Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 pravidel pro sex v práci

5 pravidel pro sex v práci

5 pravidel pro sex v práci

Magazín: Sex a vztahy | autor: Isabela | vydáno 01. 07. 2013

Máte v práci neodolatelného kolegu, kterého svlékáte očima, jen se kolem vás mihne? Přehráváte si v hlavě ty nejúžasnější plány, jak ho sbalit, strhnout z něj šaty a divoce se s ním milovat třeba na kopírce? Přejděte k činům. Sex v práci je vzrušující, jiskřivý, tajemný a zapovězený.

A jak známo, zákazané ovoce nejlépe chutná. Takže si nechte chutnat a vyražte do boje. Ovšem nezapomínejte, že sex na pracovišti má svá pravidla.

Pravidlo první: Dobrý výběr

Máte touhu svést svého šéfa, není to úplně od věci, ale pokud můžeme dobře radit, takových vztahů se vyvarujte. Jednak by si toho velmi brzy všimly nepřejícné kolegyně. Přeci jen s postem milenky šéfa je spojena celá řada výhod včetně benevolence, častých společných obědů a zvýšení platu. A také při rozchodu byste spolu s milencem mohla přijít i o práci. Takže raději volte někoho z méně nápadných kolegů a stále si připomínjete, že vám nejde o vztah, ale o sex.

Máte odvahu na sex ve třech?

Máte odvahu na sex ve třech?

Kdo si neumí představit pod peřinou víc než čtyři nohy, ať nečte dál. Někdy se zkrátka stane, že ...

Pravidlo druhé: Důvěřujte jen sama sobě

Kariéra je magické slovíčko a pro spoustu mužů je kariéra mnohem důležitější, než ženy, rodina a dokonce i sex. Máte nový objev a užíváte si v zapadlém kanclíku nebo opuštěné kuchyňce? Pak důsledně dbejte na to, aby vás nikdo nepřištihl. Nekývejte na nabídky na společné erotické focení, nebo dokonce nahrávky. Nemluvte o vašem sexuálním vztahu s nikým jiným, ani s nejlepší kamarádkou vedle z kanceláře. Vyvarujte se používání služebního mailu k domlouvání schůzek a ani smsky nejsou dvakrát vhodné. Všechno může být jednoho dne použito proti vám.

Pravidlo třetí: Stanovte si pravidla

Pravidla jsou fajn a pravidla by se měla dodržovat. Po té co začnete zase uvažovat reálně bez zatemnění mozku orgasmem, se dohodněte na tom, jak bude váš vztah fungovat. Jde vám o sex, ne o lásku, city a romantické večeře. Netahejte si do sexu své soukromí. Přiznejte, že se vám líbí, když vám to dělá zezadu, nebo když vám trošku naplácá, noste pro něj svůdné krajky, nebo nenoste pod sukní prádlo vůbec a klidně mu to nenápadně ukažte při pracovní poradě, ale také se domluvte, jak to bude fungovat, až vaše vášeň vyprchá. Rozchod by měl být oboustranný a bezproblémový. Netahejte do sexu city.

Sex na prvním rande: Povolen, či zakázán?

Sex na prvním rande: Povolen, či zakázán?

Nahodilé průzkumy ukazují, že sex na prvním rande není žádné tabu. V průměru do něho hupsne zhrub...

Pravidlo čtvrté: Zatloukat, zatloukat a zatloukat

Osvědčená rada, kterou byste si měla nechat testat do kamene nebo pracovního stolu. Pokud někdo pojme podezření, že mezi vámi a tím uhrančivým svalovcem z obchodního je něco víc, než jen pracovní vztah, zatloukejte. Lžete, balamuťte a zase zatloukejte. I když pravda vyjde na povrch, nikdo vám bez zjevných důkazů jako je fotka nebo video nic nedokáže. Je to slovo proti slovu a vy buďte nekompromisní.

Pravidlo páté: Užívejte si

Sex v práci má hned několik výhod. Jednou z nich je docela jistě to, že se budete najednou do práce opravdu těšit. Bude vás bavit vymýšlet stále nové a nové způsoby jak objekt své touhy svést a postavit mu kalhoty do pozoru klidně v plné zasedačce. Buďte rafinovaná, zavolejte mu kvůli pracovní záležitosti, nalákejte ho do výtahu, pak jej zasekněte a udělejte mu to pusou tak, že se mu podlomí nohy. Ukažte mu spodní prádlo, sáhněte po luxusních krajkách a "nenápadně" se před ním ohněte tak, že vám bude smyslně vykukovat. Práce vás možná bude alespoň těch pár měsíců bavit o moc víc.

Foto zdroj: profimedia.cz

Další články z rubriky

Komentáře (0)

Tento článek ještě nikdo nekomentoval.

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Beran

30. 03. 2017 Horoskop Beran

Dnes k tobě nečekaně přijdou peníze. Můžeš vyhrát nějakou slušnou sumu v loterii nebo se dozvíš o dědictví, o němž js... Celý horoskop

Karta dne

Císařovna
Jsi připravená na to, abys mohla výrazně zlepšit svůj dosavadní život, může se stát mnohem lepším a veselejším. Neboj se přijmout nabídku od své kamarádky či nadřízené...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Módní policie

TOPlist