Femina.cz » Magazín » Sex a vztahy » 5 oblíbených mužských slov, která naštvou každou ženu

5 oblíbených mužských slov, která naštvou každou ženu

5 oblíbených mužských slov, která naštvou každou ženu

Magazín: Sex a vztahy | autor: Lucie Feiková | vydáno 02. 12. 2016

V čem muži vynikají? Když se chtějí vyjádřit, použijí krátké a věcné výrazy mířené přímo k věci. Na nějaké dlouhé hovory je vážně neužije! Jaká jsou jejich nejoblíbenější a nejpoužívanější slova, která ženy vytáčí do vrtule?

Jestli chceš vydržet s tím tvým dlouhé roky a ve zdraví (zejména v tom psychickém), je třeba pochopit způsob jeho komunikace. Bez toho se nehneš! Slovník silnějšího pohlaví nebývá moc pestrý, za to velmi výživný. Každopádně se v něm najde vždycky těchto pět frází, co nás zvedají ze židle!

1. Všechny tvary slova prakticky

Většina chlapů nesnáší dekorace, obrazy a všechny předměty, které mají doma navodit útulnou atmosféru. K jejich smůle, my se v tom přímo vyžíváme. A jelikož nemůžeme počítat s jejich pomocí, občas výzdoba nedrží úplně „na beton“, protože zacházet s vrtačkou a kladívkem holt není náš obor. Reakce na naši snahu? „Buď už konečně praktická,“ nebo „Nekupuj už ty nepraktické krámy!“ Taky bys ho vždycky tak ráda prakticky kopla? :-)

2. Skloňování slova logicky

No, tady chce někdo vypadat jako „Děda Vševěda“. Hlavně v případě, že potřebujeme s něčím poradit, nebo si nejsme úplně jisté. Místo vysvětlení nás však čeká studená sprcha. Samozvaná hlava rodiny zvedne oči v sloup a pronese: „Vždyť to zní logicky, proč to nechápeš?“ Nutno dodat, že nezřídka se používá také: „Začni už konečně uvažovat logičtěji!“ Není tohle na ránu?

3. Multifunkční slovo rozumný

Ať už jde o navigování při cestování, nakupování čehokoliv, nebo opravy v domácnosti. Zkrátka a dobře, všechno, co vyleze z mužské hlavy, je naprosto rozumné. Na rozdíl od té ženské, samozřejmě. V praxi to vypadá jako: „Tomu ty nemůžeš rozumět." Na střídačku s: „Teď se vůbec nechováš rozumně.“ Uááá.

4. Vážně. Slovo v kurzu

Když dojde k výměně názorů, nebo k nějakému problému, žádný samec se bez něj neobejde. Vyhodila jsi mu jeho milované tričko, co má nevypratelné fleky a obří díru na rukávu? Pochopení se nedočkáš. Tvůj protějšek na tebe v návalu vzteku bude křičet: „To snad nemyslíš vážně!“ Jako by se s tím snad dalo ještě něco dělat, vždyť popelnice odvezli v pondělí… A jako jo, myslíme to vážně!

5. Nepostradatelné slovo užitečný

Už dávno jsme si zvykly, že když si koupíme další černé lodičky, doma se to jaksi nesetká s úspěchem. O potřebnosti nových bot se s chlapem prostě nedá diskutovat! Všechny argumenty totiž smete ze stolu s tím, že je to „neužitečná“ hloupost a zbytečné vyhazování peněz. Ovšem o užitečnosti jeho permanentky do fitka, na kterou se jen vesele práší, nechce mluvit vůbec – sobec!

Ano, bez mučení přiznáváme, že jsme občas nepraktické, kupujeme si neužitečné věci jen tak pro radost, logika nám nic neříká a rozumné být prostě nechceme, ale to je na ženách právě to krásné. A když už jsme u toho, mrkni na všechny ty naše logiky, rozumbrady a praktiky v akci. Pobavíš se:

A jak to máš ty? Taky tě tahle slova dokáží rozčílit, nebo tě nechávají úplně chladnou? Napiš nám do diskuze pod článkem, co vytáčí tebe, budeme se těšit na příspěvky! 

Foto: shutterstock.com

Další články z rubriky

Komentáře (6)

Datum Autor Nadpis
12. 12. 2016 goldie ... (reakcí: 0)
09. 12. 2016 AlexandraAlexis ... (reakcí: 0)
07. 12. 2016 Ďobina To musí být záhul na nervíka co ? Když někdo okomentuje článek. Co.Jo ? héééé (reakcí: 0)
07. 12. 2016 ďobina Naše babičky používaly opravdu logické uvažování a proto se tolik nevytáčely.Ono se nic samo totiž neudělá ! (reakcí: 0)
03. 12. 2016 Bobina1 - (reakcí: 0)
02. 12. 2016 pepina . (reakcí: 1)

Testy kosmetiky

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Avon Vyživující tělový krém s mateří kašičkou Care

Intenzivně hydratuje pokožku...

Testy kosmetiky: Tělová | vydáno 29. 03. 2017

Naše tipy

Dnešní horoskop

Rak

29. 03. 2017 Horoskop Rak

Občasná hádka ve vztahu vyčistí vzduch a leckdy trošku posune vztah dál, tak se jí nebraň a klidně partnerovi řekni, ... Celý horoskop

Karta dne

Blázen
Možná se ocitáš v těžké životní situaci, kdy je změna jediným řešením, proto vše, co se ti děje, přijímáš jako výzvu a nepřízni čelíš se vztyčenou hlavou. Můžeš si být...

Astroporadna - odpovídá Sára

astroporadna
  • Duchovno
  • Výklad tarotů
  • Magické obrázky
  • Andělské karty
  • Výklad pomocí kamenů
  • Partnerské vztahy
  • Aktivace čaker
Nech si poradit

Redakční blog

Redakční blog

Online výklad karet i tipy pro krásu aneb...

Pokud ses nemohla dočkat dalšího online výkladu karet, který pro tebe každý měsíc chystá Sára, pak je konečně tady. U...

Celý článek

Stojí za hřích

TOPlist