody, smíchu a dobrých zpráv. Ať už jsi čekala výsledek zkoušek, kontroly nebo pohovoru, ... Celý horoskop

Karta dne

Poslední soud
Velmi brzy již začne nová fáze tvého života, nyní stojíš na pomyslné křižovatce a musíš se rozhodnout, kterým směrem půjdeš. Neváhej, protože uvnitř svého nitra jsi ji...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Femina v novém kabátku

Nový týden je tady a s ním také konečně po dlouhé zimě oficiálně přichází jaro. Také už se nemůžeš dočkat, až se přír...

Celý článek

Módní policie

TOPlist