Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 tipů jak si ho udržet navždy

5 tipů jak si ho udržet navždy

5 tipů jak si ho udržet navždy

Magazín: Sex a vztahy | autor: Dorotka G. | vydáno 17. 12. 2012

O tom, že muži jsou stvoření přelétavá bylo napsáno mnoho článků a knih a natočeno nespočet filmů. Pravda, ženy nejsou mnohdy o moc lepší, ale většina z nás touží po věčné lásce, trvalém manželství a vůbec prostě po tom, aby nás ten náš vyvolený nikdy neopustil. Víme, jak toho docílíte!

Také nechápete, co váš idol vidí na té ušmudlané chudince, která se neumí pořádně namalovat a kadeřníka zná jen z časopisů? Budete se divit, ale některé ženy, ať už se prezentují jakkoliv, v sobě mají dar, jak si muže udržet. Zjistili jsme pro vás pět zásadních tipů, jak to dokážete také.

Sám sebou
My ženy máme jednu obrovskou nectnost a to přetvářet své partnery k obrazu svému. Pokud se o to pokusíte, je víc než jisté, že jednoho krásného dne ten váš od vás uteče. Jestli muži něco nesnášejí, pak je to manipulace s nimi samými a omezování. Zamilovala jste se do něj právě proto, že byl takový a vězte, že většinou si jej přetvoříme v něco, co nás zanedlouho začne nudit. Nechte muže, ať nás dobývají, ať nás překvapují, ať jsou sami sebou.

Buďte sexy
Je až s podivem, kolik žen ve chvíli, kdy má svůj idol nastěhovaný u sebe doma, o sebe přestane dbát. A tak zatímco váš partner si našel sexy kočku, která se uměla dokonale upravit a dokázala být středem pozornosti na každém večírku, vy se mu pomalu, ale jistě měníte před očima v maminu, která má oprýskaný lak na nehtech, doma ho vítá s natáčkami na hlavě a ušmudlaných teplákách. Tak takhle si ho rozhodně neudržíte.

Nebuďte nudná
Není nic horšího, než když se chlap začne ve vztahu nudit. To pak vymýšlí psí kusy, aby se nějak zabavil. Pokud jste spolu od začátku chodili do kina, do divadla, slézat skály a pařit každý pátek s kamarády, neměňte to. Ba naopak snažte se neustále nacházet nové a nové způsoby zábavy. Překvapte ho nečekaným mejdanem nebo erotickou masáží. Nepřipusťte, aby se vám do vztahu i do ložnice vkradla nuda a stereotyp.

Nechte ho lovit
Ano, jsou to lovci, to už víme, ale málokdy si to uvědomujeme. Pokud si chcete chlapa udržet, pak pro něj neustále musíte být žádoucí. Jakmile vás bude mít jistou, bude chtít znovu probudit své lovecké instinkty a vyzkoušet, jestli ještě dokáže lovit.

Buďte tajemná
Není nic horšího, než když na sebe vyžvaníte v prvním půl roce úplně všechno, včetně toho, jaké a kolik chlapů jste měla. Nechte ho, ať si vás rozbaluje jako lahodnou bonboniéru, hezky bonbon po bonbonu. Když se mu naservírujete hned a se vším všudy, slupne vás jako malinu a bude se rozhlížet po další.

Možná máte pocit, že se v mužích nevyznáte, zkuste se porozhlédnout po knize z produkce nakladatelství JOTA s názvem Proč muži opouštějí ženy. Zodpoví vám na otázku: Kde se stala chyba?, kterou si po nevydařeném konci vztahu položí snad úplně každá žena. Najdete v ní zajímavé životní osudy i rady, jak být příště ta, kterou už nikdo nechce za žádných okolností opustit.

Další články z rubriky

Komentáře (10)

Datum Autor Nadpis
12. 04. 2013 goldie ... (reakcí: 0)
31. 12. 2012 ardnaxelaaa nevim (reakcí: 0)
31. 12. 2012 ladouch . (reakcí: 0)
20. 12. 2012 manislava udržet chlapa (reakcí: 0)
19. 12. 2012 evelina .-) (reakcí: 0)
18. 12. 2012 Christie Tepláky (reakcí: 0)
18. 12. 2012 lucik21 ... (reakcí: 0)
17. 12. 2012 pepina . (reakcí: 0)
17. 12. 2012 krockovapavla :) (reakcí: 0)
17. 12. 2012 lidka2 - (reakcí: 2)

Testy kosmetiky

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Rimmel Rtěnka s matným efektem The Only 1 Matte

Dodává příjemný pocit hydratace...

Testy kosmetiky: Dekorativní | vydáno 24. 02. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Vodnář

25. 02. 2017 Horoskop Vodnář

Láska někdy přichází velmi nečekaně a z míst, odkud bys to nečekala. Zamilovat se do zadaného muže není tvůj styl, al... Celý horoskop

Karta dne

Osm pohárů
Dnes máš skvělou příležitost odpoutat se od všeho starého, co ti již neslouží a pouze tě omezuje. Čeho se to může týkat? Vztahy, které dávno přetrvávají spíš jen ze zv...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

PMS, hubnutí i průšvihy aneb Nový týden n...

Taky tak ráda soudíš všechny ty, kterým se povede nějaký kolosální průšvih? A je úplně jedno, jestli jde o nevěru, ka...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist