Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 věcí, kterými odradíte muže: Pozor na alkohol, líčidla a soukromí

5 věcí, kterými odradíte muže: Pozor na alkohol, líčidla a soukromí

5 věcí, kterými odradíte muže: Pozor na alkohol, líčidla a soukromí

Magazín: Sex a vztahy | autor: Helena Stejskalová | vydáno 25. 11. 2013

Příjemný večer ve dvou, který spěje ke svému vrcholu, když tu jakoby mávnutím proutku romantické chvilky vezmou za své. Na vině je ovšem žena, která udělala něco, co její muž nemá rád. Jaké věci muži na ženách nesnášejí? Zeptali jsme se přímo jich.

Pravdou je, že dlouhodobější vztahy hodně odhalí naše nitro. Když se dvakrát třikrát do týdne sejdeme na příjemné rande, dokážeme lecjaké svoje nectnosti utajit. Pokud se ale vídáme denně i v těch choulostivějších situacích, většinou se o sobě se svým partnerem dozvíte i to, co bychom raději vědět ani nechtěli. Ale i na první schůzce můžeme udělat nějakou botu, po které partner raději vezme zpátečku. Jaké chování či zlozvyky muže spolehlivě odradí?

Opilé nechtějí

Jakmile si žena dá víc než dvě skleničky vína, odcházím,“ říká pětatřicetiletý Pavel po svých zkušenostech. „Není nic horšího než opilá žena. Říká a dělá věci, které by ji za jiných okolností ani nenapadly a působí to trapně. Nevím, jak se k ní mám potom chovat a když si na její chování později vzpomenu, přestávám si jí vážit,“ vysvětluje. Takže dámy, pokud míříte na mejdan, nepřežeňte to s pitím a hlavně si hlídejte si, jak se potom chováte. 

Opatrně s líčidly

Nemám rád, když má partnerka výrazný make-up. Když takhle přijde na schůzku, působí to na mne, jako kdyby si nasadila masku, a má-li navíc i výrazně nalíčenou pusu a oči, připadám si, že mám před sebou nějakou lacinou štětku,“ vysvětluje čtyřicetiletý Jan a poznamenává, že ho to odradí od líbání a vlastně i dalších kontaktů. „Slečnám, které věnují tolik času na svoji vnější úpravu, už na tu vnitřní většinou moc nezbývá. Fajn je, když je namalovaná tak, že to vlastně vůbec nepoznám,“ míní Honza. Tedy s líčidly buďte také opatrné. 

Chcete shodit břicho? Posilování vám nepomůže!

Chcete shodit břicho? Posilování vám nepomůže!

Cvičíte poctivě několik desítek lehů sedů denně, k tomu návdavkem pár sérií zkracovaček, ale vaše...

Nepředstírejte, ale ani se nenabízejte

Specifický tématem je žena a sex. „Tohle by byla docela dlouhá kapitola,“ míní Petr na otázku, co ho odradí u ženy při sexu. „Mám rád otevřenost, takže jednoznačně mě naštve, když předstírá orgasmus. Ať klidně řekne, že to nebylo ono a naznačí, jak jí to vyhovuje nejvíc. Ale pozor, jenom naznačit, ne komandovat, nejsme přece nesvéprávní hlupáci. Zrovna tak, když se mi nabídne hned na první schůzce, má rovnou smůlu. O laciné zboží nestojím, nejspíš nebude moc kvalitní,“ končí svůj výčet docela ostře. Proto ženy odhoďte stud a opatrně svého partnera naveďte, která místečka vašeho těla vyžadují jeho péči. Předtím se ale nechte dobývat.  

Buďte samostatné

Nemám rád nesamostné ženy. Jakmile začne s tím: Já nevím, co bych si bez tebe počala, já to bez tebe neumím, ježí se mi všechny chlupy na těle,“ odpovídá padesátník Karel. „Naopak, když si umí poradit a neptá se mně na každou hloupost, dovedu to ocenit. Pochopitelně, že jí s lecčíms pomůžu, ale chci mít vedle sebe sebevědomou a fajn ženskou, ne nesvéprávnou loutku, která se zhroutí při sebemenším náznaku problému,“ objasňuje svůj jednoznačný postoj. Naučte se proto poradit si v různých situacích a neotravujte své partnery s malichernostmi. 

Respektujte osobní zónu

Problém pětadvacetiletého Marka je hlavně respektování soukromí. „Vadí mi, když žena zasahuje muži do věcí, do kterých jí nic není. Třeba se mu začne hrabat ve skříni s odůvodněním, že chce dát prát jeho oblečení. Snad má pusu, aby se mne nejdřív zeptala, jestli nechci něco vyprat. Já ji také v její skříni nehrabu,“ líčí nepříjemnosti vztahu. Respektujte tedy partnerovu osobní zónu a vstupujte do ní jenom s jeho dovolením. Marek také nemá rád, když se jeho přítelkyně všude roztahuje se svými věcmi, ať v koupelně nebo kdekoli jinde. „Každý má mít svůj vymezený prostor na věci a ten by měl respektovat i ten druhý. Zkrátka co nechceš, aby ti jiní činili, nečiň ty jim,“ uzavírá svoje povídání.

A co vy? Víte, co vašemu partnerovi nejvíc vadí?

Foto: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (5)

Datum Autor Nadpis
02. 12. 2013 cože?:)) (reakcí: 0)
28. 11. 2013 glady ... (reakcí: 0)
26. 11. 2013 Sylfida .. (reakcí: 0)
26. 11. 2013 lucik21 ... (reakcí: 0)
25. 11. 2013 Bobina1 - (reakcí: 0)

Testy kosmetiky

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Lavera Stylingový a pečující gel na řasy a obočí

Zpevňuje a posiluje strukturu řas...

Testy kosmetiky: Pleťová | vydáno 01. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Střelec

01. 03. 2017 Horoskop Střelec

Jsi už dlouho sama a máš pocit, že to tak také zůstane? Zkus udělat ve svém životě nějakou změnu. Choď do práce jinou... Celý horoskop

Karta dne

Královna poharu
Neboj se přijmout pomocnou ruku od muže, který ti je nablízku, nemusí to být partner, ale také dobrý kamarád nebo dávno zapomenutý přítel, který ti nečekaně vstoupí do...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet, stárnutí i nevěra an...

Byla jsi někdy nevěrná? Nebo někdy někdo byl nevěrný tobě? Ať už jsi byla ty sama hlavní aktérkou nebo tou, které byl...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist